האם אתה מאמין המיתוס הנשמה התאומה?

האם אתה מאמין המיתוס הנשמה התאומה?

הרעיון של "בני זוג נשואים" נמצא כבר הרבה מאוד זמן. עם זאת, יש כמה נקודות מבט על איך לתאר "חבר נשמה", ואפילו על איך לאיית את זה! יש אנשים שאומרים את המונח כמילה שלמה, נפש תאומה ואחרים, מעדיפים לשמור את זה כמו שתי מילים, נפש תאומה.

מה זה נשמה?

 • אמונה כללית: אנשים רבים מאמינים כי חברי הנפש יכולים לקבל ולאהוב כל חלק של האישיות של אחרים, וכי החיים עם בן זוג נשמה הוא קל וטבעי.
 • האמונה שלנו: אנחנו לא מאמינים בן זוג הנפש הוא "אידיאלי או אדם אחד בלבד" בחייו של מישהו. ההגדרה שלנו של בני זוג הנפש היא אנשים ששניהם רוצים את הנישואים שלהם להיות אחד גדול. היחסים הנישואים שלהם מרגיש כמו בכושר טבעי. למרות שהם, כמו כל זוגות נשואים, צריך לשים עדיפות על הנישואים שלהם, זה לא קשה לעשות כי יש להם תחושה של להיות בנוח מחובר אחד עם השני.

הנשמה מאטה אתגרים

אם אתה מאמין במיתוס של בן זוג אחד בלבד לכל אדם, אתה יכול להניח כי שותפות של שני בני זוג הנפש צריך להיות מסוגל להתמודד עם פעמים מאתגרות בקלות. זה אולי לא תמיד כך.

רק בגלל שאתה מכוון זה לזה, כל אחד מכם מוכן לקחת על עצמו את התפקיד לתרום לקונפליקט, ושניהם מחויבים להפוך את הנישואין לאחד מוצלח - הנישואים שלך עדיין יכול להתפרק אם יסודות אחרים כגון אהבה, כבוד ותקשורת חסרים.

אם אתה מתחיל לחפש שלמות בבן הזוג שלך או חושב שכל דבר במערכת היחסים שלך צריך מיד לחץ וכי לא יהיו שום בעיות, אתה הגדרת את עצמך עבור מנה של התפכחות כבדה. סכנה נוספת להאמין בתפיסה של הנפש התאומה היא לקחת את הקשר הנישואין שלך כמובן מאליו.

לא יכול להיות פיתוי לחלץ מתוך נישואים אומללים אם אתה חושב בן הזוג שלך הוא לא חבר הנפש שלך. אם אתה חושב שהנישואין לנשמה התאומה שלך יגרמו לחיים נקיים מזמנים קשים וקונפליקט, אינך מתמודד עם המציאות.

אם אתה חושב שאתה לא נשוי בן זוג הנפש שלך, לא פשוט להתרחק מן הקשר מסיבה זו לבד. לבלות קצת זמן להכיר את עצמך קצת יותר טוב קודם. אתה לא יכול למצוא את הנשמה התאומה שלך נתפסת אם לא מצאת את עצמך קודם.

הנשמה Mate קונספט

 • גִלגוּל נְשָׁמוֹת: יש הסבורים כי בן זוג הנפש הוא אדם שאיתו יש אדם משותף גלגולים אחרים דרך גלגול נשמות. בן הזוג יכול להיות חבר, שותף עסקי, הורה, ילד, אח, בן זוג או בני משפחה אחרים. בני זוג נשמה אלה יכולים להיות בני אותו המין או ההפך.
 • החצי השני: אחרים מאמינים, כמו הפילוסוף היווני העתיק אפלטון, שחבר נפש הוא "החצי השני" של האדם. רעיון זה היה הבסיס לסרט, אשתו של הקצב שם נבדק הרעיון של "מפוצלים" המחפשים זה את זה. אנשים בכל רחבי העולם מאמינים שכולנו מחפשים מישהו שיעשה אותנו שלם ולשתף את המסע שלנו עם החיים.
 • גְזֵרָה קְדוּמָה: הסרט עדיין נושם בוחן את המחשבה כי אנשים נמשכים יחד כמו זוגות נשמה על ידי גורל או גורל וכי להיות עם הנפש התאומה שלנו הוא משהו שאין לנו שליטה. רעיון זה של גורל וקשר גם לאחר המוות בין בני זוג נשואים נבחן גם בסרט מה החלומות יכול לבוא.
 • הפיכת החיים לחיים: ריצ'רד באך תיאר את חבריו לנשמה, כי "חבר נשמה הוא מישהו שיש לו את המנעולים כדי להתאים את המפתחות שלנו, ואת המפתחות המתאימים למנעולים שלנו.כאשר אנחנו מרגישים בטוחים מספיק לפתוח את המנעולים, האני האמיתי שלנו לצאת החוצה ואנחנו יכולים להיות לגמרי בכנות מי אנחנו, אנחנו יכולים להיות נאהבים על מי שאנחנו ועל מי אנחנו מעמידים פנים.כל אחד מאיתנו חושף את החלק הטוב ביותר של אחד אחר.לא משנה מה עוד משתבש סביבנו, עם זה אדם אחד היו בטוחים בגן העדן שלנו חבר הנשמה שלנו הוא מי שחולק את הכמיהות העמוקות ביותר שלנו, את תחושת הכיוון שלנו.כאשר אנחנו שני בלונים, ויחד הכיוון שלנו הוא למעלה, רוב הסיכויים שמצאנו את האדם הנכון.הנשמה שלנו היא זו שמייצרת חיים חיים ".
 • חיבור עמוק: תומאס מור, בספרו נשמות הנשמה: כבוד למסתורי האהבה והקשר, דף Xvii מתאר את בן זוג הנפש כ"מישהו שאליו אנו מרגישים קשר עמוק, כאילו התקשורת והתקשורת המתרחשת בינינו לא היו פרי של מאמצים מכוונים, אלא חסד אלוהי, סוג זה של יחסים חשוב כל כך הנשמה שרבים אמרו שאין דבר יקר יותר בחיים ".
 • לא כל דבר במשותף: אנה קינדלן כתבה בזכרונותיה,הרבה נרות, שפע של עוגה: זיכרונות (2012), "המונח 'חבר נשמה' - אשר, אני גאה לומר, מעולם לא השתמשתי בו עד כה - מציע שני אנשים שיש להם הכל במשותף, אך המין שלנו, על כל ההבדלים שהוא מרמז, מחלק אותנו, יש לזה יתרונות ... "

הקונספט של בעל נשמה תאומה הוא די מפתה ורומנטי. לאחר חיבור מאובטח ו קשוב עם אחר משמעותי הוא משהו שכולם רוצים להשיג. עם זאת, חשוב עדיין לזכור כי מערכות יחסים יכול לעבור תקופות גסות פעמים כי אתה יכול להרגיש חוסר ביטחון מובנת גם כן. אתה כנראה עדיין עם האדם שאתה אמור להיות עם למרות האתגרים האלה.

מאמר עדכון על ידי מרני Feuerman

No Replies to "האם אתה מאמין המיתוס הנשמה התאומה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 7 = 1