הישרדות כמו משפחה פוסטר או אימוץ

הישרדות כמו משפחה פוסטר או אימוץ

הטיפול בהאשמות הוא רק חלק מההורה המאמץ. לעתים קרובות אנו אומרים למשפחות אומנה חדשות, זה לא אם טענה נגד בית אומנה שלך, אבל מתי טענה נגד בית אומנה שלך.

מאחר שהורים מאמצים לעיתים קרובות מאמצים ילדים עם צרכים דומים כמו ילדים אומנים, הטענות נגדם כהורים מאמצים אינם גם הם תופעה נדירה.

הנה כמה עצות על הטענות בחיים

הישאר רגוע

אני יודע שזה הולך להיות קשה, אבל זה לא הזמן לאבד את דעתך. התקשר לחבר מהימן ושתף רגשות, פתח או פשוט בכה. זכור, כי טענה לא אומר שאתה תהיה אשם.

אסוף כל תיעוד

אתר כל יומני או דוחות תקריות שעלולות להיות לך על הטענה המדווחת. אם אין לך שום תיעוד, ואז להתחיל לכתוב את כל מה שאתה יכול לזכור על היום או האירוע המדובר. כמו כן, להתחיל לתעד הכל על החקירה ועל העובדים הסוציאליים בחקירה. איסוף כרטיסי ביקור ושיחות טלפון בכניסה וביקורי בית.

להיות מנומס ומנומס

אין שום טעם להיות גס רוח לעובדים הסוציאלים החוקרנים. יש להם עבודה לעשות ועליו לעקוב אחר כל דו"ח שעשוי להיות כרוך ילד התעללות או מוזנחת. כן, כמה דוחות מקבלים מוקרן החוצה, כלומר לא תנקוט פעולה נוספת.

לדוגמה, דוח על ילד שיש תספורת רע מאוד, בעוד עצוב, הוא לא התעללות ועובד כנראה לא לבקר בבית על הדו"ח המסוים הזה. דע כי העובדת הסוציאלית חוקרת אולי רוצה להסתכל דרך הבית שלך ולדבר עם המשפחה שלך.

תגיד את האמת

אם כהורה אומנה או מאמצת, היה רגע שבו סבלנותו של הסבל היתה קלה, וילד קיבל עונש גופני או מילים קשות, ואז הודה בכך.

שום תועלת לא תבוא משקר. אתה עלול לאבד את האומנה רישיון. ייתכן שיהיה עליך להשלים תוכנית פעולה מתקנת ולקחת שיעורים משמעת יותר, אבל אם הטענות נכונות, אז יש השלכות. אז, פשוט להיות כנים לגבי זה.

קבל תמיכה

בשלב זה עובד אומנה שלך לא יכול להיות מסוגל להיות שם בשבילך כתמיכה עקב ניגוד אינטרסים. אז, למצוא תמיכה איפה אתה יכול חברים טובים ובני משפחה. מי שמבין את מערכת הטיפול באומנה יהיה כנראה ההימור הטוב ביותר שלך בשלב זה.

לקבל החלטה

לאחר החקירה הסתיימה והמשפחה שלך נוקתה. אתה עשוי להישאל אם אתה רוצה להמשיך לטפח את הילד. אם הילד הוא שהגיש את דוח הטענה, יש לך ולמשפחתך הרבה מה לדבר. מצד אחד, ייתכן שהגיע הזמן שהילד ילמד שהטענות שווא כאלה לא עובדות. מצד שני, האם אתה רוצה להמשיך לשים את המשפחה שלך בסיכון? הורים אומנים רבים אומרים שזה תלוי באופי של הטענה.

הערכת הצורך בשינויים

איך התמודדה המשפחה שלך עם הטענה? האם אתה צריך תיעוד טוב יותר? לאחר מברשת האחרונה שלנו עם הטענות כמו משפחה אומנה למדנו שאנחנו צריכים גבולות טובים יותר במקום לשמור על יחסים מקצועיים מקצועיים.

מה המשפחה שלך למדה?

רוצה ללמוד איך לכתוב תיעוד יעיל? הרשם חינם ecourse היום, 3 ימים לכתיבת תיעוד מדהים.

No Replies to "הישרדות כמו משפחה פוסטר או אימוץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − = 43