מיטה & מעבר פרופיל וסקירה

מיטה & מעבר פרופיל וסקירה

שֵׁם:

מיטה & מעבר

תיאור החנות:

Bed Bath & Beyond הוא חנות ביתית הכוללת כל דבר, החל סירים ומחבתות לעבודת אמנות. אתה יכול גם למצוא, כפי שמופיע שם החנות, מצעי מיטה ומגבות אמבטיה ואביזרים. החנות, למעשה, הוא דחוס עד שוליים עם סחורות, כולל ממתקים וכמה חטיפים וצרכים, כגון משחת שיניים וסבון.

ביקורת בחנות:

המחירים - ואת שפע של קופונים המגיעים באמצעות דואר חילזון ופרסומים - הם מה שאני הכי אוהב על Bed Bath & Beyond.

אתה יכול לקבל שם מותגים, כגון מטבח סיוע, Cuisinart, ו מיקאסה במחיר מציאה. אבל אם אתה מחפש חתיכות משרתים מהודרים או אביזרים יוקרתיים, זה לא החנות המתאימה לך. בעוד אתה יכול למצוא קצת סין קריסטל, אין הרבה של זה וזה לא הכי טוב של הטוב ביותר.

רישום נישואין:

רישום החתונה ב Bed Bath & מעבר ניתן להשלים באחד החנויות או באינטרנט. תקבל הנחה כי ניתן להשתמש פעם באינטרנט פעם בחנות כדי להשלים את הרישום בכל עת עד שלושה חודשים לאחר החתונה שלך. (רוב המתחרים מציעים הנחות לפחות שישה חודשים לאחר החתונה.) אתה יכול גם ליצור יום נישואין ורשומות יום הולדת, וזה נראה מוזר. ובכל זאת, אתרי חתונה אישי ואת היכולת להחזיר מתנות לחנויות לידך להפוך את הרישום מעשית.

קניות קניות הטוב ביותר:

Spatulas, כפיות, כוסות מדידה, חיתוך לוחות ושאר הגאדג'טים מטבח תצטרך יהיה זמין ב מיטה אמבטיה ומעבר, בדרך כלל ברגע שאתה נכנס בדלת.

מה שאתה לא יכול להבין הוא שאתה יכול גם למצוא שולחנות סבירים אבל בסוף יפה, ספסלים (לשירותים או רגל של המיטה), שולחנות הכניסה, ואת המנורה קובע.

קונה אידיאלי:

זוגות מעשיים עם סגנון מזדמנים המתכננים לבשל במטבח שלהם לעתים קרובות יעריכו Bed Bath & Beyond. הנחות שלה קופונים להפוך אותו לחנות הבית האידיאלי עבור זוגות החיים על התקציב.

מי שמחפש לבדר יכול למצוא דרכים לפזר את החלל שלהם לשרת הרבה אנשים מבלי לבזבז הון. אבל מי שרוצה בית ייחודי מוצא או יותר מפואר, פריטים יקרים צריך לחפש במקום אחר.

הִיסטוֹרִיָה:

Bed Bath & Beyond היא רשת חנויות המוכרות מוצרים לבית ברחבי ארצות הברית וקנדה. החנות פועלת גם תחת שמות חג המולד חנויות עץ, הרמון, ערכי הרמון פנים, ו buybuy בייבי, על פי אתר האינטרנט של החברה. עם מעל 1,000 Bed Bath & Beyond חנויות, החברה נמנית בין Fortune 500 ו Forbes 2000.

הבטחת החנות:

"בני הזוג החדשים ייהנו לא רק מהבחירה העצומה ומהערכים הגדולים, אלא בעיקר מהשירות שמציעים השותפים שלנו.כל מחלקה היא כמו חנות בתוך חנות, והיא מאוישת עם אנשי מכירות בעלי ידע שיכולים לסייע לזוגות הצעירים כשהם ממשיכים להפוך חבורה של שלי לא תואמים שלך לתוך החיים שלנו ", כותב קתרין גוי, Bed Bath & מעבר לדובר, בדואר אלקטרוני.

No Replies to "מיטה & מעבר פרופיל וסקירה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 1