הנה איך לקחת את הנישואין מ טוב עד נהדר – insightyv.com

הנה איך לקחת את הנישואין מ טוב עד נהדר

מחבר: Liam Naden

מה ההבדל בין נישואים גדולים לבין אדם רגיל או לא מאושר? זוגות שיש להם נישואים גדולים לעשות דברים אחרת לכל השאר. אם אתה רוצה להפוך את הנישואים שלך לאחד גדול (ו בואו נודה בזה, מי לא?) אז הנה חמישה דברים להתחיל לעשות – ולהמשיך לעשות – מיד. אלה פעולות קטנות או מחוות שכל זוגות בנישואים עמוקים ומספקים אינטימיים באמת עושים.

1. לחייך ולצחוק עם בן / בת הזוג שלך – לעתים קרובות!

תן לי לשאול אותך שאלה: “מתי בפעם האחרונה אתה חייך או צחק עם בעלך או אשתו?” אם הדברים לא יהיו כל כך טוב בינך, אני מוכן להתערב שזה היה כנראה די מזמן. לכל הפחות, אתה כנראה לא עושה את זה לעתים קרובות מאוד. אבל שיתוף רגע הומוריסטי או סיפור, או אפילו רק נותן להם חיוך אמיתי וחם עושה שני דברים חזקים מאוד כדי לשפר את הנישואים שלך. ראשית, זה גורם לך להרגיש טוב כאשר אתה סביב בן הזוג שלך. ושנית, זה גורם להם להרגיש טוב לגביך. לעשות מאמץ מודע לחייך ולצחוק עם בן / בת הזוג שלך – כמו פעמים רבות ביום כפי שאתה יכול.

2. מחממים את בן / בת הזוג שלך – לעתים קרובות!

כאשר היינו עם מישהו במשך זמן מה, זה הופך להיות קל לקחת אותם כמובן מאליו. לא רק זה, אנחנו נוטים לשכוח את כל הדברים הנפלאים על בן הזוג שלנו, כי משך לנו אותם מלכתחילה.

הפוך את המטרה שלך כדי לראות כמה דברים טובים אתה יכול למצוא כדי להחמיא את בן / בת הזוג שלך על – ולעשות את זה! אתה לא צריך להיות דרמטי איתם על כל דבר קטן. עם זאת, הכרה לבבית אמיתית של משהו שהם עשו או משהו עליהם (איכות הם עשויים להיות) שולח להם מסר חזק וחיובי: “אתה אדם גדול ואני אוהב אותך על מי אתה ואת הדברים שאתה עושה.

אני באמת מעריך אותך. “שוב, לעשות את זה לתוך הרגל ולראות את ההבדל החיובי זה עושה.

3. התמקדות בחיוב – תמיד!

כמו החיים מתפתח, קל להיתפס עם כל הבעיות שלנו מדגיש. אבל כאשר אנחנו עושים, זה הנישואים שלנו אשר סובל ביותר. עם זאת, הנישואין לא צריך להיות מלא בעיות מתח. האמת היא, מה אתה להתמקד אתה מקבל יותר. תמיד יש שני צדדים לכל מצב, אז למה לא להתרכז בצד החיובי? כאשר אתה עושה, תראה דברים חיוביים יותר להופיע בחיים שלך. נסה ניסוי: לבלות יום אחד שבו אתה רק אומר דברים חיוביים ולחפש את החיובי בכל מצב. תנסו את זה ותראו מה קורה!

4. לבנות על מה יש לך במשותף – ללא הרף!

אינטרסים משותפים, רגשות, עמדות ומחשבות הם מה ג ‘לים יחסים מספקים יחד ושומר אותו חזק. דגש על מה יש לך ולשותף שלך במשותף, לא על ההבדלים שלך. מצא דרכים להרחיב את תחומי העניין שלך יחד ואתה תהפוך את מערכת היחסים שלך למקום מאושר יותר עבור שניכם להיות.

5. שים את עצמך תחילה – באופן קבוע!

לאנשים רבים יש בעיה עם הרעיון לשים את עצמם קודם. הם חושבים שזה אומר להיות אנוכיים, חסרי רגישות, חסרי לב ואפילו אכזריים.

אבל לשים את עצמך הראשון פירושו באמת יש תחושה בריאה של עצמי בעוד שאתה מזהה את זה עבור כל מי שסביבך להיות מאושר (כולל בן הזוג שלך) ואז אתה צריך להיות מאושר. אתה צריך לחיות חיים בהשראת אותנטי שבו אתה מרגיש שאתה יכול להיות עצמך. אז להיות עצמך! גלה מה מניע אותך, מה גורם לך להרגיש טוב ומה עושה את הלב שלך לשיר. יתר על כן, אל תדאג מה מישהו אחר עלול לחשוב – לאנשים חשובים לא אכפת לך את האנשים אכפת לא משנה.

נישואין גדולים לא נוצר על ידי אין שום בעיה להתמודד עם, שיש “מזל” גדול או “עובד קשה” על זה. היא מושגת על ידי עושה כמה דברים פשוטים (אפילו בסיסיים) על בסיס מתמשך. נסה להפוך את חמשת הנהלים לעיל לתוך הרגלים קצת בכל פעם ואתה תראה מה באמת מרגש ומספק נישואין אתה יכול לקבל.

No Replies to "הנה איך לקחת את הנישואין מ טוב עד נהדר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.