האם זה נכון פעם רוח רפאים מישהו?

האם זה נכון פעם רוח רפאים מישהו?

לרוחות או לא לרוחות? זאת השאלה. לטוב ולרע, הרפאים הפכה לסוג של הליך סטנדרטי כיום. לא להגיב לטקסטים, שיחות טלפון, הודעות פייסבוק או הודעות דוא"ל הפכו לנורמה החדשה כאשר אינך מעוניין יותר במישהו. ועל ידי שליחת הודעה בחזרה, אתה בעצם שולח מסר ברור כי הכוונה שלך היא לחתוך קשרים עם אדם זה. אנשים רבים מוצאים ghosting להיות אופציה appealing כאשר הם לא רוצים לתקשר עם מישהו שוב כי זה יכול להסיר כל מגושם מצדם, והם יכולים לחלוטין למנוע את המצב לא נוח של צורך לספר למישהו שלום.

אבל האם זה נכון לרוחות מישהו? 

פגשתי את האדם הזה רק פעם אחת

רבים daters לבחור רוח רפאים מישהו כאשר הם רק hanged עם אדם זה פעם אחת. ומכיוון שאחד הקפה, הארוחה, או התאריך הראשון של יו לא עורר שום עניין בצד שלך, אתה יכול להצדיק את הרפאים הזה מפני שלא השקעת הרבה זמן ביצירת קשר איתו. בסוג זה של מצב אחד ו-לעשות, זה יותר "מקובל" רוח רפאים זה אדם מאז זה לא היה נמשך החוצה היחסים היכרויות. עם זאת, כל תרחיש היכרויות הוא שונה, ואם שניכם החליפו הודעות טקסט פלרטטניות במשך שבועות לפני הפגישה, יש חברים במשותף, או הולכים להיתקל זה בזה שוב, זה באמת האינטרס שלך לשלוח תשובה מהירה כי מסכם כמה נחמד לפגוש אותו, אבל לא הרגשת קשר רומנטי. 

אדם זה שפשף לך את הדרך הלא נכונה 

אם יצאת עם מישהו שנתן לך רושם מוזר או מצמרר או היה פיזית או מילולית פוגעת בכל דרך שהיא, אז יש לך כל זכות והגיון סיבה רפאים זה אדם, לחסום את המספר שלו או שלה, ולהמשיך הלאה ללא תגובה על שלך סוֹף.

אתה בהחלט לא צריך לבזבז יותר זמן לעסוק עם אדם זה אם אתה מרגיש לא נוח סביבו או לה. ואם אדם זה התייחס אליך בחוסר כבוד או פשוט נתן לך את ההרגשה שמשהו קצת "כבוי", זה בהחלט מקובל לחתוך אותו או אותה מיד.

אדם זה לא ייקח "לא" עבור תשובה

יש גם מקרים שבהם עשית את כל מה שבקצהך כדי לאפשר לאדם זה לדעת שאינך מעוניין בו, אך הוא ממשיך לשלוח לך טקסט, להתקשר אליך ולנסות לבצע איתך תכניות.

במקרים מסוימים, אדם זה יכול להיות החבר לשעבר או חברה שרוצה לחזור יחד. ובעוד אתה עלול להרגיש חובה להמשיך לומר "לא" בצורה ברורה, אתה צריך להכיר את זה אומר "לא" פעם אחת הוא מספיק, וכי אדם זה צריך להיות מנותק לחלוטין. אם הוא או היא פשוט לא ייקח את הרמז, אתה לא צריך לפחד לסיים את כל התקשורת הולך קדימה.

אדם זה רוצה אותך לגמרי להצדיק למה אתה מסיים דברים

בפעם אחרת זה מקובל רוח רפאים מישהו כאשר הוא או היא רוצה הסבר מלא על למה אתה פשוט לא אותו לתוך אותו או אותה. לדוגמה, אתה יכול טקסט זה אדם לומר שאתה פשוט לא מרגיש את זה מסיבה כלשהי, והוא או היא עשויים לחזור עם רשימת הכביסה של שאלות למה אתה לא מעוניין ולדרוש הסבר. עם זאת, לאחר שאמרת את היצירה שלך יש gotten את המסר שלך, אתה בהחלט לא צריך להצדיק את הסיבות שלך כל עוד או לעסוק איתו או לה מעבר לנקודה זו. 

אתה כבר הזהיר את האדם הזה שאתה חותך אותו או שלה כבוי

בנוסף, ישנם מקרים שבהם רפאים מישהו, כגון חבר, מגיע עם אזהרה ברורה ממך, ובכל זאת אדם זה עדיין מתעקש התנהגויות שביקשת לעצור.

לדוגמה, אתה יכול לספר לחבר כי אם הוא או היא שומרת badmouthing אדם מסוים, אז אתה הולך צריך לחתוך אותו או אותה. עם זאת, אם הוא או היא לא תשמע את האזהרה שלך וממשיך לעסוק בפעולות שביקשת בבירור להפסיק, אז יש לך כל זכות לעשות מעשה נעלם ולסיים תקשורת עם אדם זה. 

No Replies to "האם זה נכון פעם רוח רפאים מישהו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    80 + = 85