ראש השנה החלטות ראש השנה עבור סינגלים

בעוד סוף השנה הוא זמן עבור השתקפות והתבוננות, זה גם זמן לצפות לשנה קדימה. אבל במקום לעשות את השנה החדשה על מציאת מישהו חדש, חשוב להעביר את המיקוד ואת האנרגיה שלך לתוך מציאת עצמך. להלן שש החלטות המפתח שיכולים להפוך את שנה אחת קדימה שלך בדרכים רבות עוצמה וחיובית.

סינגלים celebrating New Year's

תמונות גיבור / Hero Images / Getty Images

האם תמיד רצית ללמוד לנגן בגיטרה? האם יש שיעור פילאטיס כי אתה כבר חושב על מנסה אבל לא היתה לי הזדמנות? ראש השנה הוא הזמן המושלם למצוא תחביב חדש או בילוי זה יכול לא רק להעשיר את החיים שלך, אבל יכול לפתוח אותך לאנשים חדשים ואפשרויות. כאשר מדובר הרחבת האינטרסים שלך ואת התשוקות, השנה הקרובה היא באמת הזמן האידיאלי להתחייב עצמית שיפור וצמיחה. אחרי הכל, כאשר אתה לפתור ללמוד מיומנות חדשה או לקחת על עצמו אתגר חדש, סביר להניח בסופו של דבר ללמוד הרבה על עצמך.

02
של 06

שים את עצמך שם בדרכים חדשות

החלטה חשובה עבור אלה רווקים היא לנצל כל הזדמנות לדחוף את עצמם מתוך אזור הנוחות שלהם השנה. במקום לדחות התקשרויות חברתיות שונות ומצבים שעשויים לעלות, אתה צריך להחליט לומר "כן" כשזה מגיע לנסות דברים חדשים ולפתוח את עצמך עד הזדמנויות חדשות. האם יש בוגרי מכללת בוגרי באזור שלך? אתה צריך ללכת. האם החבר שלך הזמין אותך לפתיחה בגלריה לאמנות? אתה צריך להצטרף אליה. אפילו מעשה של מזון חדש ומעדנים בשנה החדשה יכול לעשות את זה יותר סיפוק ומגשים במובנים רבים.

03
של 06

התאם את הגישה שלך

כשמדובר כותרת לתוך השנה החדשה ללא מערכת יחסים, אתה צריך לוודא שיש לך את הלך הרוח הנכון Outlook. למעשה, מעולם לא היה חשוב יותר להיות אופטימי אופטימי לגבי השנה הקרובה וכל האפשרויות שהוא יכול להביא, במקום להסתכל על זה דרך עדשה דהוי ומוצל. אם אתה ראש השנה קדימה עם מחשבות שליליות וציפיות, זה יכול להיות למעשה נבואה להגשמה עצמית שיכולים לשבש את השנה הקרובה לפני שהוא אפילו מתחיל. מצד שני, כאשר אתה מחליט להפסיק להיות פסימי ומטה, השמים הם הגבול.

04
של 06

תחייך לעיתים קרובות יותר

יחד עם אותם קווים, מעשה קטן של פתרון לחייך יותר בשנה החדשה יכול לעשות השפעה עצומה לא רק על עצמך, אלא גם על אחרים. למעשה, כאשר אתה עושה מאמץ מודע לחייך, אתה תמצא את עצמך באופן אוטומטי במצב טוב יותר ומאושר יותר. בנוסף, האנרגיה החיובית שאתה exude יכול באמת לצייר אחרים כלפיך. לא רק מחייך עולה כי אתה אנרגטי אופטימי, אבל זה גם עושה אותך נגיש יותר, נגיש ומושך לסובבים אותך בלי לומר מילה.

05
של 06

פנק את עצמך

כאשר מסתכלים על השנה קדימה, חשוב גם לפתור כדי להפוך את הטיפול האישי ואת הנוחות עדיפות. בזמן שאתה עשוי לשמש כדי לשים את עצמך האחרון מאחורי העבודה שלך, המשפחה או התחייבויות אחרות בחיים שלך, זה הכרחי כדי להפוך את השנה החדשה זמן של טיפול עצמי. בין אם אתה מייעד את הזמן ללכת לספא, לתזמן עיסוי שבועי או פשוט לפתור ללכת לישון מוקדם יותר בלילה, factoring הצרכים שלך ורוצה לתוך לוח הזמנים העמוס שלך יכול לעזור לך להיות האני הטוב ביותר שלך בשנה הקרובה.

06
של 06

תשאיר את העבר בעבר

החלטה חשובה נוספת היא שתעזוב את כל הכעס, העוינות או העוינות שעלולים להיות נגד אחרים. אם אדם זה הוא בן משפחה, עמית, חבר או להבה ישנה, ​​מחליט לשחרר כל כאב או כאב שהוא עלול לגרום לך הוא משמעותי במיוחד עבור השנה החדשה, כפי שאתה מסיר את ההשפעה השלילית של אדם זה על החיים שלך בעת ובעונה אחת נותן לעצמך התחלה חדשה. אמנם אתה לא בהכרח צריך לסלוח ולשכוח, אתה צריך לעשות מאמץ מתואם להסתכל לעבר העתיד ולא להתעכב עוד על העבר. אם אתה רוצה לקבל את השנה החדשה כדי להתחיל נהדר, הגיע הזמן להכות את לחצן ההפעלה האישית שלך.

No Replies to "ראש השנה החלטות ראש השנה עבור סינגלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − 11 =