טיפים להורות הטוב ביותר לפעוטות

הטוב ביותר Parenting Toddler Tips

תמונות של גטי

הורות פעוט שלך יכול להיות משחק כדור חדש לגמרי, כמו כל הורה כמעט אגיד לך. (מחייך) פתאום התינוק שלך יש מוח משלהם ואתה צריך ללמוד להתמודד עם האנרגיה, עצמאות ו zest לכל החיים שהם פתאום התערוכה. תסכול הופך להיות אמיתי מאוד עבור פעוטות כפי שהם לנווט את חיי היומיום ולהבין כי הם לא יכולים תמיד להביע את עצמם כמו שהם רוצים או שהם לא באופן אוטומטי "לקבל" מה שהם רוצים כאשר הם רוצים את זה. הכאת איזון בין נותנים לפעוט שלך להיות עצמאית עושה את הדברים המתאימים יכול להיות קשה יותר, כי זה נראה. אלה טיפים הורות לפעוטות עבדו עבורנו כפי לנו לנווט את הדרך של פעוטות ואת כל ההפתעות שהיא מביאה.

02
של 08

כיצד לקבל את פעוט לישון בשינה שלהם

הורות TODDLER TIPS

תמונות GETTY

איך פעוט שלך לישון במיטה שלהם יכול להיות קשה! מאמר זה על איך פעוט שלך לישון במיטתם נותן חמישה טיפים מעשיים עבור המעבר פעוט שלך למיטה שלהם, כך שכולם יכולים לקבל לילות מלא לישון!

03
של 08

מה לעשות כאשר הפעוט שלך ברציפות לוקח את החיתול שלו

הורות TIPS FOR TODDLERS

תמונות GETTY

אם פעוט שלך הוא לא מוכן הרכבת בסיר אבל ברציפות לוקח את החיתול שלו, אז מאמר זה עם 3 טיפים כדי לעצור את הפעוט שלך מנטילת החיתול הוא בשבילך! זה יכול להיות כל כך מתסכל כאשר זה קורה!

04
של 08

איך להתמודד עם התקפי זעם

הורות TODDLERS

קבלת תמונות

התקפי הזעם מתרחשים. 6 אסטרטגיות אלה להתמודדות עם התפרצויות זעם לפעוטות הן דרכים שבהן מצאנו עבודה הטובה ביותר עבור מרגיע את הילדים שלנו כאשר הם נשברים. הם כל כך מועיל!

05
של 08

כיצד לגמול הפעוט שלך מ Breastfeeding

הורות TODDLERS

פעילויות לילדים

לאחר שהחלטת לגמול את הילד שלך מן breastfeeding, אתה עלול למצוא את עצמך תוהה איך לעשות את זה. אלה 20 טיפים של וואן פעוט מ Breastfeeding יעזור!

06
של 08

איך להפסיק למצוץ אצבע

הורות TODDLER TIPS

תמונות GETTY

אם הילד שלך הוא פראייר האגודל ואתה רוצה לעזור להם להפסיק, אז מאמר זה על איך לעזור לילד שלך להפסיק מציצה אצבע הוא משאב מצוין!

07
של 08

דרכים לשמור על שקט פעוט שלך בכנסייה

הורות toddler tips

ילדים פעילויות בלוג

שמירה על הילדים שלך יושבים ושקטים בכנסייה יכול להיראות מרתיע. אלה דרכים חדשות לשמור על הילדים שקט בבית הכנסייה אולי לתת לך את הרעיונות שאתה צריך זה ישנה את חוויית הכנסייה שלך לכולכם!

08
של 08

תוהה מדוע הפעוט שלך הוא עצבני?

הורות toddler tips

תמונות של גטי

תוהה מדוע פעוט שלך הוא עצבני? יש לנו הרבה יותר לעשות עם זה ממה שאנחנו יכולים לחשוב להבין איך אנחנו תורמים למצב יהיה מחליף המשחק. קרא את זה איך אנחנו מרימים מאמר פעוטות פעוטות ולראות מה השינויים שאתה יכול לעשות עבור פעוט מאושר יותר!

No Replies to "טיפים להורות הטוב ביותר לפעוטות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 71 = 75