כיצד לשפר את התקשורת מערכות יחסים

כיצד לשפר את התקשורת מערכות יחסים

האם אתה מרגיש כאילו השותף שלך לא ממש מקשיב לך? האם היית צריך לחזור על עצמך אליו או בהזדמנויות רבות? או האם השותף שלך הביע דאגה כי הוא או היא לא באמת מרגיש שמע אותך? היכולת לתקשר בצורה יעילה עם השותף שלך הוא בלב ליבה של מערכת יחסים מאושרת, בריאה וחזקה. אז אם אתה מרגיש כאילו אתה לא מקבל את השותף שלך או אם השותף שלך הוא אחד מרגיש חסר תקדים, ישנם צעדים שאתה יכול לקחת עכשיו כדי לשפר את התקשורת בין שניכם, ולשפר את הקשר שלך בתהליך.

1. להיות ברגע עם השותף שלך.

כדי לתקשר בהצלחה רבה יותר עם השותף שלך, הצעד הראשון הוא להיות נוכחים באמת כאשר אתה אחד עם השני. במילים אחרות, הגיע הזמן להעביר את תשומת הלב שלך מהטלפון שלך ולכבות את הטלוויזיה, כך שאתה והשותף שלך באמת יכול להתמקד אחד על השני ועל מה שאתה להביע. אחרי הכל, אם אתה כל הזמן מסתכל על הטלפון שלך, צפייה בסרטונים, או לחשוב על פרויקט בעבודה בעת שניסה לנהל שיחה עם השותף שלך, זה לא מפתיע כי אחד או שניהם עשויים להרגיש חסר תקדים ואומלל. בצד ההפוך, להתחייב להיות ברגע שאתה ביחד ולשחרר את עצמכם מ הפרעות והפרעות יכול מיד לעזור לשפר את הקשר שלך תקשורת אחד עם השני.

2. לשים לב יותר מאשר רק מילים.

אם אתם מחפשים לשפר את התקשורת שלכם עם השותף שלכם, חשוב גם לשים לב לא רק למה שהשותף שלכם אומר, אלא איך הוא או היא אומרים את זה.

לדוגמה, מהי שפת הגוף שלו או שלה? האם זרועותיו שלובות? מה הטון שלו כאשר הוא מדבר אליך? האם הוא או היא נשמעים חיוביים או חיוביים או נסערים ומתוסכלים? כאשר המטרה שלך היא לשפר את התקשורת עם השותף שלך, לשים לב איך הוא או היא להביע את עצמו או יכול לעזור לך עוד רמז לך לגבי מה באמת על דעתו.

 

3. תפסיק להפריע את השותף שלך.

מרכיב מפתח נוסף לשיפור התקשורת במערכת יחסים הוא להימנע מלהפריע זה לזה. למעשה, אם אתה בדרך כלל לחתוך את השותף שלך באמצע המשפט או נוטים למצוא את עצמך קופץ עם המחשבות שלך, רעיונות, והצעות לפני השותף שלך יש סיכוי לסיים, אף אחד מכם באמת לא יישמע. עם זאת, אם אתה נותן את השותף לקחת את הזמן כדי להביע באופן מלא להשלים את המחשבות שלו או לחכות עד שהוא או היא סיימה לפני crafting תגובה, תוכל לנהל שיחה אמיתית אחד עם השני. במילה אחת, הגיע הזמן להפסיק לדבר אחד על השני ולהתחיל להאזין במקום.

4. לעבוד על כישורי ההאזנה שלך.

אם כבר מדברים על הקשבה, עוד דרך מפתח כדי לשפר את התקשורת שלך עם השותף שלך היא לקחת רגע לפני להגיב על השותף שלך, כך שאתה יכול להבין את מה שנאמר לך. אתה לא צריך לפחד לנסח מחדש, rearticulate, ולשאול שאלות על מה הוא או היא הביע, כך שאתה יכול להבין טוב יותר את השותף שלך. במילים אחרות, וודא שאתה והשותף שלך נמצאים באותו דף יכולים לסייע במניעת קרבות רבים, אי הבנות וערבולים בעתיד.

במילה אחת, אם אתה לא ברור על משהו שהשותף שלך הביע, זה בבירור האינטרס שלך לקחת את הזמן כדי להבהיר את זה.   

5. פתח את השותף שלך.

צעד נוסף לקראת שיפור התקשורת שלך במערכת היחסים שלך הוא להיות פתוח וישר עם השותף שלך. למעשה, פתיחת השותף שלך ואת היכולת להביע באופן מלא את התקוות, החלומות, והפחדים הוא בלב ליבה של תקשורת יעילה. ואם אתה לא מוכן או מסוגל להגיד את מה באמת על המוח שלך, אז היחסים שלך יישארו ברמה שטחית כי אתה סוגר את השותף שלך ואת לשים את הקירות בין שניכם. עם זאת, כאשר אתה מקבל את ההחלטה להיות ישר, פתוח, רגשית פגיעה, התקשורת שלך ואת הקשר עם השותף שלך ישתפר יחד עם האג"ח שתשתף.

 

No Replies to "כיצד לשפר את התקשורת מערכות יחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − = 44