מתנת מתנות לבני זוג, לאוהבים או לאחרים

מתנת מתנות לבני זוג, לאוהבים או לאחרים

האם אתה משליך את הידיים באוויר בתסכול כשזה מגיע לתת לבן הזוג שלך מתנה?

לאורך כל השנים שלך נשוי ביחד, יהיו זמנים מסוימים, כי אתה כנראה מצפה לקבל מתנה מבן הזוג שלך ואת בן / בת הזוג שלך מצפה מתנה ממך. אם ימי הולדת, ימי נישואין לחתונה, חג האהבה, או את החורף עונת החגים לעבור על ידי unemberembered, הרגשות שלך ואת הרגשות של בן הזוג שלך יהיה כנראה להיפגע.

מתנה נותן יכול להיות אתגר, אבל זה דרך טובה להראות את האהבה שלך אחר משמעותי שלך. 

הנה כמה טיפים לתת מתנה כדי לעזור לך:

תן מה בן / בת הזוג שלך רוצה - לא מה שאתה רוצה לתת

גם כאשר האירוע נזכר, סוג של מתנה שאתה מקבל עדיין יכול לגרום אכזבה ומריבה.

אני זוכרת שהרגשתי מאוד עצב עם בעלי בחג המולד הראשון שלנו, כי הוא נתן לי מכונת תפירה. הוא ידע שאני לא אוהבת לתפור. הוא ידע שאני לא ממש טוב בתפירה. אבל מכיוון שהיתה לו ציפייה זו לאשה קטנה ומאושרת שתפרה בגדים תוצרת בית, וילונות וכיסויים, הוא קנה לי מכונת תפירה.

עדיין יש לי מכונת התפירה הזאת. חמישים שנה מאוחר יותר, זה כמו מצב חדש כי אני עדיין שונא לתפור.

מתנות שנזכרו

סוגי המתנות שבאמת נוגעים למישהו בדרך כלל הן המתנות שמגיעות מהלב שלך. בן הזוג שלך תמיד זוכר את השעות שאתה מכניס לתוך ביצוע גן ורדים מיני כי היא מעריצה פרחים או שאפית מאפס העוגה האהובה עליו.

 

במהלך השנה, לשים לב הערות בן הזוג שלך עושה על פריטים לב בעת קניות ביחד מה פריטים בן הזוג שלך מסתכל. עם הטלפונים החכמים של היום, קל לצלם במהירות תמונה מהירה של הפריט או לשים את הרעיון בתוכנית כמו Google Keep או Evernote.

רעיונות מתנות אלטרנטיביות

 • מתנת הכשרונות שלך. אתה יכול לעשות משהו, לגדול משהו, לעצב משהו, לצייר משהו, לתקן משהו וכן הלאה.
 • מתנת הזמן והאנרגיה שלך. זה יכול לכלול זמן לטייל בגשם רך יחד, עיסוי לאחור, עיסוי חושני, ציור חדר, בישול ארוחה וכו 'שאל את השותף שלך מה הוא או היא רוצה לעשות עבור היום ולהציע ללכת יחד עם כל התוכניות המוצעות. 
 • מתנה של הבטחה. האם יש דברים שאתה יודע בן הזוג שלך רצה לעשות, אבל הם לא היו גבוהים על רשימת העדיפויות שלך? ליצור ולהדפיס קופון מבטיח לקבל את הדברים האלה מושלם. הבטחה של יום ללא מטלות או טיפול בילדים יהיה נהנו על ידי בני זוג רבים.
 • כתוב מכתב או שיר לבבי. בן הזוג שלך יעריך את סוג שלך ואת מהרהר מילים על איך אתה מרגיש לגבי אותו או את מערכת היחסים המיוחדת שלך. 
 • נסה כמה אתרי אינטרנט כדי לספק רעיונות מתנה ייחודית כגון UncommonGoods, AlwaysFits, CustomMade, Wondermade או OneKingsLane.  
 • צור ציד נבלות או איזה משחק אחר אתה בן הזוג חייב לעשות כדי לקבל את המתנה שלך. זה יוסיף קצת חידוש והתרגשות לתהליך מתן המתנה.  
 • נסה מתנה "חוזר". לדוגמה, אתה מבשל את הארוחות האהובות עליו כל יום ראשון, יש לך פרחים נמסר למשרד שלה כל יום שני או לשטוף את המכונית שלה לשבוע. המשך מאמצים אלה במשך חודש, שנה או כל זמן שתבחר.  

  שים לב כי רבים אלה רעיונות מתנה נהדרות עבור אדם שנראה בלתי אפשרי לקנות, יש כבר הכל או יכול להרשות לעצמו פשוט ללכת לקנות הכל בעצמם. לחשוב מחוץ לקופסה (ולראש של השותף שלך) היא הדרך ללכת!

  אני מקווה, ככל שתתקרב ותלמד יותר על זה, המתנות שלך יהיו יותר יצירתיות ורגישות. מתנות לא צריך להיות משוכלל או יקר. זה לעתים קרובות פשוט, מתנות ספונטניות כי הם בלתי נשכחים ביותר.

  No Replies to "מתנת מתנות לבני זוג, לאוהבים או לאחרים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   86 + = 91