טיפים לטלפן לנכדים

סבא וסבתא, כך אומרים, הם אנשים שמתענגים על תינוקות שומעים ונושמים לתוך הטלפון. זה יכול להיות נכון, אבל זה אפילו יותר כיף לדבר עם הנכדים כאשר הם יכולים לענות. טיפים אלה הטלפון יעזור למרחקים ארוכים סבים להתחבר עם הנכדים שלהם, לא משנה באיזה גיל הם.

א Baby Playing with a mobile phone talking to grandparents

אפילו ילדים צעירים מאוד מגיבים לקול של סבתא בטלפון.
סטודיו Forza / Getty תמונות

רוב התינוקות מסוקרנים על ידי טלפונים, כנראה בגלל המבוגרים להשקיע כל כך הרבה זמן להשתמש בהם. לפני תינוקות הם בני שנה, הם מגיבים לקולות שהם שומעים בטלפון. העיניים שלהם מתרחבות, ולעתים קרובות הן מתרחקות ומביטות בטלפון כאילו מנסים להבין מאיפה הקול של סבתא מגיע. בדרך כלל הם מתקרבים חזרה לטלפון, מוכנים לשמוע עוד. בשלב זה, אתה רוצה להשתמש במילים פשוטות משפטים קצרים. התחל לזהות את עצמך עם כל שם סבתא שבחרת. המתן לתשובה. תינוקות לעתים קרובות לחקות את דפוסי שיחה של מבוגרים גם אם הם לא משתמשים במילים. שמור על שיחות קצרות, ולפתח דפוס של שימוש באותם ביטויים ומשפטים. תינוקות אוהבים חזרה.

02
של 06

טלפון עצות לפעוטות

פָּעוֹט grandchildren can listen to a grandparent's voice and also carry on a conversation.

כמו הנכדים להגיע לגיל פעוט, הם לא יכולים רק להקשיב לסבא, אבל גם להמשיך את חלקם של השיחה.
תמונה © סרגיי Nykonenko / Dreamstime

פעוטות עסוקים! בשלב זה, הם עשויים להיות מעוניינים לדבר עם סבא וסבתא, או שהם עשויים להיות מעורבים בעיסוקים שלהם. זה עשוי לעזור אם אתה קורא בשעה מסוימת של היום, אולי כמו היום שלהם מתפתל. אם הנכד הפעוט שלך אינו מעוניין לדבר, לא לדחוף אותו. המשך לזהות את עצמך באמצעות כמה משפטים ומשפטים אותו השתמשת קודם לכן, אבל הסתעף. שאל שאלות ספציפיות מאוד, כמו פעוטות בדרך כלל לא מגיבים היטב לשאלות כלליות. "אתה משחק עם הבלוקים שלך?" עדיף על "מה אתה עושה?" גם פעוטות מתקשים לזכור מה הם עשו מוקדם יותר באותו יום. דגש על מה שקורה עכשיו. אם למשפחה יש חיות מחמד, שאלות על חיות מחמד מתקבלות לעתים קרובות.

03
של 06

טיפים לגיל הרך ולילדים בגיל בית הספר

שִׂיחָה to school-age grandchildren on the phone can be great fun for grandparent and grandchild.

לדבר עם הילדים בגיל בית הספר בטלפון יכול להיות כיף גדול כמו שאתה מקבל לשמוע על חברים, ספורט, בית הספר ופעילויות רבות אחרות.
תמונה © Svitlana10 / Dreamstime

אם הנכדים שלך הם בגיל הרך או בגיל בית הספר, בחירת הנושא שלך מתרחב במידה ניכרת. אבל אל תשאל את הערמון הישן, "מה למדת היום בבית הספר?" שאלות על החברים שלהם ועל פעילותם הם הרבה יותר סיכוי למשוך תגובות נלהבות. אם הנכדים מעורבים בספורט או בשיעורים, כדאי לשמור על קשר עם לוחות הזמנים שלהם. "האם התאמנת את קרן האיזון היום?" היא שאלה הרבה יותר טובה מאשר "מה עשית בהתעמלות?" המשך להשתמש בביטויים ובמשפטים שבהם השתמשת בעבר. אלה מלט את הזהות שלך כחלק חשוב של החיים של הנכד שלך.

