דרכים קלות צבאיים בני זוג יכול להפחית את הלחץ פריסה

דרכים קלות צבאיים בני זוג יכול להפחית את הלחץ פריסה

אין זה סוד כי פריסות וכל מה שהם כרוכים, להעלות את רמת הלחץ של בן הזוג הצבאי. עכשיו חדשות טובות: יש כמה דברים פשוטים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הלחץ. כמובן, את העצות הבאות ואת ההצעות לא קסם לבטל את כל הלחץ ואת האתגרים תוכל ללא ספק פנים. עם זאת, הם נועדו להפוך את המסע שלך דרך הפריסה קל יותר קל - ואני מקווה, יותר נעים (או לפחות פחות נעים)

 

כל יום בעיתו

במקום להתרכז כמה זמן בן הזוג שלך יהיה נעלם, מנסה למקד את תשומת הלב שלך על לקיחת דברים יום אחד בכל פעם, וכאשר יש צורך, רגע אחד בכל פעם. על ידי כך, אתה יכול למעשה לגלות כי בימים חולפים די מהר, כי אתה מתמקד כאן ועכשיו ולא על כמה רחוק על לוח השנה.

 

הפחת את עומס העבודה שלך

מציע לך להפחית את עומס העבודה שלך בזמן בן הזוג שלך פרוסים אולי נשמע מגוחך, אם לא ממש טיפשי. אחרי הכל, אם אתה כמו רוב בני הזוג, עומס העבודה שלך גדל למעשה בגלל הפריסה.

עם זאת, ישנן דרכים רבות כדי שתוכל לקצץ. לדוגמה, אם אתה מתעב עבודה בחצר ויש לי את הכסף לעשות זאת, לשכור נער בקיץ לכסח את הדשא שלך. אותו נער עשוי לרצות להרוויח עוד כמה דולרים במהלך החורף, ואת בשמחה האת האתגר שלך.

קניות בכמויות גדולות היא דרך אחרת כדי להקל את עומס העבודה שלך.

מלאי כאשר אתה הולך אל הקומיסר או המכולת ואתה יכול לעשות את מסעות הקניות שלך פחות ויותר בין, כלומר פחות לרוץ על החלק שלך.

 

לבקש עזרה

ככלל, לבני זוג צבאיים יש נטייה להימנע מלבקש עזרה אם זה בכלל אפשרי, מה שמוביל אותם לעתים קרובות לסבול בשתיקה.

בבקשה, אל תשים את עצמך דרך זה. אין בושה לבקש עזרה כאשר אתה צריך את זה.

אם אתה מרגיש המום, אשר קורה לעתים קרובות כאשר כל אחד בבית הוא חולה או שאתה פועל במלוא המהירות אך לא מסוגל להדביק, לעשות את זה נקודה כדי להגיע לאחרים. רוב הסיכויים, תוכלו למצוא שפע של אנשים בתוך הצבא והקהילה האזרחית אשר מוכנים יותר להושיט יד מסייעת. זכור כי אנשים רבים רוצים להראות את תמיכתם של חיילים ומשפחות צבאיות מחפשים דרכים לעשות בדיוק את זה. היכולת להציע סיוע לבן זוג צבאי אשר בעלה / אשתו נפרס יכול להיות למעשה משהו מאוד משמעותי להם.

יתר על כן, אם הגאווה עומדת בדרך שלך לבקש עזרה, להציע להחזיר את טובה (ים) פעם בן הזוג שלך הוא בבית. אתה אף פעם לא יודע, יום אחד בעתיד, אתה יכול בסופו של דבר להיות מלאך של מישהו פשוט כי אתה מותר להם להיות שלך בזמן הצורך שלך.

 

הפוך את הזמן בשבילך

אתה בטח חושב, "כן, אני בקושי מוצא זמן להשתמש בשירותים!" זה טבעי לגמרי כאשר אנחנו עסוקים מאוד ומישהו מציע שאנחנו מוסיפים עוד דבר אחד לצלחת שלנו כבר על גדותיו.

עם זאת, הפיכת הזמן עבור עצמך היא לא רק עוד משימה חשש למקום ברשימת מטלות שלך: זה מעשה של שימור עצמי.

תסתכל מקרוב על לוח הזמנים שלך. האם אתה יכול למצוא קצת זמן במהלך היום או השבוע, כי יכול להיות שמורות רק בשבילך? אפילו לשים בצד כמה דקות כמה פעמים במהלך היום הוא טוב יותר מאשר בכלל.

אם יש לך ילדים צעירים יש כמה בחסות הפוגה צבאית תוכניות טיפול בילדים במיוחד במקום לתת לבני זוג של servicemembers פרוסים הפסקה כאשר הם צריכים אחד.

 

להיות ברר לגבי מי אתה מבלה עם הזמן

הזמן שלך הוא בעל ערך, בין אם בן הזוג שלך פרוס ובין אם לאו. אבל בגלל כל הדרישות שנוספו לך במהלך הפריסה, הזמן שלך הוא הרבה יותר יקר מתמיד.

האם אתה באמת רוצה לבזבז את זה עם אנשים שליליים - אנשים שיש להם תמיד משהו להתלונן על או מישהו לרכל על; אנשים שבדרך כלל מעמידים אותך במצב רוח רע או משאירים אותך מרגיש סחוט ומרוקן בסוף כל שיחה?

אין שום דבר רע עם הימנעות או הגבלת האינטראקציות שלך עם אנשים שליליים ומצבים. במקום זאת, נסה להקיף את עצמך עם אנשים חיוביים, אנשים אשר מעוררים בך השראה. רוב הסיכויים הם, שתבחין הבדל גדול במצב הרוח שלך ואת רמות האנרגיה. בֶּאֱמֶת..

 

זה בסדר להגיד לא

האם אתה האדם הראשון שאנשים מתקשרים כאשר הם זקוקים לעזרה? האם יש לך הרגל תמיד לומר כן? אם כן, אתה לא לבד.

בני זוג צבאיים רבים יוצאים מגדרם כדי לסייע בידם של ידידיהם, בני משפחתם, עמיתיהם לעבודה וארגונים שהם מזוהים עמם, לעתים קרובות עד כדי הקרבה לבריאותם ולרווחתם.

תן לעצמך רשות מדי פעם לומר, "אני מצטער, אני לא יכול." לא להיות חסכון של כולם חסד 24/7 עשוי בסופו של דבר להיות חסכון החיסכון שלך.

 

משאבים משבר

לכל אחד יש "נקודת שבירה" ואם אתה מרגיש שאתה מגיע שלך, אנא פנה לעזרה על ידי התקשר MilitaryOneSource ב 1-800-342-9647. הם זמינים 24/7 כדי לעזור לך דרך כל הקשיים שאתה פונה.

 

נערך ועודכן על ידי ארמין ברוט, אוקטובר 2016

No Replies to "דרכים קלות צבאיים בני זוג יכול להפחית את הלחץ פריסה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    64 + = 72