קרא על איך חיי היומיום שלך משתנה לאחר טיפוח ילד

קרא על איך חיי היומיום שלך משתנה לאחר טיפוח ילד

אם אתה מעוניין להיות הורה אומנה, אתה עשוי להיות סקרן לגבי איך טיפוח יהיה להשפיע על חיי היומיום שלך. חלק מהשינויים ייחודיים לטיפוח ילדים, ואילו שינויים אחרים מתרחשים עם תוספת של בן משפחה חדש.

התנהגויות וצרכים

לכל ילד אומנה תהיה מערכת ייחודית של הצרכים והנסיבות שהביאו אותם לאומנה. הנסיבות הן לעתים קרובות התעללות והזנחה.

ילדים שעברו התעללות והזנחה עשויים להיות בעלי התנהגויות. התנהגויות מסוימות עשוי להיות מטריד או פשוט מעצבן. להתנהגויות אלו יש גם השפעה שלילית על ילדים אחרים בבית. זה יכלול גם את כמות הזמן שיש לך עבור הילדים שלך. האם אתה מוכן לוותר על ערבים שלווים וסופי שבוע? האם אתם קוראים לעזור לילד אומנה לעבד את רגשותיהם ולעבוד באמצעות התנהגויות? טיפוח ילד ישנה את האווירה של הבית שלך ואת כמות הזמן שיש לך עבור הילדים שלך.

מינויים

הורים אומנים אחראים גם על העברת ילדים אומנה אל וממנו. להיות מוכן להתאים שבועי חודשי פגישות לתוך לוח הזמנים שלך. כמה פגישות אלה עשויים להיות ברגע האחרון. Fostering יוסיף פגישות ללוח הזמנים שלך.

עובדים סוציאלים

עובדים סוציאליים יהיה גם ביצוע ביקורים חודשיים בבית שלך כדי לבדוק איך המשפחה שלך היא התאמת לבקר את הילדים.

להיות מוכנים עבור עובדים שונים וחברי צוות ללכת דרך הבית שלך במהלך הביקורים. כמו כן יודעים כי אם עובד סוציאלי מגיע לבית שלך, אתה נדרש לתת להם בבית שלך. טיפוח ילד יביא הרבה אנשי מקצוע לתוך החיים שלך הביתה.

נסיעה ובידור

לפני נסיעה עם ילד אומנה, בהתאם למרחק ואם אתה לא לעזוב את המדינה, ההורים אומנה צריך לקבל אישור.

קריאה לעובדת סוציאלית תהיה מספיקה עבור מרבית הנסיעות היום, אך מחוץ למדינה רשאי לקבל אישור מבית המשפט. ילדים פוסטר אינם רשאים להשתתף בפעילויות מסוכנות, כגון שייט, סקי, וכמה ספורט ללא אישור מהוריהם או מעובדיהם הסוציאליים. אם אתה רגיל לנסוע ברגע האחרון כיף, זה יהיה התאמה תצטרך לעשות. טיפוח ישתנה באופן ספונטני של אדם שאתה עם נסיעות קצת בידור.

לוח זמנים 

לוח הזמנים שלך ישתנה עם תוספת של פגישות ופגישות של עובדים סוציאליים, אך הוא ישתנה גם מכיוון שילדים זקוקים ללוח זמנים עקבי וניתן לחיזוי. הם צריכים להיות בבית ובמיטה בלילה מסוים. ארוחת ערב צריכה להיות מוכנה על השולחן, כמו גם זמן שיעורי הבית. האם אתם נהנים לישון בסופי שבוע? כמה ילדים קמים כל בוקר, לא משנה אם זה יום חול או סוף שבוע. טיפוח יהיה להשפיע על לוח הזמנים שלך.

תקנות המדינה

לכל מדינה יש תקנות משלה וכללים לטיפוח משפחות. לעתים קרובות תקנות אלה סביב נושאים שעשויים להיות דאגה בטיחות לילדים, כגון בריכות שחייה, ספורט פנאי, ואפילו השימוש חדרי מרתף.

במצב של ילדים Kansas אומנה אינם מורשים לקפוץ על טרמפולינות ומשפחות אומנה אינם מורשים יש טרמפולינות על רכושם. אם כבר יש לך טרמפולינה, איך הילדים שלך ירגישו אם אתה צריך להסיר את זה? האם אתה מוכן להוציא את הכסף עבור גידור סביב הבריכה? בדוק עם תקנות המדינה שלך על דרישת גובה עבור בריכות לפני הוספת גדר. מדינות מסוימות לא יאפשרו למשפחות אומנה לעשן במכוניתן או בתוך ביתן. הורים אומנים מתבקשים לצאת החוצה ולהיות במרחק מטרים ספורים מהדלת, לפני התאורה, אפילו בבית שלהם. טיפוח ילד פירושו שינוי היבטים שונים של הבית שלך בחצר כדי לעמוד בתקנות המדינה.

משמעת

משפחות אומנה צפויות גם להורות לילדים אומנים ללא שימוש בענישה גופנית.

הורים אומנים אינם רשאים להשתמש במשמעת שגורמת לילדיהם המאמצים להרגיש לא בנוח, זה כולל להכות. כדי להיות הורה אומנה, אתה חייב להיות מוכן לשנות איך היית ההורה ילד אומנה. טיפוח ילד ישנה את האופן שבו אתה משתמש במשמעת בביתך.

שינויים רגילים המתרחשים כאשר משפחה מוסיפה ילד

בעוד טיפוח יש את האתגרים הייחודיים שלה, הוספת כל ילד לבית יהיה נתח הוגן של מדגיש.

לִזכּוֹר:

 • ...כי בזמן שאתה יכול לשמש שקט ושלווה, הילדים רועשים.
 • ...אתה עשוי לשמש לבית נקי, אבל הילדים הם בדרך כלל מבולגן.
 • ...אתה כנראה צריך עוד אוכל.
 • ...אתה תעשה כביסה יותר.
 • ...זה בטח ייקח לך יותר זמן לעשות דברים.
 • ...אתה עשוי להיות רגיל להיות הבוס, אבל הילדים לבדוק גבולות ומגבלות.
 • ...זה יהיה כנראה לקחת יותר תכנון לעשות כמעט כל דבר, או ללכת לשום מקום.

בעוד טיפוח ילד מביא עמו פרסים רבים, חשוב גם להבין את השינויים שהוא יביא כדי לעזור להחליט אם זה הזמן המתאים לך ולמשפחתך לטפח ילד.

No Replies to "קרא על איך חיי היומיום שלך משתנה לאחר טיפוח ילד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  29 + = 30