כיצד להסביר מעבר לילד פוסטר /

כיצד להסביר מעבר לילד פוסטר /

ישנם היבטים רבים של טיפוח כי הם מאוד קשה להתמודד רגשית כמו הורה אומנה. עזרה לילד באומנה להתאים למיקום חדש, להסביר לילד אומנה שאתה לא משאב מאומץ, ומעביר ילד בחזרה עם המשפחה הלידה. בעוד איחוד משפחות הוא המטרה, זה עדיין ניקוז רגשית כפי שאנו הופכים לילדים. ההסבר לילד באומנה כי הם עוברים לבית אומנה אחר בגלל הפרעה הוא עוד אחד קשה להתמודד.

תהליך ההסבר הוא מהלך שייקח כמה ימים, כי חשוב שהילד לא יטיל את עצמו על ההפרעה.

כאשר נאלצנו לשבש את אחד ממיקומי האומנה שלנו, כבר התחלנו את הילד במשך יותר משנה. המהלך היה תוצאה של התנגשויות בלתי פתירות עם המעורבים בתיק וכולנו הרגשנו שזה היה האינטרס של כל המעורבים אם הילד הועבר לבית אומנה חדש. מאחר שהילד היה זמין לאימוץ, הוא הועבר למאמץ לאמץ בית אומנה. להגיד לו שהוא זז היה משהו שאני אישית פחדתי, כי ידעתי שהוא עומד לפחד ולקחת את החדשות קשות.

אחרי שקראתי לעצה מעמית מהימן, התחלתי את התהליך הארוך של השבוע ואמרתי לו שהוא זז.

 1. קיבלתי הוראה לקרוא את הספר, בליבי, שבוע לפני שסיפר לילד על המהלך.

 2. כמה ימים לאחר מכן, אם הילד עובר לאומנה לאמץ את הבית, הסבר את האימוץ. קרא ספרים כגון, בואו נדבר על זה: אימוץ, על ידי מר פרד רוג'רס.

  אם הילד עובר לבית אומנה אחר, קרא אולי ימים ולהסביר טיפול אומנה.

 1. שאל את העובדים הסוציאליים אם הילד יכול לבלות סוף שבוע הפוגה עם המשפחה אומנה חדשה. עו"ד לתקופה של מעבר. ודא כי הילד יש הזדמנות לבלות כמה סופי שבוע הפוגה עם המשפחה החדשה, כך שהוא לא מרגיש כאילו הוא עובר לביתם של זרים גמורים, מוסיף הפחד שלו טראומה.

 1. אחרי סוף השבוע, קרא ברוך הבא הביתה לנצח, מאת כריסטין מיטשל. ספר ילדים זה מסביר את הרגשות שיש להורים מאמצים רבים על ילדיהם המאומצים, ועל השמחה שהם מרגישים לגבי היותם משפחה חדשה. זה נוצרי מבוסס, אז לזכור את זה אם זה לא מתאים למערכת האמונה שלך. קח קצת זמן להסביר אימוץ אימוץ לילד.

 2. לבסוף, לשבור את החדשות לילד שהוא יהיה זז. הקפד להתמקד על המעבר להיות בשל הצרכים של אומן הביתה ולא הילד להיות לא בסדר. תגיד, "אנחנו צריכים להתמקד במשפחה שלנו עכשיו, אבל אנחנו מודאגים מאוד גם בשבילך."

 3. אם זה מתאים ייתכן שתוכל לבקר את הילד לאחר שהוא ממוקם בבית החדש. הכל תלוי איך המשפחה החדשה מרגישה לגבי זה ואם צוות העובדים מסכים גם. אתה יכול להסביר לילד כי הדברים הם התהפך עכשיו, הוא גר איתך ואת ביקר את המשפחה האחרת עבור הפוגה, הוא יהיה עכשיו לגור שם לבקר אותך עבור הפוגה.

 4. לספק סגר עבור המיקום על ידי בעל אירוע פשוט כדי לחגוג את הזמן בבית. אולי ארוחת ערב בחוץ במסעדה לבחירת הילד או ביקור בגן החיות או במקום אחר שהיה מועדף עבור הילד.

 1. ודא שהקבצים של הילד מעודכנים לחלוטין עבור המיקום החדש.

 2. כמו כן, עדכן את ספר החיים של הילד עם תמונות ומידע.

 3. ודא כי כל החפצים של הילד לנסוע איתו למיקום החדש שלו.

שוב, ודא כי הילד מבין כי המהלך הוא לא אשמתו. חזור על ההודעה במספר דרכים כדי לסייע באישור זה במוחו.

No Replies to "כיצד להסביר מעבר לילד פוסטר /"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + 1 =