כיצד להעביר בצורה חלקה כאשר הילדים למבוגרים שלך לעבור הביתה

כיצד להעביר בצורה חלקה כאשר הילדים למבוגרים שלך לעבור הביתה

זמן רב לאחר שהוריהם השיקו אותם מהקן, כ -60% מהאוכלוסייה הבודדת של המדינה, שבסופו של דבר נעו הביתה - כל כך הרבה שהתקשורת נקראה לכנותם את "דור הבומרנג" (שהוא כמעט לא הוגן, בהתחשב בכך ש -90 % של הדור bebop חי בבית כמו רווקים, צעירים מדי). אבל זה מספיק כדי לתת כל הפסקה של נסטר ריק. איך זה עובד? כמה זמן יישארו?

האם אתה גובה שכר דירה? ואתה עדיין צריך לשטוף את הגרביים שלהם?

משפחות רבות שמחות לקבל בברכה חזרה ילד מבוגר באופן זמני "מילוי" הקן הריק שלהם, במיוחד כאשר זה עולה בקנה אחד עם המעבר הקשה בחיי הילדים שלהם, אומרים חוקרים מאוניברסיטת טקסס. אבל יש כמה אזהרות. משפחות מאושרות "מלאות מחדש" נוטות לכלול מספר דברים במשותף: בדוק את השישה טיפים האלה, כמו גם את כל מה שאתה צריך לדעת כאשר ילדים מבוגרים לעבור הביתה להנחות.

 • הם מגבילים זמן: אם ילד הבומרנג מקבל גירושין, חוזר לבית הספר, או שומר עבור מקדמה על בית, לקבוע מגבלת זמן - שלושה שבועות, שלושה חודשים, בשנה - ולהגדיר ציפיות הדדיות עבור כללים הבית ואחריות.
 • להציב מטרות: למה הילד חוזר הביתה? כדי לשלם את החוב כרטיס אשראי? לשחזר מתוך פיצול רע? מחפש עבודה חדשה? חשוב לדבר בכנות על הסיבות, כספיות או אחרות, מאחורי הסדר החיים החדש הזה, ולהניח תוכניות למעבר חזרה לעצמאות.
 • לדון השכרה: הילד החוזר, הבוגר, צריך לשלם שכר דירה או לתרום למשק הבית באופן משמעותי אחר. כמעט מחצית "בומרנג הילדים" של המדינה לשלם שכר דירה, החל בכל מקום בין 200 $ לחודש לשיעור הולך השוק. כמה משפחות להתחיל בקצב אחד. לאחר מכן, כתמריץ לילד שלהם לצאת, הם להעלות את שכר הדירה החודשי כמות קבועה מראש כמו חודש של טיק. אחרים לגבות שכר דירה, אבל להגדיר את הכסף הצידה ולהציג אותו כמו ביצה קן כאשר זז זז החוצה.
 • סט מטלות: בין אם זה במקום שכר דירה או בנוסף, כוללים מטלות הבית - ביצוע ארוחת ערב פעמיים בשבוע, למשל, קניית מצרכים, עושה כביסה או עבודה בחצר. אחרת, זה קל מדי להחליק בחזרה לתוך אמא, לוקח טיפול של הכל מצב, אשר עושה דבר לטפח עצמאות הרבה כדי לגדל טינה.
 • שוחח על אורחים ובום: זה לא מציאותי לקבוע עוצר למבוגר עצמאי ומבוגר, אבל חשוב לדון ולהסכים על מערכת של כללים ביתיים, במיוחד כשמדובר בנושאים חמים כגון לילה מאוחר או לילה, יחסים ואלכוהול או נושאים אחרים.
 • ביצוע חוזה: ולבסוף, מה התוכנית, אם זה שכר דירה, מטלות, כללים ביתיים ו / או מגבלות זמן, לדון בו לפרט אותו מראש, ולשים אותו בכתב. לחץ כאן לחוזה שכירות לדוגמה.

No Replies to "כיצד להעביר בצורה חלקה כאשר הילדים למבוגרים שלך לעבור הביתה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  29 + = 35