ילדים בוגרים נעים הביתה: ההשפעה הרגשית על המשפחה שלך

ילדים בוגרים נעים הביתה: ההשפעה הרגשית על המשפחה שלך

בין הכלכלה מוטרד החוב מוחץ ההלוואה סטודנט, ילדים בוגרים נעים הביתה בשיעורים ההולכים וגדלים. יותר מ -14 מיליון צעירים, בני 18-24, גרו בבית בשנת 2007, על פי נתוני מפקד ארה"ב. לפחות 60% מכלל בוגרי הקולג 'האחרונים בסופו של דבר זז הביתה, לפחות באופן זמני, אבל מספרים אלה עשויים לקחת עלייה דרמטית כמו המיתון מעמיק. סקר מקוון שנערך על ידי CollegeGrad.com מצא כי 77% מהקולג'ים החדשים עברו לגור ב -2008 - עלייה של 10% בשנתיים בלבד.

מצד שני, יש נחמה בידיעה שאתה לא המשפחה היחידה אשר הקן הריק שלו פתאום unemptied. מצד שני, זו מעולם לא היתה התוכנית, נכון? אז זה לא מפתיע כי תערובת של רגשות - כעס, חרדה ושמחה - זורם כאשר זוטר זז הביתה. אם אתה עדיין מנסה להחליט אם שלב זה מתאים לך, זה "אתה מוכן עבור קן מילא?" חידון עשוי לעזור. אבל אם כבר לקחו את הצעד, אולי כדאי לכם להבין מהיכן מגיעה מגמת הבומרנג והרגשות הנלווים אליה, והנושאים העשויים לקרות.

 • זה לא אותו העולם: הורים רבים כיום גדלו בתקופה שבה אנשים התחתנו בתחילת שנות ה -20 לחייהם, כאשר השכר של משרה ברמת הכניסה היה מספיק כדי לכסות לפחות חצי מהשכר בדירה בגודל סביר, וגדשים חדשים חלמו על חיסכון של 20,000 דולר עבור מקדמה על הבית, לא לשלם הלוואות לסטודנטים. יש פער עצום היום במה עבודה ברמת הכניסה - בהנחה שאתה יכול למצוא אחד - משלם ומה זה עולה לחיות. רמת הכניסה הממוצע למשרה בפסיכולוגיה, למשל, ב -2008 הייתה נמוכה מ -31 אלף דולר. זה סכום מצוין אם אתה משלם את המשכנתא על בית שנרכש בשנת 1980, לא כל כך גדול אם אתה שוכרים דירה המאה ה -21 בדרום קליפורניה, שם את שכר הדירה הממוצע החודשי היה 1500 $. הפיטורים הם הנורמה. וזה סטודנט יוצא דופן שאינו בוגר עמוק בחובות.
 • מיומנויות הוריות וחרדות: זה הורה יוצא דופן שלא להפנים את המעבר הביתה כמו איזה שיפוט על כישורי ההורות שלו. "אם רק היית מלמד את הילד שלך חוש כסף טוב יותר," אתה עשוי לחשוב, "... התעקש על התמחות זו" או "..." החדיר משמעת יותר. " תן לעצמך הפסקה. זוהי מגמה חברתית מסיבית, לא השתקפות עליך או על ילדך. תרגישו בנוח בידיעה שאתם תומכים בילדכם בזמן קשה, ואפילו ב -2003, 34% מבני הנוער הצעירים, בגילאים 18 עד 34, עדיין היו על שכר האב, לפי המכון למחקר חברתי. ולהימנע מלהשוות את הילד עם הצאצאים הגאונים של השכן שלך - זה פשוט דמורליזציה.
 • תפקידים ישנים וחדשים: קל לחזור לתפקידים ישנים, אבל זה לא דבר בריא עבור אף אחד. כהורים, אתה זכאי ליהנות מהחופש שלך, מהאינטרסים החדשים שלך ומהחיים החברתיים, לבית השקט ולקרנות הפנסיה השלמות. ילדך הבוגר זכאי להתייחס אליו כאל מבוגר, תפקיד שכולל חירויות ואחריות. צפו כמה מהמורות בדרך, במיוחד כשמדובר בסטנדרטים הילדות כגון המקרר מילוי קסם, שירות כביסה חינם, ועוצר. אבל זו גם הזדמנות בשמחה להתחבר מחדש עם הילד האהוב שלך, בוגרת ליצור מערכת יחסים חדשה. ייתכן שרכשת רק חבר יוגה חדש.
 • חלקות מעברים וציפיות ברורות: כל מצב מחיה חדש מביא חיכוך, אבל במיוחד אחד כל כך טעון לשנות תפקידים, חרדות והיסטוריה ניכרת. אל תתנו חרדה או גירוי להצטבר. התמודדות עם הבעיות האלה לפני שהם מתרבים, ולהבין שרוב הבעיות בין חדרי חדר חדשים - וזה מה שאתה - מתרחשים כאשר ציפיות והנחות שלא נאמרו מתנגשות. באופן אידיאלי, ההחלטה לחזור הביתה חזרה הגיעו יחד. עכשיו לשבת לדון כל הציפיות והנושאים האחרים: קניות מכולת, בישול, שימוש במכונית המשפחה, שכר דירה וכן הלאה. דון במגבלת זמן ומטרות. שים את הסכמתך בכתב או השתמש בחוזה שכירות לדוגמה כבסיס לדיון.

  No Replies to "ילדים בוגרים נעים הביתה: ההשפעה הרגשית על המשפחה שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   9 + 1 =