אתה צריך להגיד כן לתאריך שני?

אתה צריך להגיד כן לתאריך שני?

יצאת לפגישה ראשונה, אבל אתה פשוט לא בטוח איך אתה באמת מרגיש לגבי האדם הזה. מצד אחד, לא היה לך זמן נורא או להשאיר את התאריך פועל על הגבעות, אבל מצד שני, הגרביים שלך לא היו לגמרי דפק על ידי הבחור הזה או גל. ובנקודה זו, אתה פשוט לא ברור לגבי הרגשות האמיתיים שלך נותרים תוהה אם אתה צריך לקחת אותו או אותה על הצעה לצאת שוב.

ובעוד אתה יכול לחשוב שאם לא היה לך כי ניצוץ מיידי וכימיה זה אומר שאין תקווה רומנטיקה חם בין שניכם הולך קדימה, חשוב לזכור את חמש סיבות עיקריות למה אתה צריך לתת את האדם הזה ירייה שנייה ולומר כן לפגישה שנייה.

1. אנשים מתוחים בתאריכים הראשונים. אמנם אתה יכול להיות רגוע, בטוח ונוח לחלוטין על תאריך הראשון, אחרים לא תמיד לחלוק את אותן תכונות ומאפיינים. וגם עבור daters נוטים לקבל עצבני, חרדה והדגיש, לעתים קרובות הם מוצאים את עצמם מודאגים מה לצפות, מה לדבר על מה אתה חושב עליהם. ובתהליך של מתוח ו חשש סביבך, הם יכולים בסופו של דבר misrepresenting את עצמם. למעשה, אפילו daters שהם מאוד יוצאות חברותי יכול לתת לעצבים שלהם לקבל את הטוב ביותר מהם מעת לעת ולמנוע את האני הטוב ביותר שלהם לצאת.

עם זאת, כאשר אתה מחליט לתת לאדם הזה הזדמנות שנייה על תאריך השני, אתה עוזר להוריד את הלחץ שלו או עצבנות, ואתה תהיה סיכוי טוב יותר להכיר את האדם האמיתי מתחת.

2. הופעות ראשוניות אינן תמיד נכונות. אמנם זה אגדה נפלאה, להתאהב ממבט ראשון לא קורה לכולם.

למעשה, יחסים יכולים להתחיל בדרכים רבות ושונות, וישנם זוגות אינספור שרמות המשיכה, החיבה והאינטימיות שלהם גדלו עם הזמן. למעשה, כאשר אתה פוגש מישהו לפגישה ראשונה, הרושם שהוא או היא נותן לך לא יכול להיות נציג באמת של האדם הוא או היא באמת. למשל, הוא או היא אולי היה יום קשה בעבודה ולא מרגיש שנון או אופטימי כמו רגיל. או אולי הוא לא ישן טוב בלילה הקודם, הוא לא מרגיש 100% או אולי יושב בתנועה בדרך לתאריך להשפיע לרעה על ההתנהגות שלו או כשהיית יחד. אז במקום לקפוץ למסקנות, אין שום נזק לבלות קצת יותר זמן עם אדם זה, כך שתוכל לקבל החלטה רציונלית, מושכלת היטב עליו או שלה, כמו גם את הרגשות שלך באופן כללי.

3. באפשרותך לעבור בין הנושאים הגנרלים של תאריך השיחה הראשון. כאשר מדובר בתאריכים הראשונים, ישנם סוגים נפוצים של שאלות, נושאים וערכות שבדרך כלל מתעוררים במהלך הזמן שלך ביחד. בין אם זה המקום שבו גדלת, מה אתה עושה, הסרטים האהובים ואפילו מחשבות על מזג האוויר, הראשון תאריך שיחות והערות בדרך כלל להישאר ברמה שטחית. עם זאת, אם אתה באמת מנסה להכיר מישהו, חשוב לנהל שיחות משמעותיות יותר כדי לקבוע אם לאדם זה יש פוטנציאל משמעותי להיות שלך משמעותי אחר.

בדרך זו, אתה יכול לקבל קצת תובנה אמיתית במונחים של ערכים, אינטרסים ואמונות של אדם זה כדי באמת להכיר אם אתה תואם. תאריך שני מציג את ההזדמנות האידיאלית לך לחפור קצת יותר עמוק כדי לקבוע אם אתה ואדם זה חולקים את אותם סוגים של עמדות ואידיאלים.

4. אתה יכול לראות את האדם הזה באור חדש. אם אתה באמת רוצה להכיר מישהו, לראות אותו או אותה באור חדש, הן מילולית והן באופן מילולי, הוא צעד חשוב בתהליך. למעשה, פגישה ראשונה בבר חשוך או בבית קפה צפוף הוא לא בהכרח מקום אידיאלי ללמוד על זה כדי לראות אם יש לך חיבור. למעשה, זה אפשרי כי התאריך שלך לא מרגיש נוח לחלוטין או אפילו יכול באמת לשמוע אותך באותה הגדרה מלכתחילה. החדשות הטובות הן שכאשר מדובר בתאריך השני, האפשרויות הן אינסופיות במונחים של מציאת מקום שבו אתה והאדם הזה באמת יכולים להכיר אחד את השני.

בין אם אתם עושים ארוחות ערב, לצאת לטיול או לקחת רכיבה על אופניים על הטיילת, תאריכים השני הם דרך מצוינת לראות צד אחר של התאריך שלך, כי ייתכן שלא הבחנת ב המפגש הראשון שלך.

5. אין לך מה להפסיד. אם אתה חושב שהזמן שלך יקר מדי לבזבז להכיר מישהו טוב יותר בתאריך השני, כדאי לנחש שוב. למעשה, אם אתה באמת רציני ומחויב לפתוח את עצמך עד האפשרות של מציאת מערכת יחסים אמיתית, אתה צריך להיות מוכן להשקיע את המאמץ ואת עצמך שם בחוץ. ואם אתה לא בטוח לגבי הרגשות שלך עבור אדם זה לאחר הפגישה הראשונה שלך, במקרה הטוב ביותר הוא מקרה כי שני אתה מכה אותו על המפגש השני שלך, ואת האדם הזה מתברר להיות מישהו באמת מיוחד. האם זה לא שווה לשים עוד כמה שעות כדי לראות אם היית עובד כמו זוג?

No Replies to "אתה צריך להגיד כן לתאריך שני?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 + = 69