מה לעשות אם אתה שונא את השם של הנכד שלך | insightyv.com

מה לעשות אם אתה שונא את השם של הנכד שלך

מה לעשות אם אתה שונא את השם של הנכד שלך

כאשר משפחה מצפה לתינוק, שתי שאלות בדרך כלל ללכוד את רוב תשומת הלב: איזה מין הוא התינוק, ומה יהיה שם התינוק?

סבא וסבתא הם בדרך כלל בסדר עם או מין, אם כי הם עשויים להיות העדפה. בשאלת השמות, עם זאת, לעתים קרובות יש להם דעות ברורות. המשימה שלהם היא לוודא כי דעותיהם לא לגרום לשסע במשפחה.

כאשר אתה שומע את השם הראשון

כאשר אתה הראשון אמר מה השם של התינוק יהיה, אתה חייב להישאר רגוע.

אין פאניקה על שם לפני שהוא מוענק רשמית. חלק מההורים משנים את דעתם ברגע שהם רואים את התינוקות שלהם. יש גם את האפשרות, רזה אך בהווה כי ההורים עשויים להקניט אותך על ידי מעמיד פנים לבחור שם יוצא דופן, במיוחד אם אתה לוחץ עליהם בבחירת שם. 

עם זאת, אין צורך להעמיד פנים להתלהבות על שם שאתה שונא, כי זה עלול להיות כבוי. האסטרטגיה הטובה ביותר היא להיות non-committal על שם אבל מתלהב על הגעתו הממשמש ובא. אם לדחוף, לנסות את התגובה: “אני בטוח שאני אהיה אוהב את השם כמו שאני אוהב את grandbaby שלי.”

אם שם מקלות

שם נבחר עשוי לגדול עליך. אם זה לא, לשקול את התרגיל הראשון שלך כיבוד גבולות, מיומנות שכל הסבים צריכים. בחירת שם עבור הילד שלהם הוא זכות ההורה, ואתה חייב לעשות את הטוב ביותר.

אם שם מקלות, אתה עלול להתפתות לתת לתינוק כינוי.

המשך בזהירות רבה. משפחות רבות יש מסורת מבוססת היטב של כינויים שחולקו על ידי סבים, אבל nicknaming נכד יכול גם לשים אותך על הקרקע רעוע. פעמים רבות ההורים מתעקשים להשתמש בשם האמיתי של הילד. שוב, יש לכבד את רצונם, לפחות בהתחלה.

הם עשויים להשתחרר קצת עם הזמן ממשיך.

נושאים אחרים למתן שמות

סבא וסבתא עלולים לשנוא שם נבחר בגלל כמה ניסיון אישי כי יש נגוע שם. האסוציאציה הישנה והבלתי נעימה יותר דועכת תוך כדי בניית הקשר הנפלא עם נכדך. 

סיבות אחרות לכך שסבים אינם אוהבים שמות יכולים לכלול את הדברים הבאים:

 • השם יוצא דופן מדי.
 • השם נפוץ מדי.
 • ההורים בחרו באיות חריג.
 • השם קשה לבטא.
 • השם אינו ספציפי למין (תלונה נפוצה בשל הסגנון הנוכחי של מתן שמות הנערים לבנות).

לסבים ולסבתות אין עדיין מקום להטיל ספק בהחלטה של ​​ההורים, אף על פי שאפשר לסלוח להם על כך שבניגוד לשמות או לאיות מסוימים עשויים ליצור קשיים לילד.

סבא וסבתא יכולים להתנחם בכך שמחקר מעורב על השפעת השם על עתיד הילד. כמה מחקרים הגיעו למסקנה כי בעל שם יוצא דופן הוא נכס, בעוד אחרים מצאו כי היא אחריות. ואין מחקר יכול לחזות איך השם יהיה הנסיעה בעתיד. שם שהיה עצבני ויוצא דופן כשההורים בחרו אותו יכול להיות השם החם של השנה הבאה. שם שהיה לו רק קונוטציות חיוביות יכול להרים קשרים שליליים כאשר סלבריטי עם השם עושה משהו לא נעים.

השורה התחתונה היא שההתנהגות שלנו, לא בשמנו, קובעת בסופו של דבר את גורלנו.

מתן שמות לנכד אחרי מישהו אחר

מתן שמות לילד “אחרי” מישהו הוא נוהג אחר שיכול לגרום לסכסוך או לפגוע ברגשות. לעתים קרובות סבא רוצה בסתר כי התינוק יהיה שם על שמו עצמו. מתן שמות לילדים לאחר הסבים הוא מסורת עתיקה אשר עדיין ואחריו כמה. כמובן, זה יכול להיות כי הנכד שלך יכול להיות שם על שם אחד הסבים “אחרים”!

רוב המשפחות המודרניות דחו דפוסי מתן שמות מסורתיים לטובת מתן שמות ייחודיים לילדיהם. כמו תמיד, להורים יש את הזכות לבצע את השיחה.

פעמים רבות דחיית שמו של סבתא אינה מסתכמת בדחיית הסבא. ההורים אולי לא אוהב את הדרך שבה השם שלך נראה או נשמע ואולי דחה את זה מסיבה זו.

לעומת זאת, אם הם בוחרים לכבד מישהו אחר על ידי בחירת השם שלו, זה יכול להיות שהם פשוט אוהבים את השם. 

אולי סבא וסבתא מקדישים זמן רב מדי לדאוג לשמות, במהלך אותם חודשים של ציפייה טרום לידתית, אין לנו כל כך הרבה לעסוק במוחנו. ברגע שהתינוק הגיע בשלום, רוב הסבים יבינו כי נכד לפי שם אחר הוא בדיוק כמו מתוק. 

No Replies to "מה לעשות אם אתה שונא את השם של הנכד שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  14 − = 7