אבות לא מנוסים: כיצד למנוע אימוץ של ילדך

אבות לא מנוסים: כיצד למנוע אימוץ של ילדך

סיכום

לאב לא-נכון אין זכות מוחלטת להטיל וטו על אימוץ, אלא לפעול על מנת לשמר את זכותו להטיל וטו על אימוץ. אם האם שוקלת אימוץ או לא, עליך, בהקדם האפשרי, רצוי לפני הלידה, (1) להכיר רשמית באבהות, (2) לתת לאם תמיכה כלכלית סבירה ועקבית (כמו לשלם את החשבונות הרפואיים והילדים שלה, וכן לשלוח את כספה), (3) בקביעות לבקר ולתקשר עם האם והילד, ו (4) לחתום על הרלוונטי האב המרשמים regcriptions.

להיות נוכח בלידה וחתימה על תעודת הלידה גם עוזר. התייעץ עם המדריך הארצי של רישומי האב המשועבדים כדי לאתר את רישום המדינה שלך. לפני הלידה, התייעץ עם עורך דין מנוסה באימוץ על שמירה על זכויות ההורים שלך. בנוסף לייעוץ שעורך הדין מציע, בקש מעורך הדין להכיר באבהות, להביא פעולה של אבהות, ולהשיג צו בית משפט כדי לשמור על הילד במדינה שלך או מחוץ לידיו של צד שלישי. לעולם אל תתעלל, תאיים, או תאיים באיום מרומז על אמא בכל דרך שהיא. אל תסמוך על אמא. (מאמר זה אינו עוסק באימוץ יזום של המדינה בהזנחה של ילדים, תלות, מקרים של התעללות וכו ').

מפרט

אימוץ

אימוץ הוא צו בית משפט בהפיכת הורה שאינו הורה לילד. לפני שניתן להזמין את הסדר, יש להפסיק את זכויות ההורים של ההורה הביולוגי או ההורה הקודם. ברוב המדינות, אימוץ יכול להמשיך עם או בלי סוכנות אימוץ.

אבל כל אימוץ חייב לעבור את המשפט. כאשר ההורה הביולוגי מתנגד לאימוץ בבית המשפט, ההליך הופך לאימוץ מחלוקת. להליכי האימוץ במחלוקת יש שישה שלבים כלליים:

 • (1) ויתור. האם מוותר על הילד לסוכנות המניעה או לזוג פרטי.

 • (2) לַעֲתוֹר. עורך הדין של הסוכנות או ההורים המאמצים מגיש עתירה לבית המשפט, בטענה, בדרך כלל, כי האב נטש את הילד או לא נתמך האם. (ראה סעיף II עבור שטחי סיום אחרים).

 • (3) הודעה. האב מקבל את העתירה בדואר רשום, בשירות אישי או בדואר רגיל. אם האב לא יכול להיות ממוקם, אז, בהתאם לכללי המדינה, הוא עשוי לקבל הודעה על ידי פרסום בעיתון.

 • (4) תשובה. האב מגיש תשובה לעתירה, שם הוא מתנגד, או מבקש מבית המשפט לבטל, אימוץ.

 • (5) הסכמה מוסכמת. בבית המשפט, על העותר להוכיח כי האב אינו כשיר, או ויתר או איבד את זכויות הוריו. אם אבא גובר, האימוץ לא יכול להתקדם ללא הסכמתו. אם העותר גובר, רשאי בית המשפט לקיים דיון כדי לקבוע אם האימוץ ישרת את טובת הילד.

 • (6) שמיעת עניין. מדינות שונות לגבי מה מהווה את האינטרסים של הילד. בדרך כלל, בתי המשפט מעריכים מי יכול לספק יחסים משפחתיים יציבים ויציבים יותר עבור הילד. העותר שורר בדרך כלל. אם כן, בית המשפט מורה על אימוץ, סיום זכויות האב של האב והוראת האימוץ. אם האב גובר, בית המשפט שולל את העתירה.

 • המטרה שלך היא להימנע מלהגיע לשמיעת הריבית הטובה ביותר. אתה עושה זאת בשתי דרכים:

  • (1) עושה את מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל הודעה על העתירה אימוץ (שלב 3), ו

  • (2) עושה את מה שאתה צריך לעשות כדי למצוא מתאים לשימוע הסכמה (שלב 5)

  I. לעשות את מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל הודעה על העתירה אימוץ.

  הזכויות שלך על קבלת הודעה על אימוץ להשתנות בהתאם אם אתה אב משוער או אב putative.

