איך לעזור לילד רגיש מבחינה רגשית

איך לעזור לילד רגיש מבחינה רגשית

ההערכה היא כי סביב 15% מהילדים רגישים מבחינה רגשית. ילדים רגישים מגיבים למצבים בדרכים שונות מאשר בני גילם. מד הרגישות הרגשית שלהם מוגבר, מה שאומר שהם מציגים יותר רגשות כגון עצב, מבוכה, כעס, פחד ודאגה באופן דרמטי יותר מאשר בני גילם או אלה רגישים פחות רגשית.

עזרה לילד רגיש רגשית לאזן את הרגשות שלהם עם הבנה נכונה, עידוד זמן איכות יעזור להם לגדול עד להיות מותאם היטב ומאושר, מסוגל לנהל את הרגשות שלהם.

דבק לרוטינים

האם שמעתם שרוב הילדים שלא היו להם מספיק שינה הופכים רגישים מבחינה רגשית? אתה יכול להביט בהם בצורה לא נכונה והם מתחילים לבכות או אם אתה שואל אותם שאלה זה עשוי להפחית אותם עד דמעות כי שאלת את הדרך הלא נכונה? על מנת לוודא שאתה לא תרכובת הרגישות של הילד שלך, להיות שקדן על השינה שלהם ארוחה שגרתית. אני סטיקלר לשגרת השינה הרגילה לילדים ולכן אני ממליץ בחום לבחור מיטה מתאימה, לעשות שגרת השינה, דבק בה. כמו כן, מציעים ארוחות בריאות, כך שהם ניזונים היטב, כמו גם נח היטב.

זמן איכות

חשוב שהילד שלך ירגיש בנוח בסביבה שלו. להבין דרכים לילד שלך לתקשר עם חברים לכיתה בדרכים ללא מתח. לבלות עם הילד שלך אחד על אחד, כך שהם מרגישים מוערך ומוערך.  

התנהג עם הילד שלך

ילדים רגישים רגשית בדרך כלל חולקים את הרגשתם לגבי כל דבר, ולכן הם נהדרים במיוחד לשוחח עמם.

 הקפידו להתחיל בשיחות עם ילדיכם שיכולים לחקור את רגשותיהם ולעזור להם להתמודד עם הרגשות בדרכים המתאימות. זכור כי ילדים רגישים מבחינה רגשית עשויים להרגיש במיוחד כאשר הדברים לא נראה להיות "הוגן", אז לדבר על זה חשוב.

 הם עשויים גם להחזיק טינה יש קשה לסלוח, כך ההורה להיות רגיש למזג של הילד שלך ולעזור להם למצוא מילים להביע את רגשותיהם. ילדים רגישים רגשית הם גם אמפתים במיוחד ולהפוך לחברים נפלאים, לכן הקפד לדון בדרכים שבהן הטיפול שלהם יכול לשנות חיים!

מיצוי עובד

לפעמים הילד שלך צריך להיות מוסחת, כך שהם לא להתעכב על הרגשות שלהם. להדריך את הילד לפעילות אחרת כדי לכוון מחדש את רגשותיהם.

זכור כי טיפים אלה יעזרו לך ההורה ילד רגיש רגשית שלך, אבל הדרך הטובה ביותר לעזור לילד שלך היא לאהוב אותם ללא תנאי. 

No Replies to "איך לעזור לילד רגיש מבחינה רגשית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 2