הכן את הילד שלך עבור פוסטר או מאומץ אח

הכן את הילד שלך עבור פוסטר או מאומץ אח

אז, יש לך החליט להוסיף את המשפחה שלך באמצעות אומנה טיפול או אימוץ, ועכשיו אתה כנראה תוהה איך הכי טוב להכין את הילדים עבור תוספת חדשה. יש כמה דברים שכדאי לזכור בעת ההכנה לספק טיפול אומנה תוך המשך ההורה הילדים שלך. הנה כמה שיעורים אתה יכול ללמד את הילד שלך לפני הטיפול הראשון אומנה או ילד מאומץ הולך דרך הדלת הקדמית שלך.

 • למד את הילד שלך לתת מקום. ודא שהילדים שלך יודעים שהמטפח החדש או הילד המאומץ עלולים להתרגז כאשר הם נכנסים תחילה לביתך כדי לתת להם מרחב והבנה רבים.
 • למד את הילד שלך לא לשאול שאלות מיד. תנו לילדכם לדעת לא לשאול את המאמץ או אימצו לילד הרבה שאלות על חיי הלידה שלהם ועל חוויותיהם.
 • למד את הילד שלך את החשיבות של סודיות. הם לא צריכים לספר לאף אחד על משפחתו של הילד המאמץ / מאומץ.
 • למד את הילד שלך את החשיבות של תפקידה של התנהגות טובה. תן לילדים שלך לדעת איך הדוגמה שלהם תהיה כלי הוראה נהדר.
 • למד את הילד שלך על מגע טוב מגע רע. ודא שהם יודעים מה מתאים ולא התנהגות מתאימה. ילדים אומנים מסוימים עשויים לפעול באופן מיני או פיזי. הילדים שלך צריכים לדעת איך לומר, "לא" ולהסתלק מכל מצב לא נוח. במקרה של ילדים צעירים, יהיה עליך לשמור על פיקוח בכל עת עד שתרגיש בנוח עם הילד החדש. אני לא יודע אם יש כמות קסומה של זמן כאשר אחד צריך להיות נוח מספיק. אני מעדיף לשמור על עינו הפקוחה בכל עת.
 • למד את הילד שלך כי תקשיב לחששות. תן לילדיך לדעת כי בטוח לדבר איתך על כל חששות שאולי יש להם על טיפוח או אימוץ. תן להם לדעת לבוא אליך אם הם שומעים או לראות משהו שמפריע להם. לנצל פגישות המשפחה כדי לקבל חששות בחוץ פתוח מוקדם.
 • למד את הילד שלך כי תוכל לשמור על דברים הוגנים ככל האפשר. תנו לילדיכם לדעת שלילד המאומץ / לאמץ החדש יהיו אותם הכללים והמטלות, כך שלא יהיו רגשות קשים. להקים את המטלות עם הילד אומנה חדשה בתוך השבוע הראשון של להיות ממוקם בבית שלך. זה נותן לילד זמן להסתגל, אבל מהר מספיק כדי לתת לו / אותה לדעת שהוא / היא חלק ממשפחה עובדת.

No Replies to "הכן את הילד שלך עבור פוסטר או מאומץ אח"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  64 − 56 =