מילניאלס היקרים: ייתכן שיהיה רעיון לא נכון על נישואין

מילניאלס היקרים: ייתכן שיהיה רעיון לא נכון על נישואין

נראה שיש שתי דרכים שונות של חשיבה כשמדובר בנישואין. במשך זמן רב, המושג "אבן הפינה" התקבל באופן נרחב. גישה זו רואה את הנישואין כבסיס לחיים הבוגרים. נישואין מתרחשת לפני או במהלך התרחשות של אבני דרך מרכזיות אחרות בחיים, כגון קידום חינוכי או קידום. יחס "אבן כובע" הוא עכשיו מחזיק, במיוחד עבור גיל 18 - 33 דמוגרפי, הידוע גם בשם "Millennials". זה על עיכוב הנישואין עד מטרות אישיות גדולות מושגות.

מחקר יוצא מבית הספר של אוניברסיטת בריגהם יאנג של חיי משפחה מזהיר את הדור הצעיר נגד הגישה האבן הנישואין מכמה סיבות.

גישת אבן הפינה עשויה, באופן אירוני, להוביל להכנה גרועה יותר לנישואין, וכתוצאה מכך פחות סיפוק בנישואים. עיכוב הנישואין מקשה עוד יותר על המעבר ממיקוד "אני" למיקוד "אנו". להיות רווקה במשך זמן רב מאוד מחזקת אנשים בהרגלים שלהם שהופכים את השינוי ואת הפשרה לקשה יותר. נישואין עשויים אפילו להיחשב "הפסד" של חופש או עצמאות, הטלת אור שלילי על הרעיון.

שלב חיים ארוך של רווקות יוצר היסטוריות רומנטיות מסובכות יותר, שעשויות ללמד שיעורים בלתי הולמים או להסית מרירות וספקנות לגבי אושר בחיי הנישואין. לא היו כמעט מחקרים אשר מצאו cohabitating לפני הנישואין כדי לעזור להכין טוב יותר מישהו לנישואין או למנוע גירושין.

יש למעשה כמה ראיות כי קוהביטציה לפני הנישואין יוצר יותר של גורם סיכון לבעיות בחיי הנישואין. 

במשך זמן רב, נישואים מוקדמים, אומרים לפני גיל 25, היה רעיון רע. רבים מן הדור X ו- Y גדל עם הורים גרושים אולי מוטה את הרושם של הנישואים שלילית למדי.

חשוב לציין כי הזמנים השתנו. נשים אינן מקבלות חד משמעית את המסר שהן "זקוקות לגבר" כדי לשרוד. יותר נשים מתמיד הן בוגרות תארים מתקדמים. "רובה ציד" חתונות הן נחלת העבר. אם אתה מתחתן בגיל צעיר, אתה בוחר להתחתן עם צעירים בהתבסס על אותן סיבות שאתה בוחר להתחתן מאוחר יותר בחיים: אהבה, רצון להתחייב, לראות עתיד עם מישהו מיוחד, להאמין ערכי הליבה שלך משותפים, וכן הלאה. ההטיה נגד נישואים מוקדם יותר בחיים נראה מיושן.

יתרה מזאת, אידיאלים של אבן הפינה עשויים להביא למשפחה לפני הנישואין - הן בעדיפות והן בכרונולוגיה - ויכולים להשפיע לרעה על רווחתם של הילדים. אנשים עשויים לעכב נישואין, אבל הם בהחלט לא עיכוב יחסי מין. זה קורה בשתי מערכות יחסים יציבה ו "קופצים." ללא קשר, סקס מגביר את הסיכוי להריון. עדיין יש יותר מדי תינוקות שנולדו להורים לא רצויים. ללא המבנה והיסוד של משק בית של שני הורים, לילדים אלה יש יותר סבל ופחות הזדמנות בחיים.

מערכת האמונה כרבולת עשוי לדחוף נישואין מעבר להישג ידם. מה קורה למי שמתאמץ "לעלות את עצמם יחד? "אם אתה חושב תמיד, שאתה תיראה להתחתן כשאתה משיג כך וכך, או להגיע למטרה פיננסית מסוימת, זה עשוי להיות מסע בלתי נגמר.

ד"ר אלן הוקינס, אחד החוקרים המרכזיים בנושא זה מאוניברסיטת בריגהם יאנג מזהיר כי "זה עשוי לקחת כמה אנשים לתוך שלהם 30s או 40s כדי לעמוד בקריטריונים אלה, במיוחד אנשים בעלי הכנסה נמוכה יותר ואולי אנשים שחוו הרבה יותר לחץ וטראומה שגדל זמן רב יותר כדי לקבל את הכל ביחד ". הוא גם מאמין," הבריכה של בני זוג פוטנציאליים הולך וקטן כמו אחרים להתחתן וכמה המועמדים הטובים ביותר עשויים לבחור להינשא קצת קודם לכן. "אז, נראה שאנשים מחכים יותר מדי זמן עבור האדם הנכון. "אתה יכול להעביר משחקים טובים בנישואין כי אתה 'לא מוכן' לנישואין וכאשר אתה מוכן, אולי יש מועמדים טובים פחות לבחור מתוך" מזהיר ד"ר הוקינס. למעשה, המחקר מראה כי עיכוב הנישואין גם לתוך שנות השלושים שלך מעמיד אותך על סבירות גבוהה יותר של לא להתחתן.

 

הפילוסופיה הנישואין אבן עשוי עדיין לעבוד עבור חלק. אולי לעצב מחדש כי encapsulates מה שאנחנו יכולים ללמוד הן את אבן המזל ואת האידיאלים אבן הפינה יהיה אידיאלי. זה די ברור כי אתה צריך להיות כמות מסוימת של בגרות להינשא. אתה גם צריך להיות זהיר מאוד על מי אתה בוחר להתחתן. במקרה זה, זה יעזור להיות חשיבה לקראת נישואין כאשר היכרויות. דייטינג היה צריך להיות יותר מכוון וחשבתי.

נישואים מוקדמים עשויים לדחות עיכוב, או לעקוף לגמרי, חתונה יקרה גדולה. אם יכול להיות חכם יותר אם ההורים נתנו לזוג הצעיר את הכסף להשתמש עבור דיור ומצרכים אחרים במקום. הנישואין המוקדמים ייקחו גם את הלחץ שיש להם ילדים מיד. זה יכול לעזור לחסל את הצורך להתערבות רפואית להיכנס להריון. שני אנשים עדיין יכולים להמשיך את המטרות החינוכיות והקריירה שלהם בזמן הנישואין. בני הזוג יכולים הקשר במהלך תקופה זו של צמיחה אם נעשה מאמץ לעשות זאת.

עיקול גדול הוא שאין לנו מושג אחד על כל אחד כאשר אנשים צריכים להתחתן. זה לא חייב להיות פסגת שיא של הישג, ולא את הבסיס כולו של החיים. על כל מה שקורה, כדאי לשקול בזהירות ובשקול את הסיבות האישיות שלך לנישואין, מה אתה מעריך בחיים, לצאת למצוא התאמה מתאימה ובסופו של דבר לקחת סיכון במחויבות ארוכת טווח זו, כנראה במוקדם ולא במאוחר.   

הישאר עד תאריך על כל הדברים נשואים ... הירשם עלון שבועי!

No Replies to "מילניאלס היקרים: ייתכן שיהיה רעיון לא נכון על נישואין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8