משבר אמצע החיים – כיצד לדעת ומה לעשות

משבר אמצע החיים - כיצד לדעת ומה לעשות

סקוט פשוט חזר הביתה עם מכונית ספורט חדשה ומבריקה. ג 'ף הוא מתוסכל עם השיער נסוג שלו והוא חושב על מקבל hairpiece. סטן הוא מקבל חסרת מנוחה בנישואין ארוכים שלו עכשיו 20 שנה, והוא תוהה אם החיים יהיו טובים יותר ומספקים יותר כמו בחור אחד. כל אחד מהגברים האלה מציג סימפטומים של משבר אמצע החיים.

מהו משבר אמצע החיים?

משבר אמצע החיים פוגע ברוב הגברים כשהם מגיעים לאמצע חייהם הבוגרים, וכנראה מתרחש כאשר סוף סוף מתמודדים עם התמותה שלהם ושלא חוו את כל מה שהם חושבים שהם עשויים להיות להם..

לפעמים משבר באמצע החיים נגרם על ידי שינויים פיזיולוגיים כמו טיפות הורמונליות או ירידה בחילוף החומרים, או שהם עשויים לנבוע מעברים אחרים כמו מוות של הורים או מתמודדים עם חוסר התקדמות בקריירה.

איך אתה יודע אם אתה חווה משבר אמצע החיים?

גברים שעברו את תהליך משבר אמצע החיים זיהו מספר רגשות או התנהגויות שעזרו להם לדעת מה הם חווים.

 • תחושה של שעמום עם החיים; תחושה שאתה חי את אותו יום שוב ושוב ואתה מרגיש נואש לשינוי
 • תחושה של אי שביעות רצון עם בן הזוג הנוכחי שלך ואת הרצונות או להשאיר אותה למישהו צעיר יותר מרגש או יש פרשה מחוץ לנישואין
 • אמונה שאתה מזדקן וכי אתה רוצה להיראות ולהרגיש צעיר יותר, כך שאתה הולך על ביצוע שינויים המסייעים לך להרגיש צעיר יותר אטרקטיבי
 • רצון להוציא כסף על משהו שאתה לעולם לא רוצה לעשות אחרת כמו מכונית ספורט חדשה, אופנוע, או קולנוע ביתי
 • מרגיש כאילו אתה משועמם עם הקריירה שלך ורוצה לעשות שינוי סיטוני
 • בעיה חדשה עם התמכרות לסמים
 • מקרה קלאסי של דיכאון כולל ייאוש, נדודי שינה, חוסר תקווה או שינוי משמעותי הרגלי האכילה
 • העיסוק עם הנוער שלך, חברה לשעבר או פשוט את הדברים שהחמצת בעבר שלך

  מה אתה יכול לעשות כדי לעבור משבר Midlife?

  בדוק את רמות הטסטוסטרון שלך. באמצע החיים, גברים לעיתים קרובות מוצאים כי רמות ההורמון שלהם טסטוסטרון לרדת וכי שינוי כימי יכול לעורר מספר תגובות פסיכולוגיות המשקפות את הסימפטומים של משבר אמצע החיים. בבדיקה הגופנית הבאה שלך, לשאול את הרופא כדי לכלול בדיקת טסטוסטרון בעבודה המעבדה שלך ולראות מה קורה. ישנם טיפולים טובים עבור טסטוסטרון נמוך שעשוי להשפיע.

  להעריך את הגישה שלך דיאטה וכושר. כמו עם בעיות רבות בחיים, התזונה שלנו ופעילות גופנית יכולה לעשות את ההבדל בסימפטומים של משבר אמצע החיים. כאשר גברים מתבגרים, אנו נוטים להיות קצת יותר בישיבה, וכאשר חילוף החומרים מאט, אנחנו יכולים להתחיל להרגיש את המרץ הצעיר שלנו חומק משם. תזונה בריאה ומאוזנת ומשטר תרגיל קבוע יכול לעזור להקל על רבים של סימפטומים של משבר אמצע החיים.

  כתוב הצהרת משימה חדשה. משבר אמצע החיים יכול להיות זמן טוב להעריך את החיים בשלב חדש. בחינה מחדש של הצהרת המשימה שלך ואת refocusing האנרגיות שלך יכול לעזור לאדם טוב יותר לקבוע סדרי עדיפויות מפתח. דגש על מענה לצרכים שלך ועדיין מאפשר להתמקד בצרכים של אחרים איך אתה מבלה את זמנך ואת האנרגיה שלך.

