אתה צריך ספר סבא?

אתה צריך ספר סבא?

יש ספרי ייעוץ לסבים. יש ספרים של פעילויות לסבים וסבתות עם הנכדים. יש אדם ראשון חשבונות סבא. ספר הסבים הוא שלושה ספרים או יותר באחד, שכן הוא מתאים לכל התיאורים האלה וזורק עוד כמה משגשג גם כן. נכתב בשתיקה ובראיה, ספר הסבים יהיה תוספת מבורכת למדף הספרים שלך לסבים.

העיצוב של ספר הסבים הוא קצת כמו ספר בישול. במקום מתכונים לאוכל, עם זאת, הוא מכיל עצות לסבים שרוצים לבשל קצת כיף, עם דפי "חוכמה סבתא" interbersed לאורך. הספר מאורגן לארבעה חלקים עיקריים.

חלק א ': גידול תינוק: קורס רענון של סבתא

חלק ראשון זה מעדכן את הסבים והסבתות על חתולים, שינה בטוחה, תרופות לתינוק ועוד היבטים של טיפול בילדים שעשויים להשתנות מאז שהיינו הורים. זה גם מזכיר סבים של כמה משחקים קלאסיים חרוזים משתלה ונותן עצות על התפרצויות זעם, זמן קצוב ואחרי tussles.

חלק ב ': משחקים פנימיים וחיצוניים ומשחקים

סעיף זה מכיל כמה הצעות ho-hum: לשחק את המשחק שקט עם הנכדים בזמן במכונית על טיול הכביש? בהצלחה עם זה. יש ציד נבלות מקורה ?. זה יכול לקחת ימים כדי להחזיר את הדברים. מצד שני, פעילויות רבות נראה אפשרי, כגון החזקת אולימפיאדת בחצר האחורית, משחק פיראט ליום ויצירת פיות וגני גובלין.

חלק ג ': מלאכת יד ובישול

החלק השלישי הוא כמו תיק מעורב. ביצוע שמיכה עם הנכדים עשוי להיות פרויקט לא מציאותי עבור רוב הסבים. יצירת עיתון משפחתי נראה טירי מדי רטרו בעידן זה של פייסבוק. המתכונים, לעומת זאת, נוטים להיות פשוט טעון עם ערעור הילד. אני גם אוהב את הרעיון של יצירת דיורמה בתוך קופסת נעליים.

נהגנו לעשות משהו דומה לפרויקטים בבית הספר, וזה היה תמיד כיף גדול.

חלק רביעי: שיתוף העולם וחקירתו יחד

החלק הרביעי מכיל טיפים שימושיים אך שימושיים לביצוע סיורים בגן החיות ובביקורי מוזיאונים, סעודות וביקור בכיתת הנכדים. אז יש את הדפים פחות צפוי: משיכת ביקור פיות השן ופתח חשבון בנק עבור נכד.

קטע אחד שהניע אותי מהנהן בהסכמה היה רשימה של פעילויות אור צהוב. אלה פעילויות שנראות כיף גדול אבל זה צריך להתקרב בזהירות, אלא אם כן אתה ספורטאי אימון קבוע. אלה כוללים סירות, paddleboats ו surwys הטיילת. ראיתי הרבה סבא וסבתא לא מעט הורים, כאילו הם היו רוצים שהם מעולם לא הניחו את העיניים על אלה contraptions.

אם אתם מחפשים את הספר מסודר, מקיף כי הכותרת מציעה, ייתכן שיהיה בא למקום הלא נכון. הספר אינו טוען שהוא מקיף, והפעילויות שהן האטרקציה העיקרית שלו אינן מאורגנות על פי הגיל המתאים. להגנת המחברים, רוב המשחקים הם גם מתאים טווח גיל רחב או יכול להיות מותאם בקלות עבור הגילאים השונים.

ואופיו האקראי של הספר הוא אחד הקסמים העיקריים שלו.

קנה אמזון >>

No Replies to "אתה צריך ספר סבא?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 − = 70