כמה טיפים לביצוע זמן איכות הנישואין שלך

כמה טיפים לביצוע זמן איכות הנישואין שלך

זה קל להפליא לתת את העבודה שלך, הילדים, להתנדב עבודה או זמן עם חברים ובני משפחה המורחבת להפריע הנישואים שלך. החיים מתרוממים ופתאום אתה ובן הזוג שלך מבינים שלא היתה לך שיחה של אחד על אחד על כל דבר חשוב או אישי בימים, אולי אפילו שבועות. אה, בטח, דיברת אחד עם השני: "באיזו שעה תהיי בבית לארוחת ערב? "שאלתי. "אתה חושב שאנחנו צריכים לשלם את חשבון החשמל הראשון או את חשבון הגז?" אבל זה סוג של שיחה הוא שיתוף קיים.

זה לא נשוי - לפחות לא מעצמו. אתה צריך זמן איכות יחד.

אם שניכם עסוקים מדי, נסו לתזמן זמן איכות. הנה כמה רעיונות שיעזרו לך למצוא אותו.

תאריך לילה - או שבוע

זה נראה קשה לנהל אם יש לך ילד קטן אחד או יותר. מי יראה את הילדים? האם המשפחה יכולה להיות צעד או שאתה צריך לשלם סיטר? לעשות מה שאתה צריך לעשות כדי למשוך אותו. זה יהיה שווה את זה, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

אם שמרטפות היא בעיה, לשקול לעבוד עם הורים אחרים. זה בטח בטוח לומר כי הם נאבקים כדי למצוא זמן לעצמם בדיוק כמו שאתה. אולי אתה יכול לקחת את כל הילדים ביום שישי בערב, כך שהם יכולים לבלות קצת לבד זמן ביחד, ואז לעבור את זה בשבוע הבא ולשלוח את הילדים שלך לבית שלהם.

נסו לתזמן לילה אחד בשבוע - או לפחות כל שבוע אחר - לעצמכם. לא ילדים. גלה מחדש את שני האנשים שהיית בעת היכרויות.

לצאת לארוחת ערב, לתפוס סרט, או ללכת לקונצרט אם הלהקה הישנה שהיית אוהב באה לעיר. יתרה מזאת, לגלות להקה חדשה לאף אחד לא היה זמן ליהנות עדיין.

בין אם זה לילה או סוף שבוע, לרשום את התאריך והשעה על לוח השנה שלך, לשים אותו מתכנן המחשב שלך, או להזין אותו ברשימת הטלפון החכם שלך לעשות.

חסימת מחלה או מצב חירום, לעשות את זה כמו inviolate ככל האפשר. אל תתנו לחיים להפריע.

אם ארוחת הערב פשוט לא קורה בגלל חששות תקציביים, לעשות צהריים. אם ההוצאות כסף על ארוחת צהריים היא מתוך השאלה, לארוז ארוחה מהבית להיפגש בפארק. כנראה לא היה לך הרבה כסף כשהיית צעיר ופגשת בפעם הראשונה, ואתה לא צריך את זה עכשיו.

רגעים יומיומיים

לגנוב יחד כאשר החיים מציג unexeseen 10 דקות הפסקות. זה בסדר להגיד לילדים שאתה צריך זמן לבד ביחד. תגיד להם שהם יכולים לדפוק על דלת חדר השינה הסגור שלך אם יש דם, עצמות חשופות או אש. הסבר שזה לא מקרה חירום אם ג'וני לא ייתן צעצוע בחזרה. ללא שם: באפשרותך לחזור להציל את הצעצוע הזה בתוך jiffy.

עכשיו לימדת את הילדים שלך כמה דברים. אתה טוב כמו המילה שלך כי אתה באמת לחזור כדי להחזיר את הצעצוע. סבלנות היא מעלה. וזה לוקח מאמץ מכוון לעשות מערכת יחסים לשגשג.

האם מטלות יחד כאשר אתה יכול, כמו מנות או ניכוש. זה אולי לא נשמע כמו זמן איכות, אבל זה יכול להיות. כבה את הרדיו או נגן התקליטורים במכונית כאשר אתה עובד יחד. במקום זה לדבר.

קח את המקלחות יחד. אם אתה שומר את זה עד אחרי הילדים במיטה, זה יכול לפתוח את כל מיני הזדמנויות מעניינות עבור התחברות מחדש.

No Replies to "כמה טיפים לביצוע זמן איכות הנישואין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =