לילה צבאי: רעיונות לשים את הניצוץ בחזרה הרומנטיקה שלך

לילה צבאי: רעיונות לשים את הניצוץ בחזרה הרומנטיקה שלך

אם אתה חלק ממשפחה צבאית, רוב הסיכויים שאתה ובעלך לא מקבלים לצאת לעתים קרובות ככל שתרצה. בין חובותיו על בסיס, נע ממקום למקום, ואת ההמולה הכללית של חיי היומיום, זה יכול להיות קל לתת שבועות לעבור ללא תאריך. לכן חשוב יותר מתמיד לחסום כמה זמן איכות לבד עם בן / בת הזוג שלך. שניכם צריכים להתחייב לבלות זמן להירגע ביחד, לצחוק יחד, ופשוט לתפוס.

אם אתם מחפשים דרך להתרחק מכל זה לערב, לבדוק את אלה לילה נהדר פעילויות הלילה

ראשית, השאירו את הילדים מאחורי

כן, אנחנו יודעים כמה אתה אוהב את הילדים שלך, אבל אין שום דרך בעולם לך ליהנות באופן מלא את החברה של בן / בת הזוג שלך, אם אתה מנסה לשמור על התינוק שלך מאושר ואת פעוט שלך עסוק בעוד כל המשפחה היא לארוחת ערב. אז, קבל לעצמך בייביסיטר. אם אתה לא יודע אחד (כי אתה פשוט זז), אתה בהחלט רוצה לבדוק www.sittercity.com. תוכל אפילו לקבל הנחה צבאית בפעם הראשונה שלך. אם כספים הם בעיה, שקול ליצור את השכונה שלך בייביסיטר שיתוף פעולה. אתה רואה את הילדים של השכנים שלך בזמן שהם יוצאים לעיר, והם יחזרו בתשובה כשזה תורך. בדרך זו, אתה ואת בן הזוג שלך להגיע לבלות ערב שקט יחד ולשמור כמה דולרים בו זמנית.

לך לעשות משהו כיף

בטח, אתה יכול האביב לארוחת ערב טיפוסית לסרט (זכור כי בסיסים רבים יש תיאטרון המציג סרטים הנוכחי למדי), אבל אם אתה רוצה שאתה הקשר שלך להילוך גבוה, לדלג על standbys הישן ולנסות משהו חדש (או לפחות משהו שלא עשית במשך זמן מה).

עבור לשחייה, טיולים, גולף, או באולינג, או למצוא ציון דרך מקומי ולחקור. השמיים הם הגבול! אבל זכרו: אנחנו נוטים לזכור את החוויה של לעשות משהו - איך זה הרגיש - ממה שעשינו. אז לצאת לשם ולעשות כמה זיכרונות יחד.

להתנהג כמו ילדים שוב

מי אומר שרק ילדים יכולים לשחק?

למה לא לעשות משהו כמו ילד, כמו paintballing או בתורו דוחפים אחד את השני על נדנדות בפארק? אתה יכול לצאת לרכיבה על אופניים רומנטית או לטייל במורד הרחוב הראשי, להתכופף בחנויות נעימות וגלריות לאמנות. לא משנה מה אתה עושה, לוודא שזה משהו שאתה ובני הזוג שלך יוכלו ליהנות ביחד.

ללמוד משהו חדש

אין כמו ללמוד מיומנות חדשה עם אהוב שלך ממש לידך. אתה יכול לקחת שיעור בישול, בכיתה ציור, בכיתה ריקוד, או משהו אחר. אתה יכול להירשם לכיתה כושר יחד (יוגה לזוגות היא דבר בימים אלה). עודד אחד את השני לנסות משהו חדש ולקחת סיכונים. אם יש לך אינטרסים שונים מאוד, ואז בתורו בחירת הפעילויות לעשות.  

יש תאריך בבית

אם משהו עולה כי לא מאפשר לך לצאת מהבית עבור תאריך הלילה שלך, אין דאגות: לשים את הילדים לישון מוקדם, במקום לנמנם על הספה מול הטלוויזיה, לפרוץ משחק לוח או יש לשוחח עמוקות על כמה יין. לפרוש לחדר השינה מוקדם, טוב, אתה יודע מה לעשות. זכור כי הזמן ביחד הוא קדוש.  

אתה יכול גם לעשות לילות תאריך יחד גם כאשר הוא מחוץ לבית. להקציב קצת זמן סקייפ לדבר או לצפות בסרט או לשחק משחק ביחד.

 האם לא האינטרנט נהדר?

האם משהו לא צפוי

לתכנן תאריך הפתעה עבור בעלך או אשתו מדי פעם. תעשה משהו כל כך רומנטי לחלוטין שהיא לא יכולה לעזור אבל ליפול אפילו יותר מאוהב בך. זה יכול לכלול להתלבש ולהביא הביתה פרחים, לקחת אותה למחזה, אופרה או בלט, או לקבל עיסויים יחד. אתה יכול גם לבקר במועדון הקומדיה או מבשלת בירה מקומית או יקב יחד. זה הכל על מנוחה בעת יצירת זיכרונות חדשים.

No Replies to "לילה צבאי: רעיונות לשים את הניצוץ בחזרה הרומנטיקה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 4 =