  א. ההבדל בין האב המשוער לבין האב.

  אבות משוערים הם גברים שנישאו לאם במהלך ההריון או שהקימו את אבהותם על פי חוק לפני הגשת העתירה. אבות מכובדים הם גברים שלא היו נשואים לאם במהלך ההריון ולא הקימו את אבהותם לפני הגשת העתירה. הם אבות ביולוגים כביכול בלבד. אם אתה לא נשוי לאמא, ולא הקימו אבהות באופן חוקי, אתה אבא משועמם. אם אתה יוצר אבהות לאחר הגשת העתירה הוגשה, אז סביר להניח שאתה עדיין אבא משועמם, ואת חוקי האב הממלכתי של המדינה עדיין חלים עליך.

  שני סוגי האבות זכאים לשים לב על הליך אימוץ של הילד שלהם לפני האימוץ יכול להמשיך. אבל אבות putative בדרך כלל חייבים לנקוט בצעדים פעילים כדי לקבל הודעה על אימוץ. אבות משוערים, עם זאת, זכאים בדרך כלל על פי חוק להודעה בפועל של אימוץ. בנוסף, תקן סיום זכויות ההורה של האב המשוער באימוץ גבוה מזה של אבות משועבדים. בתור אבא משוער אז, אתה צריך להמשיך האבהות משוער. ברור, ייתכן חוסר זמן להיות אב משוער לפני הגשת העתירה הוגשה.

  לכן, אתה חייב להמשיך את זכויות ההורה עצמך על ידי עושה דברים מסוימים.

  דברים אלה משתנים ממדינה למדינה. בדרך כלל עליך לחתום על רישום האב המשוער של המדינה שבו העתירה מוגשת בסופו של דבר - אם למדינה זו יש רישום - ולהכיר רשמית באבהות.

  .ב רישומי אב משועבדים

  עד שאתה יוצר מערכת יחסים מוכרת מבחינה חוקית עם הילד, אף אחד, כולל אמא, חייב לך כל חובה מוחלטת, אלא כדי להודיע ​​לך על עתירה אימוץ לאחר שהפכת את עצמך חוקי זכאי לקבל את ההודעה. אל תסמוך על אמא. אמא אולי לא יידרש לספר לך את המיקום שלה או את מצב ההריון שלה. ייתכן שהיא אפילו לא תידרש למסור את שמך לעותר האימוץ או לבית המשפט.

  מסיבה זו, כמחצית מהמדינות חוקקו את רישומי האב.

  המרשמים מאפשרים למבקשי אימוץ למצוא אבות משועבדים מבלי להסתמך על אמהות המספקות שמות לאבא. המרשמים נבדקים על ידי שם האם. אם יש לך שם של אמא רשום עם שלך על טופס ההרשמה, החיפוש צריך לחשוף התאמה עם השם שלך, ואת כתובת הצורך לתת לך הודעה. אבל בגלל הרישומים לא חיפשו בכל הנסיבות, הבטחה אינה מוחלטת. (ראו גם סעיף א.) גם אם החיפוש ימצא אותך, בית משפט, ללא הסכמה הדדית, יחייב אותך להוכיח אבהות, בדרך כלל על ידי בדיקות DNA. אם המדינה שלך חסר רישום אב משועבד, המדינה עדיין עשויים להיות אבהות הכרה ודרישות ההרשמה שהופכים את התהליך לתפקד כמו רישום. התייעץ עם עורך דין אימוץ או משפחה, עדיף לפני הלידה, על ההשלכות של החתימה על רישום אב putative ואת ההליכים הכרוכים הכרה והקמת אבהות.

  יש מועדים קפדניים לחתימה על רישומי אב משוערים ועל הגשת תצהירי אבהות.

  ג כיצד להקים אבהות

  מדינות רבות מאפשרות לך למלא טופס אישור ולהגיש אותו לבית משפט או למחלקה מתאימה (למשל נתונים סטטיסטיים חיוניים, שירותי אנוש). בתי חולים לעיתים קרובות יש את הטפסים.