  לתקשר את הצרכים שלך. שמירה על משבר midlife רגשות bottled למעלה יכול לגרום הרבה מתח. זהו מעבר חדש לגברים כפי שהם פגע midlife, ולכן שיתוף הרגשות שלך עובד דרך הצרכים שלך עם אחרים היא גישה טובה. שוחח עם חבר נאמן או מורה. שתף את הרגשות המתאימים עם בן הזוג או השותף שלך. ואז להקשיב לעצה טובה מן האנשים שאכפת לך - לעתים קרובות הפרספקטיבה שלהם יהיה בלתי נראה לך אחרת!

  תחשוב על המורשת שלך. כאשר אנו נכנסים באמצע שנות החיים, לעתים קרובות אנו נוטים לחשוב על מה שאנחנו עוזבים את העולם במונחים של המורשת שלנו. תחשוב על ההשפעה שיש לך על הילדים שלך, ואם זה לא היה כל מה שאתה חושב שזה צריך להיות, להתחיל לבצע שינויים. שקול לכתוב היסטוריה חיים ויצירת יומן אישי כדי להקליט את החוויות שלך עבור הדורות הבאים.

  התחברו אל האני הפנימי שלכם. משבר אמצע החיים יכול להיות זמן טוב לחשוב על החיים שלך ואת הערכים האישיים שלך ולראות אם ההתנהגות שלך נמדדת. אם כן, לחגוג ולשמור על הולך! אם לא, לבצע כמה שינויים כדי לכייל מחדש את החיים שלך עם החזון שלך. אחד הפרופסורים האהובים עלי בבית-הספר לתואר שני דיבר על העיקרון של "התאמה". משמעות הדבר היתה התאמת ההתנהגות לערכים. כאשר אנו חופפים, החיים הולכים טוב; כאשר אנחנו לא, אנחנו צריכים לעשות שינוי. לחשוב עמוק על הערכים שלנו ועל סדרי העדיפויות ולאחר מכן להתאים את ההתנהגות שלנו ואת ההתנהגות איתם היא תרגיל טוב בכל נקודה בחיים, אבל במיוחד במשבר אמצע החיים.

  היכנס לקבוצת תמיכה של גברים. אם משבר midlife הוא באמת להפריע את החיים הרגילים שלך, ייתכן שתרצה לשקול לקבל ייעוץ או להצטרף לקבוצת תמיכה של גברים. להיכנס למצב שבו אתה יכול לחלוק את החוויות שלך עם גברים אחרים עוברים מעברים דומים יכול להיות חיובי אמיתי. כנסיות רבות או ארגונים מקומיים לבריאות הנפש יעניקו לקבוצות תמיכה של גברים, לכן ראו מה יכול להיות זמין באזור שלכם.

  התמקד בחיבור במערכות היחסים שלך. משבר אמצע החיים הוא לעתים קרובות זמן שבו גברים להתרחק היחסים הנוכחי שלהם ולחפש חדשים. כאשר אתה מתחיל להרגיש סימפטומים משבר אמצע החיים, לעבוד על איכות היחסים הנוכחיים שלך. קח את השותף שלך על תאריך בסוף השבוע. הפוך את הזמן יש חוויות הפרט עם הילדים שלך ברמה שלהם. לך לדוג עם חבר זמן רב. שיפור איכות היחסים האישיים, כך שהם עמוקים יותר ומספקים יעזור עם הרגשות השליליים של משבר אמצע החיים.

  משפחות יכולות להיפגע והקשרים נהרסו אם משבר אמצע החיים הולך ללא בדיקה. רגשות אמצע החיים אינם נמשכים לנצח, אבל הנזק ליחסים האישיים יכול. אז לנקוט צעדים כדי להתערב במעבר midlife וכדי לעזור לו להיות יותר חיובי ובעל ערך הוא מאמץ ראוי אחד כי אתה תהיה שמח לקחת פעם בחיים חוזר רגיל.

  No Replies to "משבר אמצע החיים - כיצד לדעת ומה לעשות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   3 + 3 =