האם אכפת לא כל כך חולה בן זוג הצמיג אתה? הנה מה לעשות

האם אכפת לא כל כך חולה בן זוג הצמיג אתה? הנה מה לעשות

כאשר מחלה קטסטרופלית או תאונה פוגעת בבן זוג חולה או במשפחה, זה באמת מחמם לב לראות איך זוגות תומכים אחד עם השני עם סבלנות, אהבה, מסירות, ומסירות. הם דוגמאות זוהרות לחיות את נדרו "בחולי ובבריאות".

עם זאת, תן באג שפעת לדפוק אותה על לולאה או הצטננות קשה להביא אותו על ברכיו, וכל האהבה והסבלנות עבור בן זוג חולה נראה לעוף מהחלון!

למה?

שוחחנו עם זוגות אחרים העוסקים במחלה הקטינה של בן זוג והחלטנו שרק מעטים מאיתנו מוכנים כראוי לטפל בבן זוג חולה אך לא חולה.

הצעות ורמזים להתמודדות עם בן הזוג שלך לא כל כך חולה

 • לפתח "ערכת הישרדות" עם הרבה שלו / שלה מועדף סרטים, מגזינים, ו e-reader או כמה ספרים. כלול את השלט הרחוק של הטלוויזיה / DVR, אספקת מים ומיץ קרוב, ואת "מרגיש טוב יותר" הערה.
 • אם אתה צריך "לנטוש" אותו / אותה, לוודא שיש הרבה מיץ למצוא בקלות במטבח, להגדיר קצת מרק (יכול או חבילה) עם המחבת, קערה, כף יושב בקרבת מקום. בני זוג חולים לעולם לא יוכלו למצוא שום דבר, גם אם הוא נמצא שם. ודא טלפון קווי או טלפון סלולרי הוא בהישג יד.
 • כאשר אתה בבית וזמין, להתנגד הפיתוי לתת לבן הזוג החולה שלך פעמון. קול קולם צועק לך נעים הרבה יותר בטווח הארוך מאשר הצלצול המתמיד של הפעמון. חוץ מזה, אם יש להם כאב גרון, הם לא יקראו לך כל כך הרבה.
 • מפנק אותו עם ארוחה במיטה? הציגו אותו על מגש עם מחצלת מקום ופרח. אפילו פרח מזויף יעשה.
 • אל תשכח לשפוך כרית עכשיו.
 • מגבת קרה שמניחה על מצחה יכולה לגרום לך להיראות כמו מלאך שומר. או לרכוש כרית Chillow. אנחנו אוהבים את צ'ילו שלנו!
 • להקניט קצת על ידי ציור מפלצת פעור על שקית מכולת ... לחתוך את החור בפה ולבקש רקמות מלוכלכות להיות נזרקים בשקית.
 • אם הוא / היא אומר "עזוב אותי לבד" - ואז לעשות את זה - אבל בחשאי לבדוק את בן / בת הזוג שלך.

עוד טיפים

המפתח להתמודדות עם בן זוג חולה הוא סובלנות. אנחנו לא רוצים להתעלם מהם, וגם אנחנו לא רוצים להיות חנוקים עם טיפול אימהי. למדנו על ידי ניסוי וטעייה את החשיבות של מתן מקום בן הזוג שלך, ולא להגזים קצת פינוק, אבל כדי להראות דאגה אמיתית.

אחת הדרכים להראות כי החשש הוא לשמור על הקווים של תקשורת פתוחה. יש נטייה לתת את זה להחליק במהלך מחלה, אבל זה אחד מאותם פעמים כאשר תקשורת אחד עם השני הוא סופר חשוב.

למרות שאף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על צורך להתמודד עם מחלה גדולה, אנו מאמינים כי הצטננות מעט באגים שפעת הם דרך לעזור לנו ללמוד איך להתמודד עם מחלות חמורות יותר שעשויות לבוא בדרך שלנו. אז לחשוב על סיבוב הבא של שפעת כחוויה למידה.

No Replies to "האם אכפת לא כל כך חולה בן זוג הצמיג אתה? הנה מה לעשות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  22 + = 28