  מיקומים אפשריים אחרים הם סוכנות השירותים החברתיים או שירותי הילדים המקומיים, מחלקת הסטטיסטיקה החיונית של המדינה, בתי משפט או סוכנויות אימוץ. אבל להתייעץ עם עורך דין אחר כך, או אפילו קודם, כי אתה צריך לקבל את כל הפרטים. עורך דין עשוי להיות מסוגל להגיש תביעה אבהות או פעולה הורות אשר עשויים לכלול אישור אבהות. עורך הדין שלך עשוי גם להיות מסוגל לחפש, אם יש צורך, צו הרחקה בדרישה כי אמא לא לעזוב את האזור הגיאוגרפי ולא לתת את הילד למישהו אחר. אם אפשר, להתחיל לעשות את כל זה לפני הלידה. אם המדינה שלך יש רישום אב putative, להמשיך הקמת אבהות לחתום על הרישום.

  ד. מציאת רישום אב משועבד של המדינה

  התייעץ עם המדריך הארצי של רישומי האב. שלח לי דואר אלקטרוני אם אינך יכול למצוא אותו: [email protected] תוכל להירשם במדינה שלך ובמצבים אחרים. הרשמה כנראה אין כל השפעה מחוץ למדינה שבה אתה נרשם. היזהר מכל דרישות נוספות. מדינות מסוימות דורשות רשם קובץ אבהות פעולה או כוונה לתמוך / לאמץ את הילד בתוך שלושים ימים של רישום. להתייעץ עם דיני משפחה או אימוץ עו"ד על זה. אתה לא צריך להיות נוכח במצב מסוים כדי להירשם.

  עם זאת, קבלת והחזרת הטפסים באופן אישי הוא מהיר יותר. הטפסים עשויים להיות זמינים במקומות אחרים מאשר במשרד הרישום עצמו. צור קשר עם הרישום כדי לברר. אל תבזבז זמן רב מדי להסתמך על משרדי הרישום. ואל תסמוך עליהם לייעוץ משפטי. להסתמך על עורך הדין שלך במקום. לא היה רישום פדרלי כמו 15 בפברואר 2004.

  מה החתימה על הרישום מבטיח לי?

  רישום אב מקובע מספק רק הודעה על אימוץ מיועד. הרשמה לא עושה לך אבא מתאים או זכאי למשמורת. כמו כן, מדינות רבות אינן דורשות חיפוש ברישום אם) 1 (האם נישאה במהלך ההריון) 2 (אדם אחר חתם על אישור אבהות) 3 (העתירה לאימוץ הוגשה במדינה אחרת, או) 4 (הילד נטוש אנונימיים אחרים עשויים להיות חריגים החיפוש.

  לפיכך, אימהות יכולות לסכל רישום של רישום אב על ידי קבלת גברים אחרים לחתום על הצהרות אבהות, לשים את ילדיהם מחוץ למדינה, חתימת מסמכי אימוץ בשמות שונים (למשל שם נעורים), נישואין או הזנחה אנונית של ילדיהם בבתי חולים. ובכל זאת, עליך להירשם. אם יש לך גם אישור אבהות שלך הגיש, עורך הדין שלך עשוי להיות מסוגל לקבל בית משפט לרסן את אמא מן ויתור על הילד לצדדים שלישיים או להוציא את הילד מחוץ למדינה. ייתכן שיהיה עליך לרשום את ההכרה במדינה האחרת עבור אותה מדינה כדי לזהות את ההרשמה שלך. אבהות תודות יכול להיות רשום בדרך כלל במדינות אחרות. להתייעץ עם עורך דין על זה.

  שאל את עורך הדין גם על אם אתה צריך לשלוח כסף תמיכה אמא, לשלם לה הריון חשבונות טיפול, או להמשיך לבקר כדי למנוע תביעה נטישה. אם עורך הדין אומר שאתה חייב לחכות עד שהילד נולד, או עד שתמצא את אמא, לקבל חוות דעת של עורך דין השני.

  למרות מה סוכנויות המדינה לפרסם, רישומים אב putative קיימים יותר כדי למנוע ממך מאשר לכלול אותך. לאחר מכן, גם כאשר העותר מאמצת אותך באמצעות הרישום, העותר רשאי עדיין לנסות לבטל את זכויות ההורה שלך בטענה שאתה לא כשיר או לא תמכו בילדים ובאם.

  לכן, להירשם עם הרישום הממלכתי של המדינה שלך ולהתייעץ עורך דין אימוץ על הקמת אבהות שלך והימנעות מלהיות לא כשיר.

