טיפים להתמודדות עם בלוז חג כמו הורה יחיד

טיפים להתמודדות עם בלוז חג כמו הורה יחיד

עונת החגים אמורה להיות תקופה שבה אנו מתמלאים בעליצות וגודש עם רצון טוב כלפי אחרים. אבל מה אתה עושה כאשר אתה - בסתר - מנוגע בלוז חג? הנה כמה טיפים לשבור את זה איום ועושה את החגים כיף שוב.

להכיר את הרגשות שלך

זה בסדר אם אתה לא מרגיש כמו לחגוג! למעשה, אתה לא לבד. עבור רבים, ההייפ של עונת החגים הוא כיסוי לכאב אינטנסיבי ובדידות.

איך זה מרגיש אם במקום להעמיד פנים, אתה מודה כי החגים קשה לך? קדימה, נסה את זה. במקום ללחוץ על עצמך לשיר יחד עם מנגינות החג, נסה לומר, "זה מסריח כי זה לא מה שרציתי, ואני לא רוצה לחגוג." שחרור החברה הלחץ מעמיד אותנו ליהנות העונה החג יכול למעשה לשחרר אותנו לגלות את מסורות חג כי מחזיקים משמעות.

לעשות מה שאתה נהנה

מהן המסורות שאתה נהנה במיוחד? לראות אם אתה יכול לבוא עם רשימה של שלושה דברים שאתה מצפה לעשות במהלך עונת החגים. בקשו מכל אחד מילדיכם לעשות את אותו הדבר, ובמשך מספר שבועות, נסו לשלב חלק מהפעילויות הללו. תארו לעצמכם מה החגים עשויים להרגיש כאילו עשית רק את הדברים החשובים לך באמת, ואתה פשוט זרק את האחרים "מהחלון". זה יכול להיות באמת משחרר!

מי אמר שאתה צריך לתלות אורות או לקשט עץ חג המולד? כל עוד אתה והילדים שלך להתמקד באותם היבטים של החג כי הם המשמעותיים ביותר עבורך, תוכל לבנות היסטוריה של מסורות וזיכרונות יקרים.

תנסה משהו חדש

מה שתמיד רצית לעשות בחגים, אבל מעולם לא עשית זאת?

אולי תמיד רצית לשיר במקהלה, או לעשות גרביים לילדים. אולי היה זמן שבו חלמת ציור קישוטי קרמיקה לעץ או השתתפות במציאות חיה. לתת לעצמך לחוות משהו שתמיד רצית לעשות יכול להיות קטן, אך חזק, דרך לאמת את הזהות שלך לחגוג את האני הייחודי שלך במהלך עונת החגים.

תן לאחרים

אחת הדרכים הטובות ביותר לעבור מעבר הבדידות שלך בחגים היא לתת את הזמן ואת המשאבים למישהו אחר הזקוקים. לבלות יום שבת בבוקר להגיש אוכל במטבח מרק מקומי, או לעזור צעצועים עבור Tots למיין ולספק מתנות לילדים. ישנן דרכים רבות להתנדב עם הילדים שלך, גם, וזה דרך נפלאה ללמד אותם מה זה באמת אומר לתת. בקר באתר פתרונות ההתנדבות של United Way כדי ללמוד על הזדמנויות להתנדבות באזור שלך.

תשמור על עצמך

דבר אחד שאנחנו לעתים קרובות להתעלם במהלך החגים הוא פשוט דואג לעצמנו. כאשר אנחנו עייפים, אנחנו רגישים יותר לדיכאון וחרדה. אתה יכול להילחם זה לפני החגים מגיעים על ידי עושה את הזמן כדי לטפל בצרכים האישיים שלך. שאל את עצמך מה אתה צריך עכשיו.

האם אתה צריך להגדיר גבולות סופיים יותר עם הילדים שלך לפני השינה? האם אתה צריך לקבל בייביסיטר ולתכנן טיול מדי פעם עם כמה חברים? האם אתה צריך להתחיל לחפש קבוצה אחת ההורים תמיכה באזור שלך? טיפול לצרכים אלה יהיה לצייד אותך עם אנרגיה ורוח כפי שאתה להתקדם דרך עונת החגים.

No Replies to "טיפים להתמודדות עם בלוז חג כמו הורה יחיד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =