האם הסבתא היא העבודה הטובה ביותר בעולם?

האם הסבתא היא העבודה הטובה ביותר בעולם?

הסבתות מקבלות את העיתונות הטובה. הם גם נכנסים לחדר הלידה, כבוד של מייקל מיליגן, שבחר לבלות את שעות הטרום-סבתא שלו "פוסע ומזיע". אבל עשרות סבים ישמחו שמיליגן נהפך לסבא, אפילו בְּהֶעָדרוֹ. אחרת היינו נאלצים לבוא עם בדיחות הסבא שלנו, ומיליגן, סופר קומדיה ותיק, עושה את זה הרבה יותר טוב.

 

עבור אלה המעוניינים גישה שווה, אשתו של מיליגן ג 'יל כתב סבתא כללים: הערות על סבתא, את הטוב ביותר בעולם עבודה.

נכנסים לסבתות

כאשר למד כי הוא עומד להיות סבא, מיליגן עבר את תקופת הסתגלות משותפת רוב הסבים. הוא תכנן להישאר צעיר לנצח! הוא בילה לילה ללא שינה וחשב על סבו, "זקן אהוב שחבש כובע קטן עם נוצה ומכנסי ברמודה משובצים בגרביים כהים כהים. האם זה העתיד שלו?

ואז היה עליו להסתגל לשינויים באשתו, שונא טלפונים סלולריים, שפתאום התחיל ללבוש ביפר. הוא תהה אם ילדו יהיה כמו הורים מודרניים אחרים, שנראו "שמו את ילדיהם אחרי יותר מדי יגרמיסטר". אז היה עניין של שם הסבא שלו לשקול, להסתגל סוף סוף את העובדה כי שמו יהיה נבחר על ידי "יצור ההישג הגדול ביותר שלו ישנים בלילה בלי לקפוץ." חששותיו של מיליגן מוכיחים את קולו כאשר הוא מסיים עם בו-בוה, שם שעשוי להדהד עם קהל NASCAR אבל לא היה ברור מה היה לו בראש.

הסתגלות לסבתא

מיליגן מוציאה מספר עמודים המשווים בין ילדים לנהיגה במכונית המשפחתית, לבין הנכדים לנהוג בשכירות. ונחש מה? ההשוואה אכן עובדת. שלבים אחרים של התאמה מפורטים על ידי מיליגן כוללים:

  • להבין כי הילדים שלך משמעת הילדים שלהם בצורה שונה מן איך הם ממושמעים
  • ההבנה כי סבא וסבתא דורשת את השרירים בדיוק כמו הורות, אבל שרירים אלה הם בצורה מעוררת רחמים
  • לגלות כי, כמו סבא וסבתא אוהבים לשמור על בייביסיט, החוויה עומדת לעזוב אותך ואת אשתך מרגיש כמו Wile E. Coyote לאחר מפגש עם Runner Runner - שטוח, במילים אחרות.

נושאים אחרים כוללים Ambien - אתה לא צריך את זה - ומשחקי קלפים - הכלל העיקרי הוא כי הנכדים תמיד לנצח.

לקצור את היתרונות

בהתחשב בכך שכותרת המשנה של הספר של מיליגן קוראת לסבתה "העבודה הגדולה ביותר בעולם", במוקדם או במאוחר מיליגן צריך להפנות את תשומת לבו להטבות התפקיד. ראשית, סבא יכול לספר לנכדיו את האלונקות הכי לא יאומן, והם יאמינו לו. עבור אחר, סבא יכול פשוט להיות מסוגל להתחמק ללבוש בגדים נוחות, כל עוד הוא נמנע חבילת פאני.

הומור שורש במציאות

לסיכום, הדבר הטוב ביותר על הספר של מיליגן היא כי ההומור שלו מושרשת היטב במציאות. כאשר הוא מדבר על מנסה לגנוב כמה דקות נוספות של שינה כאשר הנכדים לישון, רוב הסבים יכולים להתייחס. כאשר הוא מפרט את המצווה החמישית שלו לסבתות, "אתה יודע מתי לשפשף את השפתיים שלך", סבים בכל מקום מהנהנים בהסכמה.

והוא אינו מסתפק בקפידה בנושאים העוסקים בנכדים. לדוגמה, בפרק שכותרתו "לא הלילה, סבא", הוא עוסק בתגמולים ובסיכונים של הגלולה הכחולה הקטנה שסבים יכולים לקחת.

התוצאה הכוללת היא ספר שסבא יאכל כמו גלידה, גם אם השם שהנכדים בחרו עבורם הוא דרך ארוכה מסבא. כמו בו-בוה.

קנה אמזון

No Replies to "האם הסבתא היא העבודה הטובה ביותר בעולם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4