  F. האם רישומים אב סודיים חסוי?

  במידה מסוימת. מלבד מתן אבות putative הודעה על עתירות אימוץ, סוכני הילד עשוי להיות מסוגל לחפש regatives אב משועמם כדי לקבל תמיכה הילד ממך או לתבוע ירושה. מדינות רבות דורשות גם הנרשמים לחתום על אבהות, הודעות לאימוץ, או כוונות תמיכה אחרות כדי להשפיע על רישום האב המשוער. בשלב זה, בהתאם לחוקי המדינה, אמא עשויה לגלות על ההרשמה שלך. מדינות מסוימות מאפשרות לאם לחפש את הרישום לפני או לאחר הגשת עתירה. עם זאת, רשומות אב putative הם לא בדרך כלל כפוף לחופש מידע של מעשים. התייעץ עם עורך דין אימוץ או משפחה לגבי ההשלכות והחובות בנוגע לחתימה על רישום האב הממלכתי של המדינה.

  ג. איך למצוא עורך דין

  הדרכים הטובות ביותר למצוא עורך דין, לפי הסדר, הן:

  • שאל בני משפחה או חברים שעובדים בענף המשפטי או שיש להם עסק עם עורכי דין, אם הם יודעים משפחה טובה או עורך דין אימוץ.

  • עבור Martindale.com או lawyer.com ולחפש עורכי דין במשפחה או אימוץ החוק לפי אזור גיאוגרפי (שבו הילד או אמא בהריון מתגורר). קוראים שלושה עורכי דין שנראים מרשימים. אל תתפלאו אם עורכי הדין שאתם מפנים מפנים אתכם לעורכי דין אחרים.

  • התקשר לשכת עורכי הדין של העיר, המחוז או המדינה שבה מתגוררת האם ומבקשת מהם להפנות אותך למשפחה או לעורך דין.

  • השתמש דפים צהובים כמוצא אחרון, או אם אין לך זמן לעשות את הנ"ל.

  II. איך למצוא לנכון לשמוע את הדיון

  סביר להניח שתמצא לנכון בדיון ההסכמה, אם לפני הגשת העתירה הוגשה מערכת יחסים מוכרת עם הילד. עתירות אימוץ ניתן להגיש בקרוב מאוד לאחר הלידה. לכן, אתה יוצר מערכת יחסים מוכרת על ידי הכרה אבהות, החתימה על רישום האב הממלכתי של המדינה אם המדינה כי יש אחד, באופן סביר ועקבית תמיכה לאם ולילד מבחינה כלכלית, המייצג ומחזיק את עצמך באופן עקבי כמו אביו של הילד, ועושה את המיטב כדי לבקר ולתקשר באופן קבוע עם הילד ועם האם. אם ביקור ותמיכה הילד ואמא לפני הגשת העתירה הוא בלתי אפשרי, לעשות מאמץ נמרץ לביקור ותמיכה בכל מקרה. התייעץ עם עורך דין על הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. ייתכן שלא תוכל לעשות את כל הדברים האלה, אבל באמת מנסה לעשות ככל שתוכל. העילה האופיינית לסיום זכויות ההורים היא: נטישה (כולל אי-הכרה באבהות או חתימה על רישום האב של המדינה בזמן), לא לתמוך באם או בילוד לפני ואחרי ההיריון, מסכנים את הילד, נכות נפשית או פיזית, או סיום קודם לגבי ילד אחר.

  אם אתה באמת עונה על הקריטריונים של המדינה להיות אב משוער, יהיה זה הרבה יותר קשה עבור העותרת להפסיק את זכויות ההורים שלך. התייעץ עם עורך דין על איך להיות אב משוער ולקרוא סעיף א 'של מאמר זה. כדי לסיים את האב המשוער, על העותר להראות, בדרך כלל, כי הוא נטש או לא תמך בילד במשך זמן ממושך (לדוגמה, שנה אחת), או שהוזנח באופן גלוי, סיכן את עצמו או התעללו בו. אבות משמידים, עם זאת, ניתן להפסיק כי הם גם לא לחתום על רישום אב putative על ידי זמן קפדני מסוים לאחר הלידה, לא הודה אבהות בתוך ימים לאחר הלידה או לפני הגשת העתירה הוגשה, או לא באופן עקבי וסביר לתמוך באם כלכלית במהלך הלידה ולאחריה.

