איך אפשר לדעת את בן / בת הזוג שלך אתה רוצה להיות אמא להישאר בבית | insightyv.com

איך אפשר לדעת את בן / בת הזוג שלך אתה רוצה להיות אמא להישאר בבית

איך אפשר לדעת את בן / בת הזוג שלך אתה רוצה להיות אמא להישאר בבית

מה שהופך את המעבר מאמא עובד להישאר אמא בבית היא החלטה חשובה כי שניכם צריכים להיות על הלוח עם לפני שתעזוב את העבודה שלך. המסחר בשכר שלך עבור החיים להישאר בבית הוא תהליך שיביא מספר שינויים עבור משק הבית שלך. כפי שאתה להעריך מה מתאים לך ולמשפחתך, בצע כמה צעדים פשוטים כדי להגיע לחשוב על להיות אמא להישאר בבית להיות בבית עם הילדים שלך במשרה מלאה.

להבין את החשיבות של הנושא הזה ולנסות עצות אלה לספר את בן / בת הזוג שלך אתה רוצה להיות אמא להישאר בבית.

בחר את הזמן הנכון לדבר

לספר את בן / בת הזוג שלך, כי אתה רוצה להיות משק בית הכנסה יחיד, כך שתוכל להישאר בבית זה לא משהו שאתה צריך לפלוט החוצה כאשר אתה בורח את הדלת לקחת את הילדים לבית הספר או בזמן שהם צורחים זה על זה מי יש יותר פירה במהלך הארוחה.

בחר זמן לדבר כאשר הילדים אינם בסביבה ואתה ובעלך אינם עייפים מדי כדי לנהל שיחה רצינית. כל זמן אחר עלול לגרום לתגובת הברך, כי אף אחד מכם לא נמצא בחשיבה הנכונה כדי לקחת על עצמם דיון רציני.

טבל את השיחה

רק בגלל שמצאת את הזמן הנכון לדון להיות אמא להישאר בבית עם בן הזוג שלך לא אומר לך את התשובה שאתה רוצה לשמוע מיד. ויתור על הקריירה שלך, אפילו באופן זמני, לשים קץ המשכורת שלך יציב קיצוץ בהוצאות שלך לקחת התבוננות רצינית.

אתה יכול לחשוב על זה במשך חודשים אז אתה יכול לדעת בדיוק מה אתה רוצה לעשות. אבל, לבן הזוג שלך, כל זה הוא מידע חדש.

זה עלול לקחת קצת זמן עבור שניכם לעבוד יחד כדי להגיע אל הרגע שבו אתה מפעיל את ההודעה שלך בעבודה. היו מוכנים לשולחן השיחה. תגיד לו מה אתה חושב, תעזוב את זה ותחזור לשיחה מאוחר יותר.

גישה לנושא במחשבה

אומר, “נחשי מה, מותק, אני עוזב את העבודה שלי!” הוא כנראה לא הולך להביא לך “דרך ללכת!” תְגוּבָה. אתה והשותף שלך הם חברי הצוות ואתה צריך לכלול אותו בתוכנית שלך להיות אמא להישאר בבית.

תחשוב על איך היית מרגיש אם בעלך עשה החלטה שהשפיעה על כל המשפחה מבלי לכלול אותך בו. לאסוף את המחשבות שלך באמת לחשוב על איך אתה רוצה להגיד לו את הרעיון שלך. אבל גם לשקול את כל השאלות שהוא הולך להיות כי ייתכן או אפילו לא חשבתי אפילו בשלב זה.

לדוגמה, בן הזוג שלך יהיה ללא ספק יש חששות לגבי הכספים שלך אם אתה הולך משני הכנסות עד אחד. הוצאות יהיה צורך לחתוך. תקציב המשפחה שלך יהיה צורך לשנות. ייתכן אפילו צריך לעשות קיצוצים דרסטיים פעילויות של הילדים שלך מחוץ לבית או סחר בחופשה משפחתית שנתית עבור staycation בבית.

להיות מוכנים להתפשר

להיות אמא להישאר בבית, פשוט לא יכול להיות אפשרי עבור המשפחה שלך בקרוב. להיות מוכן להתפשר. תחשוב על אפשרויות אחרות שיכולות להפוך את שניכם מאושרים.

אתה לא יכול להיות מסוגל מבחינה כספית לעזוב את 9 עד 5 עכשיו אבל יכול להפיל חלק במשרה חלקית בעבודה להיות אופציה?

אולי עובד מהבית 2-3 ימים בשבוע יכול לשמור את הכסף מגיע תוך מתן לך את הגמישות של להיות בבית עם הילדים שלך.

הגדר תוכנית לטווח ארוך

אל תתפלאו אם בן הזוג שלך לא מוכן מיד לקבל את משק הבית שלך בהתאם הכנסה אחת. לעבוד יחד כדי להגדיר תוכנית לטווח ארוך. אתה עלול לא להיות מסוגל להישאר בבית-בבית-אמא מחר או אפילו בשבוע הבא אבל מה על 6 חודשים או שנה?

תוכנית לטווח ארוך שלך יכול להיות מיושם מיד וכולל לוקח את מלאי ההוצאות שלך, שבו אתה יכול לקצץ לבוא עם אסטרטגיה של איך אתה יכול להקל על כוח העבודה לתוך החיים כמו להישאר בבית.

No Replies to "איך אפשר לדעת את בן / בת הזוג שלך אתה רוצה להיות אמא להישאר בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 − = 79