כאשר משפחות המאבק על כסף

כאשר משפחות המאבק על כסף

מערכות יחסים חשובות יותר מכסף. אם כל חבר במשפחה קונה בלב שלם פילוסופיה זו, מחלוקות משפחתיות על כסף יהיו קלים או לא קיימים. כאשר אנשים מעריכים מוצרים חומריים על פני מערכות יחסים או רואים כסף ומתנות כמדידה של ערך היחסים שלהם, הסכסוך חייב להתרחש.

קונפליקטים עשויים להיות מופעלים על ידי הבדלים דורי. לסבים יש סבירות שונה ביחס לכסף מאשר לילדיהם, ולנכדים יש עדיין גישה שונה של עמדות.

הנה כמה מן ההבדלים השכיחים שעלולים לגרום לעימות בין הדורות וכיצד הם נפתרים בצורה הטובה ביותר.

כאשר סבא וסבתא

משפחות צעירות רבות, שיש להן מושג על השווי הכולל של הוריהן, סבורות שההורים שלהן מכושפות יתר על המידה בכסף שלהן. אולי לסבים יש מיליון דולר בנכסים. זה נשמע כמו הרבה אנשים צעירים המתגוררים צ 'ק כדי המשכורת, אבל בפועל, זה לא יכול להיות מספיק. המציאות היא כי סבים אשר הגיעו לסוף שנות עבודתם או מי יכול להתקרב פרישה לא יכול להרשות לעצמו לבזבז את הנכסים שלהם. עם אפשרות לחיות 20, 30, או יותר שנים לאחר פרישה, נכסים שנראים bounteous לצעירים לא יכול להיות מספיק כדי לטפל בצרכים של הדור המבוגר, כולל טיפול רפואי סיעודי.

פִּתָרוֹן: האסטרטגיה הטובה ביותר להתמודד עם המצב הזה היא תקשורת.

סבא וסבתא צריך מחקר עלות עבור דיור בסיוע, טיפול רפואי בבית, סיעוד בבית טיפול, ואפשרויות אחרות עבור טיפול הבכור. כאשר הם חולקים את המידע עם ילדיהם, הילדים צריכים להבין כי הצניעות של הוריהם עשוי להיות מוצדק. 

כאשר סבא וסבתא מאבק כלכלית

כמובן, כמה סבים הם נאבקים עצמם, עקב הכנסה קבועה או נכות, והוא עשוי למעשה זקוקים לסיוע כספי של ילדיהם ונכדיהם.

על פי מחקר של מרכז המחקר Pew, שלושה רבעים מהאמריקאים מאמינים כי ילדים מחויבים לסייע להורים מזדקנים.

לא משנה מה אנשים מאמינים נכון, לפעמים אף אחד במשפחה יש את הכספים הנוספים כדי לעזור להם, והם חייבים להסתמך על סיוע ממשלתי או משאבים צדקה. תרחיש נוסף המתרחש הוא כי הילדים אינם מוכנים באותה מידה או מסוגלים לתת סיוע. זה יכול לגרום לעימות רציני בין אחים. 

פִּתָרוֹן: המפתח לסכסוך המסוים הזה הוא להבין שיש יותר מסוג אחד של תרומה שניתן לעשות. ילדים מבוגרים שאינם יכולים להרשות לעצמם לתת סיוע כספי יכולים לעתים קרובות לתרום זמן וטיפול. הם יכולים לעזור עם עבודות הבית או לתקן את הבית, לספק תחבורה, ללכת פגישות רפואיות ולעזור עם הניירת. לחלופין, אחים יכולים להסכים כי האדם המספק את הסיוע הכספי יוחזר מתמורת ביטוח חיים או מנכסים אחרים כאשר ההורה נפטר.

כאשר סבא וסבתא אינם נבונים חכם

אם ילדים ונכדים זקוקים, הסבים לעיתים קרובות עוזרים להם. מרכז המחקר Pew מדווח כי כמחצית מהאמריקאים מאמינים שההורים צריכים להיות מוכנים לעזור לילדים הבוגרים שלהם.

כאשר סבים עלולים להשתבש הוא חושב כי הסיוע שלהם מזכה אותם לנהל את העניינים הפיננסיים של הדור הצעיר. זה בסדר לסבים לתת כסף למטרה מסוימת ולציין כי יש להשתמש בו למטרה זו. זה לא בסדר עבורם להרגיש כי מתן סיוע כספי מזכה אותם לקרוא את היריות על ההוצאות של המשפחה באופן כללי.