  עם כל האבות, להיות כלוא או שיש עבירה פלילית היא לא מספיק, כשלעצמה, כדי לתמוך הפסקת זכויות ההורים. אם אתה בכלא, אתה עדיין יכול לשמור על זכויות ההורים שלך על ידי שליחת תמיכה כספית אמא על היכולת הטובה ביותר שלך, חתימת אב regatives המשרדים, הגשת אבהות ותודות, ומביא אבהות פעולות. התייעץ עם עורך דין

  III. נושאים אחרים
  כיצד לחשב את תאריך היעד של הילד

  הריון רגיל נמשך 38 שבועות (265 ימים) פלוס או פחות בשבוע. התפיסה יכולה להתרחש ביום של יחסי מין או עד כמה ימים לאחר מכן. אם אתה לא זוכר את תאריך של יחסי מין, לנסות להבין את זה. אם יש מספר תאריכים אפשריים, השתמש בהקדם האפשרי. עם לוח שנה, לספור סימן 265 ימים קדימה. שבוע בכל צד של תאריך מאוחר יותר הוא חלון סביר שלך עבור הלידה או תאריך היעד.

  אל תסמוך על המילה של אמא. ואל תקשיב לרופאים או לאחיות שאומרים לך "לספור ארבעים שבועות אחרי היום הראשון של התקופה האחרונה של האם" או משהו כזה, אלא אם כן זה כל מה שאתה צריך להמשיך (למשל, סקס שלך היה קבוע על פני זמן ממושך .) עשה כל שביכולתך כדי לשמור על זכויות ההורה שלך בהקדם האפשרי, רצוי לפני הלידה. מן הזווית שלך, ישנם שני שלבים, מוקדם ולא.

  אם אינך יודע אם הילד שלך הוא ביולוגי.

  עד בדיקות DNA נעשה, אדם לא יודע הילד הוא שלו. אם יש סיכוי סביר שהילד שלך, הנח את זה. שאל את עורך הדין שלך אם בדיקות DNA יכול להיעשות לפני התשובה או תאריך הדיון, או אפילו לפני הגשת עתירה הוגשה. אתה כנראה צריך לשלם עבור הבדיקה. במדינות רבות, להיות לא בטוח אם הילד שלך היא סיבה לא חוקית לא הגשת הצהרה אבהות או חתימה על רישום אב putative.

  אם אתה מרגיש שאתה חייב להסתמך על המילה של אמא, זכור כי שקרים של אמא לא יכול לסלוח לך מן החתימה על רישום אב putative, הגשת אישור אבהות, או לעזור תמיכה אמא.

  ג. אם אתה רק חושד שהחברה-לשעבר שלך בהריון או לא יודעת איפה היא.

  התייעץ עם חוק משפחה או עורך דין אימוץ.

  (ראה סעיף I. G) מדינות רבות לשקול אותך על הודעה של אימוץ פשוט כי היה לך יחסי מין. לכן, מדינות רבות מאפשרות לך לחתום על רישומי אב משוערים שלהם מבלי לאשר הריון. אם למדינה אין רישום אב משוער, המדינה עשויה לשקול את חובתך לבדוק אם חברתך לשעבר נכנסה להריון. איך בדיוק חוקרים את זה בלי לפגוע בפרטיותה של האם, להסתכן בצו מניעה או בסבא שיורה בך, בבתי המשפט ובגורואים האימוץ שתומכים ברעיון הזה אף פעם לא אומרים. אבל להתייעץ עם עורך דין כדי לעזור לך לקבוע את המיקום של אמא פוטנציאליים. לאחר איתור אמא, להתייעץ עם עורכי דין באזור זה גיאוגרפי. עורכי דין יש חוקרים שיכולים למצוא אותה. נסה תמיד להשיג עורך דין כדי להעסיק חוקר, במקום להעסיק חוקר בעצמך. אחרת, לפעול במהירות. אם עורך הדין שלך לא עושה כלום, פנה לשכת עורכי הדין שלו ולמצוא עורך דין אחר.

  אם אני בעד הילד להיות מאומץ, אני צריך פשוט לתת לזה ללכת?

  אם לא תענה על עתירה לאימוץ, תבוטל באופן לא רצוני, כנראה מטעמי נטישה. אתה אומר לצאצאיך, על התקליט, לצמיתות, שלא היה אכפת לך ממנו.

