אני צריך לשבור עם החבר שלי?

אני צריך לשבור עם החבר שלי?

ההחלטה להתנתק עם החבר שלך היא החלטה קשה. ייתכן שאתה תוהה אם אתה עושה את הבחירה הנכונה על ידי סיום הדברים, אם אתה מוותר על שניכם מוקדם מדי, או אם אתה רק קצת rut ולא על נקודת שבירת היחסים. אבל אם אתה כל הזמן חושב, "אני צריך לשבור עם החבר שלי?" ו mulling זה קשה בחירה תוצאתי, אלה שש סיבות עיקריות יכול לעזור לך להבין אם הגיע הזמן למשוך את התקע ולהמשיך הלאה מן beau שלך טוב.

1. אתה נלחם כל הזמן

לאחר חילוקי דעות עם החבר שלך הוא חלק טבעי של מערכת יחסים, כמו שניכם לא הולכים להסכים אחד עם השני כל הזמן. עם זאת, אם אתה מוצא כי כל מה שאתה עושה הוא להתווכח, כי אתה אף פעם לא תוכל לפתור את הקרבות שלך, ואתה כל הזמן במצב רוח רע או כועס כתוצאה מכך, הגיע הזמן להיפרד. להילחם כל הזמן עם מישהו לא בריא או פרודוקטיבי, לחלוטין מחלוקת עם החבר שלך על כמעט כל נושא יכול לעזור לך רמז שאתה לא מתאים זה לזה. במקום לבזבז את הזמן שלך להתווכח עד שאתה אדום בפנים, לקחת נשימה עמוקה, ולשבור אותו.

2. אתה מרגיש שנתפס 

אם אתה תוהה אם אתה צריך סוף דברים עם החבר שלך, עוד סימן ברור כי הגיע הזמן להתנתק היא שאתה מרגיש מובן מאליו. אם זה נראה כאילו אתה לא חשוב לחבר שלך, הוא תמיד שם את הצרכים שלו לפני שלך, והוא לא ממש אכפת לך על המחשבות והרגשות שלך, תאמין לו.

להיות במערכת יחסים מאושרת ובריאה פירושה ששתיכן מעריכות זו את זו ועושות זו לזו עדיפות. אבל אם החבר שלך לא שם לב אליך או נראה אכפת אם אתה בחיים שלו או לא, לעשות לעצמך טובה וללכת.

3. אתה לא עצמך

סיבה נוספת ברורה שאתה צריך להיפרד עם השותף שלך היא שאתה לא באמת את עצמך במערכת היחסים שלך.

לדוגמה, אם אתה מרגיש כאילו אתה משחק את התפקיד של האדם שאתה חושב החבר שלך רוצה להיות לך לא לפתוח לו על המחשבות האמיתיות שלך ואת האמונות, אתה נמצא במערכת יחסים לא נכונה. אתה אמור להיות מסוגל להיות העצמי האותנטי שלך עם השותף שלך ולהביא את הטוב ביותר אחד את השני. אבל אם אתה מרגיש שאתה צריך לשנות את מי שאתה, לפעול בצורה מסוימת, או להסתיר מה באמת על הראש שלך, הגיע הזמן להיפרד.

4. אתה רוצה דברים שונים

סיבה נוספת שאתה צריך להתנתק עם החבר שלך היא כי מטרות החיים שלך לא ליישר. לדוגמה, אם אתה רוצה להביא ילדים יום אחד והחבר שלך לא רוצה ילדים, זה ההבדל העיקרי בסדר העדיפויות שלך סביר להניח להוביל כאב לב בהמשך הדרך. אמנם זה יכול להיות קשה להיפרד עם מישהו שאינו משתף את המטרות והערכים העתידיים שלך, אתה חייב את זה לעצמך כדי למצוא מישהו שרוצה את אותם הדברים שאתה רוצה על מנת להפוך את היחסים שלך להגשמה לאורך זמן. 

5. יש דגלים אדומים

עוד מחוון מפתח שהגיע הזמן להתנתק יש לעשות עם החבר שלך ואת היחסים דגלים אדומים. ייתכן שהוא פעל בדרך מסוימת שגרמה לך קצת דאגה, אבל מכל סיבה שהיא אתה מתעלם ממנה.

עם זאת, אם הוא מנסה לשלוט בך, יש התעללות רגשית או פיזית לך, מסרב להציג לך לכל אדם חשוב בחייו, או בגד את האמון שלך, פעולות אלה צריך לשלוח פעמוני אזעקה בראש שלך, כי זה הזמן להיפרד אוֹתוֹ. 

6. אתה איתו הסיבות הלא נכונות

אם אתה תוהה אם אתה צריך להתנתק עם החבר שלך, סימן נוסף כי הגיע הזמן לחלק דרכים היא כי הלב שלך הוא לא באמת במערכת היחסים. לדוגמה, אם אתה איתו כי אתה מפחד להיות רווק, אתה לא חושב שאתה יכול לעשות יותר טוב, או שאתה מרגיש שאתה אוזל הזמן למצוא מישהו, זה אמור לעזור לך רמז כי הגיע הזמן להיפרד. מגיע לך להיות עם איש החלומות שלך, ואם אתה עם החבר שלך כי יש לו מכונית טובה ולא טוב לב, אתה צריך לכבד את עצמך ואת להיפרד בכבוד.

 

No Replies to "אני צריך לשבור עם החבר שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 14 = 24