מטרות פריסה: חמישה דברים כדי לבצע בעוד בן הזוג שלך הוא משם

מטרות פריסה: חמישה דברים כדי לבצע בעוד בן הזוג שלך הוא משם

הפריסה קשה לכל אחד מבני המשפחה. למרות הפרדות לטווח ארוך אלה בדרך כלל לוקחים מקום בין מספר חודשים עד שנה (או יותר), הם בדרך כלל נראה כמו הרבה יותר. עם זאת, אתה יכול לעשות את רוב הזמן שלך בנפרד כדי לחזק את היחסים המשפחתיים שלך כדי להשיג את כל המטרות האישיות שלך. בואו נסתכל על דוגמה.

מטרות נישואין

בעוד הפרדות מאולצות כמו פריסה יכולות להעמיד את הנישואין, הן גם הזדמנות לגדול, לשקף, ולקחת את מלאי היחסים שלכם, ומה אתם יכולים לעשות כדי להפוך אותו לחזק יותר.

כמה זוגות קוראים ספרי נישואין או לוקחים שיעורים כשהם מופרדים על ידי פריסה. אם אינך מצליח לשמור על קשר בטלפון או בסרטון, על בסיס קבוע, כתוב מכתבים תוך כדי התקדמות דרך הספרים ודון במה שלמדת ואת הדברים שברצונך לשלב כאשר אתה שוב ביחד.

המעשה הפשוט של כתיבת מכתבים זה לזה עשוי להוסיף ניצוץ קטן למערכת היחסים שלכם, והמכתבים עצמם עשויים להפוך לאוצרות שתערכו לאורך כל חיי הנישואין שלכם.

מטרות פיננסיות

האם אתה מחפש לצאת החוב? אולי אתה רוצה לשמור על פרישה, קרן הילדים של הקולג ', או בית החלומות שלך. כל המטרות הללו דורשות תכנון ועבודה קשה להשגה. כמו קורסים לבניית קשרים, קורסים כספיים זמינים למשפחות צבאיות. חלקם אפילו לכלול תוכניות כדי לקבל את הילדים המעורבים להציע כמה כלים נהדר כדי לעזור ללמד אותם על ניהול הכסף.

בעוד המשפחה שלך מופרדים, להתחייב לעבוד לפחות אחד הקורסים האלה יחד, וליישם את האסטרטגיות שעובדות בשבילך. הגדר יעד שאתה רוצה להגיע עד הפעם servicemember שלך חוזר.

התפתחות מקצועית

לוקח על כמה פרויקטים נוספים היא דרך מצוינת לשמור על המוח שלך תפוס במהלך הפריסה.

אם יש לך בני נוער בבית, זה עשוי להיות הזמן עבור אותם כדי לקבל עבודה במשרה חלקית. אם אתה לא עובד מחוץ לבית, אתה יכול ליהנות מתנדבות ולהחזיר את הקהילה שלך בתחום הבחירה שלך.

אם אתה הם עובד, עכשיו זה יכול להיות הזמן לקחת על עצמו משימה חדשה בעבודה ולהרחיב את החוויה שלך. המיומנויות החדשות שלך יכול למקם אותך לקידום או להעביר למחלקה אחרת.

התפתחות חינוכית

מכללות מקוונות סיפקו הזדמנויות חדשות עבור אנשי שירות צבאיים ומשפחותיהם. אם אתה פורס, ייתכן שתוכל לקחת שיעורים מקוונים לקראת התואר שלך. אם אתה בן זוג, אתה יכול להתחיל או להמשיך תוכנית תואר ללא צורך לדאוג הגמר לפני המשפחה שלך צריך לשנות תחנות חובה שוב. עם בתי ספר מקוונים, המכללה שלך נוסע איתך.

אם אתה מחפש לעדכן את האישורים שלך, המכון של אוניברסיטת סירקיוז של ותיקי צבא משפחות מציעים קורסים לקראת הסמכות ומיומנויות מקצועיות קובע. תוכניות אלה הן בחינם ניתן להשלים לחלוטין על הקו.

מחוץ לבית הספר, יש הרבה דרכים אחרות כדי לקבוע מטרות חינוכיות עבור כל המשפחה שלך. למד שפה חדשה ביחד, או תן לילדים רשימת קריאה ויש להם אותם לכתוב דוחות הספר servicemember לפרוס יכול לקרוא כאשר הוא או היא הביתה.

להיות יצירתי!

מטרות הבריאות

עדיין עובד על אובדן אלה pesky חג פאונד? או אולי תמיד רצית לרוץ מרתון. פעילות גופנית היא דרך ידועה להפחית מתח ולשפר את הבריאות הכללית. שתף את מטרות הכושר שלך עם המשפחה שלך לעודד אחד את השני עם התקדמות הפריסה!

מדיטציה היא גם דרך מצוינת לשפר את הבריאות שלך ולנהל מתח במהלך הפריסה. לוקח זמן לעצמך ואת הרווחה שלך יכול ללכת דרך ארוכה לקראת שמירה על בית מאושר במהלך הפריסה.

להפיק את המרב של המשאבים שלך

זכרו, הקהילה המשפחתית הצבאית כולה נמצאת כאן כדי לעזור לכם ולמשפחתכם לנווט את מדדי הפריסה. ישנם טונות של משאבים זמינים לך דרך כל שלב של מחזור הפריסה. על ידי הגדרת מטרות להשגה, אתה יכול להגדיר את המיקוד שלך על שינוי חיובי לחגוג את כל ההישגים ביום הביתה.

No Replies to "מטרות פריסה: חמישה דברים כדי לבצע בעוד בן הזוג שלך הוא משם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 30 = 35