  אתה תנציח את דמותו של האב הלא-נואש כנטוש. אין דבר כזה נטישה אוהבת. כמו כן, חלק מהמדינות משתמשות בהפסקה בלתי רצונית של זכויות הוריות לגבי ילד קודם כסיבה לסיום לא רצוני לגבי ילד מאוחר יותר.

  אם אני מסכים לאימוץ, אני יכול לשנות את דעתי ולקבל את הילד שלי בחזרה?

  כנראה שלא. הורים ביולוגיים יכולים לבטל את הסכמתם לאימוץ לפני שבית המשפט מורה על אימוץ (הנקרא סופית). אבל ביטול הסכמה אינו מתרגם את "החזרת הילד שלך בחזרה". כאשר הורה ביולוגי מסכים לאימוץ, הוא מעמיד את ההורים המאמצים על קרקע משפטית שוות ערך איתו. לכן, כאשר הביו-הורה משחרר את הסכמתו, רוב בתי המשפט של המדינה מחזיקים בשימוע הטוב ביותר. היתרון הביולוגי נעלם, ואבא חייב להראות עכשיו שהוא יכול לספק מערכת יחסים משפחתית יציבה וקבועה יותר עבור הילד מאשר ההורים המאמצים פוטנציאליים יכולים.

  זה קשה לעשות, במיוחד אם ההורים המאמצים פוטנציאליים נשואים, טוב יותר מבחינה כלכלית מאשר אבא, וכבר יש להם את הילד בביתם. אם תשנה את דעתך לאחר צו בית המשפט אימוץ, ייתכן שיהיה את הנטל הנוסף של מראה שאתה שולל או תחת לחץ כאשר הסכמת לאימוץ.

  לעניין זה, כל ראיות של חוסר החלטה שאתה מציג במהלך ההריון יפגע בך. זהו תקן כפול קבוע. אמהות יכול להיות מבולבל אם למקם את ילדיהם לאימוץ, מי אבות הילדים שלהם, או אם האבות הם "הרעים" השבוע. עבור אמהות, אימוץ הם "קשה, החלטות רגשיות." אבל החוק מחייב את האבות להיות חסינים מפני רגשות. תירוץ אחד עבור הגישה היא כי אמא לא יכול להיות צפוי לדעת מה לעשות אם היא לא יודעת אבא מחויבת לחלוטין.

  למי אכפת שאבא הוא לא בטוח כי אמא אינה מחויבת לחלוטין. במקום זאת, כל חוסר החלטיות, בלבול, ספק, כעס או רגשות מעורבים אחרים של אבא, אך טבעי, מציינים אותו כבלתי יציב וכנה, ומכאן צעד אחד נוסף לקראת חוסר כשירות, והצדקה יותר מדוע אמא עזבה אותו מלכתחילה.

  מה אם אדם אחר הוא אביו המשוער של ילדי?

  מדינות רבות גורמות לאבהות משוערת להתכחש, כלומר, האב המשוער יכול להביס את ההנחה באמצעות ראיות - בדרך כלל DNA. עם זאת, במדינות מסוימות, רק האב המשוער או האם יכולים להפריך את החזקה. כמו כן, אם אתה אבא משועמם, ואב משוער קיים, את הרישום אב putative לא ניתן לחפש. עם זאת, סביר להניח שתידרש לחתום על הרישום כדי להימנע מסיום זכויות ההורה שלך. זו הסיבה שאתה חייב לנסות להיות אבא משוער. התייעץ עם עורך דין אימוץ או משפחה.

  G. אני חושש שאם אני לתקשר עם אמא היא תגדיל את המאמצים שלה כדי לסכל אותי.

  הפחד הוא אמיתי. אבל אל תצפו שמישהו יבין את זה במלואו. הפעולה הטובה ביותר לנקוט תלוי במצב הספציפי שלך. אם אתה מפחד אמא ילך למקום לא ידוע אם אתה שולח כסף תמיכה או להביע עניין הילד, ייתכן שתרצה להגיש את אישור אבהות לרדוף צו הרחקה נגד אמא הראשונה.

  עם זאת, בגלל חוקי המדינה לגבי מועדים משתנים, להתייעץ עם אימוץ או משפחה עו"ד על איך להמשיך.

  ה. קרא מחדש את הכתבה בתחילת המאמר.

  No Replies to "אבות לא מנוסים: כיצד למנוע אימוץ של ילדך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 70 = 72