פִּתָרוֹן: סבים שרוצים לתת כסף לילדים או לנכדים צריכים להיות מעניקים נבונים. אם הם רוצים לתת כסף למטרה מסוימת, הם צריכים לשלם אותו ישירות לחברה או סוכנות מעורב. זה ימנע את הבעיה של הכסף בשימוש עבור משהו אחר. כאשר סבים לתת כסף ללא מחרוזות המצורפת, אין להם זכות לשפוט איך הכסף הוא בילה.

כאשר סבא וסבתא לעסוק פופליות

פופליות על ידי סבים וסבתות היא תמיד בעייתית, וזה אפילו יותר אם כסף מעורב.

ובכל זאת, הון עצמי לא קל להשיג. בני משפחה מסוימים עשויים להיות נזקים יותר מאחרים, וסבים עלולים להרגיש דחופים לתת להם יותר. בני המשפחה הטובים יותר עשויים לחוש, בצדק כלשהו, ​​שהם נענשים על היותם ספקי ו / או מנהלים טובים יותר.

פִּתָרוֹן: תשובה אחת היא הסבים כדי לעקוב אחר הכסף כי הוא בילה על בני משפחה ולהתאים את הירושות בהתאם. הבעיה היא כי זה עשוי לדרוש קבוע שוב jiggering של הרצון. בעיה נוספת היא כי זה עלול להיות בעיה שבה ההוצאות צריך להיות מחויב נגד הירושה ואשר לא צריך לספור. בהכירם את הקושי של חלק מהנושאים הללו, בני המשפחה צריכים להבין כי שוויון מוחלט אינו אפשרי ולקבל כמה אי שוויון.

משפחות מרוצות על ירושה

כאשר הסבים עוברים משם, אחים צריכים להסכים כי אין דבר באחוזה שראוי לריב מעל. למרבה הצער, כמה משפחות אינן מסוגלות למשוך את זה. 

פִּתָרוֹן: נושאים ירושה הם פחות סיכוי להתרחש אם הסבים יש לתת לילדים שלהם לדעת איך הם מתכננים להתמודד עם האחוזה שלהם. סבא וסבתא לא צריך להשתמש באפשרות של ירושה ככלי מיקוח. זה רע באותה מידה להשתמש באיום של לאבד ירושה כאמצעי של כפייה. החלטות על אחוזות יכול להיות מסובך מאוד כאשר stepfamilies מעורבים. במקרים אלה, יש חשיבות כפולה כי הסבים מבקשים ייעוץ משפטי כדי לוודא כי הירושות בסופו של דבר שבו הם רצו ללכת.

כאשר סבים דוחים לעזור לנכדים

הדימוי הסטריאוטיפי של הסבים והסבתות הפראי הוא לא נכון עבור סבים רבים, אשר אולי גדלו בזמן חסכני יותר. לדוגמה, סבים רבים לעזור לשלם עבור המכללה עבור הנכדים שלהם, אבל אחרים עשויים לרדת, מרגיש כי הנכד אינו לוקח ברצינות בקולג 'או בחרה מוסד במחיר מופקע. 

פִּתָרוֹן: הסבים אינם מחויבים לתת כסף לנכדים.

אם הסבים הבטיחו סיוע עם המכללה, הם צריכים לחיות עד המחויבות שלהם. סבא וסבתא שאינם רוצים לברר כיצד הנכדים משתמשים בכסף יכולים להרוויח כסף לנכדים. הנכדים לא יכולים לבזבז את זה בחוכמה, אבל זה לא משנה את הנותן. 

בשורה התחתונה

כשזה מגיע כספים, סבא וסבתא להתמודד עם אתגר קשה במיוחד. רובם רוצים להקל על חייהם של ילדיהם ונכדיהם, אך הם גם רוצים לראות אותם עומדים על שלהם. הם יודעים כי מערכות יחסים חשובות יותר כסף, אך הם גם יודעים כי מצוקה כלכלית לא כיף. סכסוכים משפחתיים המביאים לאובדן מגע עם נכדים נגרמים לעתים על ידי חילוקי דעות על כסף, ולכן זה נבון עבור הסבים לגשת לכל הדברים האלה בזהירות ובמחשבה תחילה.

No Replies to "כאשר משפחות המאבק על כסף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1