04
של 06

מדבר אל שתיים

לְדַבֵּר to your tween grandchildren on the phone before they totally convert to texting.

לדבר עם הנכדים tween שלך בטלפון לפני שהם לגמרי להמיר הודעות SMS.
תמונה © ניקל Gangavane / Dreamstime

הנכדים בגיל העשרים, בגילאים 9 עד 12, נמצאים על סף נער-מכסה המנוע, אז לעשות את רוב הזמן הזה. להיות רגישים למצב הרוח שלהם. אם הם רוצים לדבר, נהדר. אם לא, התקשר שוב בפעם אחרת. בני גילם חשובים יותר ויותר להם, אז תנסו לשמור על קשר עם החברים שלהם ולשאול שאלות ספציפיות עליהם. אם יש להם בעיה, אל תחוש שאתה צריך לפתור את זה. רק תקשיב. המשיכו לשמור על קשר עם פעילויות הספורט והלימודים שלהם, והקפידו להתקשר אחרי משחקים, הופעות ותחרויות, אך לשמור על הדגש על החוויה הכוללת, לא על הביצועים שלהם. כמה tweens אולי טלפונים משלהם. אם כך, הם כנראה לתוך הודעות SMS, וזה עוד מיומנות של סבים כדי הורים. ראה למטה.

05
של 06

טקסטing בני נוער

נוער grandchildren love texting, so grandparents had better learn to text, too.

הנכדים אוהבים טקסטים, כך שסבים צריכים ללמוד לטקסט.
תמונה © Brad Wynnk / Dreamstime

אם יש לך נכדים בגיל העשרה, מזל טוב להגיע לדבר איתם! הם מעדיפים לשלוח הודעות טקסט. כלומר, סבים צריכים ללמוד טקסט. אתה לא צריך להשתמש קיצורי דרך הודעות טקסט או קיצורים. אם הנכדים שלך להשתמש אלה שאתה לא יודע, רק לבקש מהם להסביר. הם יאהבו ללמד מבוגרים משהו. אתה יכול להיות שיחות טלפון בפועל עם הנכדים בגיל העשרה, אבל להגדיר את זה מראש - על ידי טקסט, כמובן! שוב, שמירה על לוחות הזמנים שלהם וידיעת חבריהם יעזרו לכם לשאול שאלות רלוונטיות. אם יש להם קונפליקטים עם הוריהם, זה בדרך כלל רעיון רע לצד איתם נגד הוריהם. רק להקשיב ולנסות להישאר ניטרלי.

06
של 06

טלפון עצות למבוגרים צעירים

סבים must respect the demanding lifestyles of their young adult grandchildren.

עם הנכדים הצעירים, הסבים צריכים להיות מכבדים את הדרישות על הזמן שלהם, אבל הם עדיין צריכים להיות מסוגלים לעבוד כמה שיחות טלפון.
צילום: © Valeriy Evlakhov / Dreamstime

וואו! הנכדים הבוגרים שלך גדלים ויוצאים מעצמם - בערך. במובן מסוים, אתה כבר במעגל מלא. בדיוק כשעבדתם את האכלה ואת לוחות הזמנים של השינה שלהם כשהיו תינוקות, עכשיו אתה חייב להיות מכבד את לוחות הזמנים שלהם דרישות אחרות על הזמן שלהם. תצטרך לחתוך שיחות קצר כאשר הם לא במצב רוח לדבר ולהיות זמין כאשר יש משהו על דעתם. אל תשאלו שאלות שמניחות אותם במקום, כגון שאלות על ציונים, משרות וכספים. אם הם רוצים לשתף, הם משתפים. אתה בטח עדיין עושה הרבה הודעות טקסט, אבל הנכדים שלך הם כנראה לזהות את הערך של שיחות אמיתיות.

No Replies to "טיפים לטלפן לנכדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2