למה אתה שומר על משיכת יחסים רעים?

למה אתה שומר על משיכת יחסים רעים?

אם אתה מרגיש כאילו אתה ממשיך למשוך מערכת יחסים גרועה לאחר מערכת יחסים גרועה, חשוב לקחת מקרוב את העבר שלך. לשם כך, זה עשוי להפתיע אותך ללמוד שיש דרכים שאתה תורם דפוס היחסים האומלל שלך אפילו בלי להבין את זה. עם זאת, כאשר אתה יכול להסתכל על העבר שלך עם עין קריטית יותר, אתה תהיה מצויד טוב יותר כדי לבצע את השינויים המתאימים קדימה שיכולים למנוע ממך למשוך עוד מערכת יחסים רעה.

1. הביטחון העצמי שלך נמוך.

כאשר אתה לא מרגיש כל כך גדול על עצמך, אתה צפוי למשוך שותף המשקפת את הרגשות האלה של חוסר ביטחון עצמי ספק ישירות בחזרה אליך. למעשה, אם אתה מרגיש כאילו אתה לא ראוי שמישהו מטפל בך נכון, עושה לך עדיפות בחיים שלו או שלה אכפת לך ללא תנאי, אז השותף שלך לא סביר לעשות זאת. מצד שני, אם אתה לוקח צעדים לקראת שיפור ההערכה העצמית שלך ולהכיר שאתה שווה את זה, השותף הבא שלך יהיה מסוגל טוב יותר להכיר ולהעריך את זה גם עליך.

2. אתה בוחר שותפים מסיבות לא נכונות.

אם אתה מרגיש כאילו אתה מושך יחסים רעים לאחר מערכת יחסים גרועה, חשוב לקחת מקרוב את סדר העדיפויות שלך באופן כללי. לדוגמה, האם אתה מחפש למצוא שותפים שהם סוג, נאמן ואמין או העליון שלך חייב להיות כי השותף שלך יש מכונית יקרה, קרן נאמנות דירה ענקית המשקיפה על הפארק?

עם זה בחשבון, זה האינטרס שלך (כביכול) לקחת רגע כדי להעריך מחדש את העדיפויות שלך ואת השיטות לבחירת שותף מקום קצת יותר ערך על תכונות שלא יסולא בפז ואיכויות.

3. אתה אוהב את המרדף.

אם אתה חושב שאתה ממשיך למשוך יחסים רעים, סיבה אחרת יכולה פשוט להיות שאתה אוהב את הריגוש של להיות עם מישהו שהוא לא ממש יחסים מוכנים.

באופן ספציפי, אתה עלול לגלות שאתה מושך אנשים שאינם מחפשים קשרים רציניים, לא רוצה להתחייב ולא לשתף את ערכי הקשר שלך. ובעוד הריגוש של מנסה להיות עם מישהו שלא רוצה להיות קשור למטה עשוי להיות כיף ומרגש ברגע זה, זה רק גורם לך כאב לב בסופו של דבר. עם זאת בחשבון, אתה צריך לחשוב מחדש את הגישה מרדף ולנסות לפגוש מישהו אשר מניות מטרות היחסים שלך מלכתחילה.

4. אתה רואה את השותפים שלך כמו פוקר-אופרס.

כאשר אתה מוצא שאתה ממשיך למשוך יחסים רעים, זה יכול להיות גם בשל העובדה כי אתה חושב שאתה יכול לשנות את השותף שלך. עם זאת, אם אתה נכנס למערכת יחסים לחשוב שאתה יכול לשנות את הדרך בה השותף שלך מתנהג, הרגלי עישון שלו או שלה / או אפילו סוג של נעליים שהוא או היא לובשת, אתה הולך בדרך רע. במבט קדימה, הדבר היחיד שאתה צריך לתקן הוא הרצון החזק שלך למצוא שותף אשר אתה מאמין הוא זקוק לתיקון.

5. אתה לא להיות פתוח ראש.

חלק מהסיבה שאנשים רבים בסופו של דבר שיש מערכת יחסים גרועה לאחר מערכת יחסים רעה היא שהם לשמור על היכרויות מאותו סוג של אדם. לדוגמה, אם אתה רק תאריך זמרים, מטיילים או אוהבי החתול, כי אתה מאמין שיש לך רק דברים משותפים איתם, אתה עלול בסופו של דבר פשוט שיש אותו סוג של יחסים שוב ושוב לרוץ לתוך אותם סוגים של בעיות.

עם זאת, בראש ובראשונה האינטרס שלך הוא לשמור על ראש פתוח ותאריך רחב יותר של אנשים עם רקע, תחומי עניין שונים ותשוקות. סביר להניח שתמצא כי יש לך יותר במשותף ממה שאתה חושב, ואתה מקבל את היתרון הנוסף של להיות עם מישהו שיכול להכיר לך עולם חדש של פעילויות וחוויות גם כן.

6. אתה אוהב דרמה יחסים.

סיבה נוספת מדוע אתה יכול להמשיך למשוך יחסים רעים היא שאתה מכור למעשה דרמה היחסים. ובעוד זה אולי נראה בניגוד, אתה ממש אוהב את המיקוד ותשומת הלב שאתה מקבל מאחרים כאשר הקשר שלך הוא על הסלעים. ואם אתה משגשג על ידי להיות במרכז תשומת הלב, ייתכן שתרצה לחשוב מחדש על הגישה שלך למערכות יחסים קדימה ולהשאיר את ימי הדרמה שלך בעבר.

No Replies to "למה אתה שומר על משיכת יחסים רעים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 − 34 =