עֶזרָה! למה אני עדיין רווקה?

עֶזרָה! למה אני עדיין רווקה?

האם אתה מנסה להבין למה אתה עדיין רווק? להיות בלי פלוס אחד יכול להרגיש כמו מטהר ענק, וכאשר אתה מנסה כמיטב יכולתך לפגוש מישהו מיוחד, זה לא נדיר להרגיש מבולבל, מוטרד, או מוטרד כי זה לא קרה עדיין. אבל ברגעים אלה של תסכול, אכזבה וספקות עצמיים, חשוב להעיף מבט מקרוב על חמש הסיבות העיקריות לכך שאתה עדיין רווק - ומה אתה יכול לעשות בקשר לזה.

1. אתה לא באמת לשים את עצמך שם בחוץ

אם אתה תוהה למה אתה עדיין רווק, הסבר אחד הוא שאתה לא עושה כל מה שאתה יכול לפגוש מישהו. כאשר אתה עובד באופן יזום ואתה כל הזמן מציב את עצמך במצבים שבהם אתה יכול לפגוש אנשים נוספים, אתה עושה את זה הרבה יותר סביר כי תמצא מישהו. עם זאת, אם אתה לא רוצה להצטרף היכרויות Apps, לא מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלך, והם לבהות בטלפון שלך בכל פעם שאתה בחוץ במקום להפוך את עצמך נגיש, אז אתה פשוט כיבוי אפשרי הזדמנויות לפגוש מישהו בעל עניין. מאחר שמר או מיס ימינה לא יגיעו לדפיקות על הדלת שלך, הצעד הנכון הוא לשים את עצמך שם בדרכים חדשות.

2. עדיפויות שלך הם לא מציאותיים

סיבה נוספת מדוע אתה עדיין יחיד יש לעשות עם הרשימה שלך שאינם negotiables ו dealbreakers. אמנם חשוב להיות סטנדרטים ולא להסתפק בשום דבר פחות ממה שאתה ראוי, זה גם חשוב לך לא צריך ציפיות לא מציאותיות המונעות ממך לפגוש מישהו מיוחד.

לדוגמה, אם אתה מוכן רק מישהו שהוא מעל גובה מסוים, חולק את הטעם שלך במוזיקה, עושה סכום מסוים של כסף, ומי אוהב בייסבול, סביר להניח שאתה מגביל את עצמך ואת החמצה על פוטנציאל ומעניין אנשים שאינם בהכרח לבדוק את כל התיבה ברשימה שלך.

זה עלול להפתיע אותך ללמוד כי היכרויות מישהו שאינו טיפוס טיפוסי שלך יכול להיות סוג הנכון של החלטה.

3. אתה עדיין פינינג אחרי מישהו אחר

סיבה נוספת למה אתה עדיין רווק יש לעשות עם הלב שלך. אם אתה עדיין רוצה להיות עם האקס שלך או יש רגשות מתמשכים עבור מישהו שלעולם לא יוכל לתת לך מה שאתה רוצה, אתה מונע את עצמך ממציאת היחסים האמיתיים שעבורם אתה מחפש. כאשר אתה תאוות או געגועים לאדם אחר, זה יהיה להאפיל על הניסיונות שלך למצוא מישהו חדש מאז אתה עדיין השקיעו במישהו אחר. כאשר אתה מוכן להרפות ולהמשיך הלאה אחת ולתמיד, אתה תהיה בצד ימין של המוח כדי למצוא את בן הזוג.

4. יש לך גישה רעה

בעוד אתה עשוי להיות רגיל לחשוב כי "היכרויות מבאס," זה סוג של תפיסה שלילית הוא בעצם מונע ממך לפגוש מישהו עניין. כאשר אתה מתקרב עם חשיבה כי זה לא הולך לעבוד בשבילך, זה צפוי להיות נבואה להגשמה עצמית על ידי להשפיע על מצב הרוח שלך ואת ההתנהגות כאשר אתה על תאריך בפועל. במקום להיות דבי Downer, אתה צריך לעשות את המיטב כדי לשמור על גישה חיובית גישה היכרויות בצורה יותר חסרת דאגה ו אופטימי.

האם כל תאריך הולך להיות מדהים? לא, אבל אם אתה מאמין שיהיה לך תאריך מדהים יום אחד שיוביל למערכת היחסים שאתה רוצה, אז אתה צעד אחד קרוב לקראת מציאת סוף שלך שמח.

5. אתה מפחד מחויבות

אם אתה תוהה למה אתה עדיין רווק, סיבה נוספת עשויה להיות קשורה לנכונות שלך ואת הנכונות להתחייב. אמנם אתה יכול לומר שאתה רוצה להיות מערכת יחסים רצינית, זה אפשרי שאתה חבלה הסיכויים שלך למצוא אחד. לדוגמה, ייתכן שאתה בוחר עד כה אנשים שאינם זמינים או בלתי ניתנים להשגה, או שאתה עשוי לשמור על הפוטנציאל של שותפים לטווח ארוך כי אתה מפחד להיפגע. עכשיו זה הזמן להסתכל אחורה על ההיסטוריה היכרויות שלך כדי לראות אם אתה בוחר שותפים שאינם יכולים לתת לך מה שאתה רוצה או מי בחרת לשמור מרחוק.

יחסים כרוך בסיכונים, וכאשר אתה מוכן להיות פגיע לחלוטין להתחייב למישהו, אתה תהיה מוכן לשים את הימים האחוריים מאחוריך.

No Replies to "עֶזרָה! למה אני עדיין רווקה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =