היתרונות והחסרונות של הכרויות החבר הכי טוב שלך – insightyv.com

היתרונות והחסרונות של הכרויות החבר הכי טוב שלך

אנשים רבים במערכות יחסים מאושרים ובריאים רואים את בן הזוג שלהם להיות החבר הכי טוב שלהם. אחרי הכל, הם נהנים לבלות יחד, הם אמון זה בזה עמוק ויש להם הגב של זה. אז אם אתה מנסה לקבוע אם היכרויות החבר הכי טוב שלך היא ההחלטה הנכונה בשבילך, חשוב להבין את היתרונות והחסרונות העיקריים על מנת לקבוע אם אתה צריך לעבור מחברים לאוהבים.

יתרון # 1. כבר יש לך בסיס איתן עם האדם הזה

אם אתה חושב על היכרויות החבר הכי טוב שלך, אחד היתרונות העיקריים הוא שאתה כבר מכיר אחד את השני היטב. באופן ספציפי, אתה כבר מכיר את שתי הפעילויות של שניהם אתה נלהב, אתה יודע על זה של תקוות וחלומות ואולי אפילו אתה מכיר אחד את השני של משפחות. ובמקום להתחיל מערכת יחסים עם מישהו ולא לדעת הרבה עליו, אתה יכול להתחיל לבנות את הקשר הרומנטי שלך עם החבר הכי טוב שלך על בסיס חזק כי יצרת כבר אחד עם השני.  

יתרון # 2. אתה יודע על ההיסטוריה של מערכת היחסים של זה

לאורך שורות אלה, יתרון גדול נוסף של היכרויות החבר הכי טוב שלך הוא שאתה כבר יודע על העבר שלו, או שהוא או היא כבר יודעים על שלך גם כן. למעשה, לא רק זה סוג של תובנה לעזור לקרב אותך כמו זוג, שכן שניכם יודעים מה זה כבר עבר, אבל במקרים רבים, אתה יכול גם להבין אחד את השני ברמה עמוקה יותר, כי היית על ידי זה לזה צדדים רבים.

יתרון # 3. אתה מתחיל ממקום של אמון

יתרון נוסף של היכרויות החבר הכי טוב שלך הוא שאתה כבר בוטח לחלוטין את האדם הזה. ומכיוון שהאמון הוא אבן פינה ליחסים מוצלחים וארוכי טווח, עצם האמון הזה כבר מוטבע במערכת יחסים רומנטית, יעשה את זה הרבה יותר קל לך לעשות את זה כזוג.

אחרי הכל, אם אתה לא יכול לסמוך על השותף שלך, אתה יכול לסמוך על העובדה כי היחסים שלך לא הולך האחרון. אז שיש אמון זה כבר הוקם הוא יתרון גדול בעת בחירת פלוס אחד.

חסרון # 1. אתה עלול לאבד את החבר הכי טוב שלך

מצד שני, אחד החסרונות העיקריים של היכרויות החבר הכי טוב שלך הוא שאתה עלול בסופו של דבר לאבד את האדם הזה אם הדברים לא מסתדרים. אחרי הכל, אין ערבויות כשמדובר במערכות יחסים, וייתכן כי הקשר הרומנטי שלך עלול בסופו של דבר לנתק. עם זאת, יש סיכון כי אתה עלול בסופו של דבר לאבד את האדם הזה כשותף, כמו גם החבר הכי טוב, מאז להמשיך ידידות חזקה לאחר מערכת יחסים הסתיים לא תמיד אופציה.  

חסרון # 2. אין לך לוח ריק איתו או איתה

חסרון פוטנציאלי של היכרויות החבר הכי טוב שלך הוא כי שניכם נכנסים למערכת היחסים עם דעות קדומות על זה, גם טוב וגם רע. במילים אחרות, כאשר אתה מתחיל מערכת יחסים עם מישהו שהוא לגמרי חדש לך, כל עבירות או טעויות שביצעת בעבר נמחקים – וכך גם לגבי השותף שלך. עם זאת, כאשר אתה תאריך החבר הכי טוב שלך, ולא מתחיל טרי, אתה מתחיל את מערכת היחסים שלך כבר להכיר אחד את השני של הרגלים, נטיות וליקויים.

  

חסרון # 3. אתה כבר לא צריך את האדם הזה כמו מערכת היחסים נשמע הלוח

אם אתה תאריך החבר הכי טוב שלך, חשוב לזכור כי אדם זה כבר לא שם בשבילך אך ורק ביכולת חבר. ובעוד אתה יכול לסמוך על אדם זה כמו מוצא חשוב הקול של ההיגיון במהלך היחסים הקודמים שלך, אתה מאבד את זה סוג חשוב של נוכחות בחיים שלך כאשר הוא או היא הופכת השותף שלך. אחרי הכל, להתלונן על ההתנהגות של השותף שלך לחבר הכי טוב שלך הוא קצת שונה כאשר החבר הכי טוב שלך הוא השותף שלך.

מה ההחלטה הטובה ביותר עבורך?

כשזה מגיע כדי להחליט אם אתה צריך תאריך החבר הכי טוב שלך, השורה התחתונה היא שאתה צריך לעשות את מה הכי טוב בשבילך. אם אתה הולך להתחרט לא לוקח את זה צעד אחד עם אותו או שלה ותמיד בסופו של דבר תוהה מה יכול היה להיות, אז זה האינטרס שלך לתאריך זה אדם.

עם זאת, אם אתה יודע בלב שלך שאתה לא רוצה להסתכן לשים את הידידות שלך על הקו, לעשות לעצמך טובה לבחור להישאר באזור חבר.

No Replies to "היתרונות והחסרונות של הכרויות החבר הכי טוב שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.