מסורות סיניות עבור ימי חתונה | insightyv.com

מסורות סיניות עבור ימי חתונה

מסורות סיניות עבור ימי חתונה

בחירת תאריך החתונה המושלם הוא אחד המשימות המורכבות ביותר זמן רגיש על רשימת כלולות לעשות. מאת זמינות מיקום לאירועים מיוחדים העונה הרצויה, גורמים רבים כל כך לשחק תפקיד בהחלטה שלך 365 בחירות המקוונות במהירות לדלדל. Snagging תאריך הרצוי בסוף השבוע שלך הוא אפילו קשה יותר.

זוגות סינים להתייעץ עם מגדת העתידות כדי לעזור להם לבחור את תאריך החתונה הכי בריאה.

מסורת של 5,000 שנה כל כך מושרשת בתרבות שזוגות יכולים לזרז או לדחות את תוכניות החתונה שלהם כדי להימלט מיום רע.

ימים מלאי מזל דרך שינג טונג

טונג שינג הסיני מגלה את ההתחייבות הטובה ביותר ואת תאריך החתונה כדי להבטיח אושר לכל החיים, הרמוניה, ושגשוג. מומחים ב סוואן מינג (עתידות) להתייעץ עם המדריך מזל וסימנים מזל על בסיס פעילויות אסטרונומיות, כגון שלבי הירח ואת הגאות. הם גם לומדים את שמות הכלה והחתן, כמו גם את השנה, החודש, היום והשעה של תאריך הלידה שלהם, אשר מכונה ארבעת עמודי הגורל.

הפעילות והכיוונים המתוארים באלמנך של חקלאים עתיקים אלה מציינים את התאריך המשמח ביותר ושתי שעות. מאסטר העתידות קורא גם את פרצופיהם של בני זוגם ואת כפות ידיהם לבחירה huang li (תאריך חתונה). לרוב, נבחר חודש ותאריך ממוספרים.

המדריך גם מציב את הזמן המזל ביותר להתקין את מיטת הכלה, פעילות שבוצעה על ידי אישה בר מזל אשר בעלה, הילדים והנכדים הם כולם בחיים.

הימנעות ימים מזל

את כל ידיעה- almanac מגלה ימים כדי להימנע גם כן. שנת 2010 של הנמר, אשר לא הכילה את היום הראשון של האביב, היה מזל מזל להתחתן.

המספר הרביעי מסמל את המוות, ולכן הוא נדחה בדרך כלל כתאריך חתונה. שבע יכול להיות מספר מזל או מזל. עם זאת, זוגות סיניים בדרך כלל להימנע מכל חודש יולי, כאשר רוחות לעזוב את העולם התחתון לבקר את החיים במהלך פסטיבלים רפאים.

לעומת זאת, 08/08/08 היה יום חתונה מבוקש. המספר שמונה, המייצג עושר ואינסוף, הוא המספר המזל ביותר בסין. כל תאריך המכיל תשע, אשר מסמל אריכות ימים ונצח, הוא גם פופולרי. מספרים שתיים, שלוש, חמש ושש נושאות גם אסוציאציות חיוביות.

זוגות מסוימים יכולים לשנות את גורלם של מספר, כגון 28, המסמל שגשוג כפול, ו -24, המייצג את ההצטרפות של שני אנשים והתחלות חדשות.

בחירת תאריך חתונה

מאז טונג Shing מסתמך על לוח השנה הירחי, זוגות למעשה צריך לחכות כדי לבחור תאריך עד הגירסה המעודכנת מודפס בסוף השנה. אתרי החתונה הסינית רבים דורשים הזמנה מראש לשנה, ולכן עדיף לבחור תאריך מיד עם המדריך הוא שוחרר. מקומות בדרך כלל לגבות עמלות גבוהות יותר עבור תאריכים auspicious פופולרי.

החדשות הטובות הן כי 2015, שנת הכבשים, היא שנה מקרית לקשור את הקשר.

שנת הירח משתרעת ב -19 בפברואר 2015, עד ה -7 בפברואר 2016, והיא הסימן השמיני של גלגל המזלות הסיני. הכבש, יחד עם עמיתה רם, מביא הרמוניה ורומנטיקה, מעודד חיפושים וצמיחה ודרגים בשגשוג ובפריון.

משאבים נוספים

לאורה לאו ותיאודורה לאו, מומחי הסימבולוגיה של ההורוסקופים הסיניים, מספקים מדריך מצוין לתכנון חתונה סינית חתונה פנג שואי: סינית הורוסקופים מדריך לתכנון החתונה שלך.

No Replies to "מסורות סיניות עבור ימי חתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 + = 51