רעיונות הטוב ביותר עבור ספר החיים עבור ילד מאומץ או אומנה שלך

רעיונות הטוב ביותר עבור ספר החיים עבור ילד מאומץ או אומנה שלך

ספר חיים יכול להיות כלי ריפוי נהדר עבור ילד אומנה או מאומץ. חלק מהילדים נעים כל כך הרבה פעמים בגלל מערכת אומנה או אימוץ כושל, כי הרבה סיפור החיים שלהם הוא איבד. ספר חיים מספר את סיפור חייו של ילד, מלידה דרך כל אומנה או מיקום מאומץ. זה אומר את האמת. זוהי המציאות שלהם. בעת השלמת ספר חיים לילד, שקול את הנקודות הבאות.

רעיונות ספר החיים של ילד פוסטר או מאומץ

 1. אפשר לילד לעזור עם ספר החיים. זה ספר החיים שלהם. אפשר קלט הילד בזיכרונות מיוחדים, מבחר תמונות, קליפ ארט וצבעים.
 2. הוסף דף המסביר כי לא אשמתו של הילד כי הם הוכנסו באומנה או לשים לאימוץ. הסבר מדוע הילד היה באומנה או הוצב לאימוץ, אם ידוע. אם לא ידוע, הצהרה פשוטה כמו, "יש הרבה סיבות מדוע ילדים מסוימים נכנסים לאומנה, כל הסיבות קשורות להורים, לא לילדים". דוגמה ניתנה מעבודתה של בת' או'מלי.
 3. הקפד לא לכלול כל כך הרבה פרטים כי הוא הופך להיות עמוס ו מכריע את הילד, הן בגודל הפיזי של הספר ואת פירוט המידע. ילדים רבים אוהבים לשאת את החיים שלהם. ודא שהשפה מתאימה לגיל.
 4. הוסף תמונות של המשפחה הלידה של הילד, אם אפשר, כמו גם הורים אומנה בעבר ואנשים חשובים אחרים. הקפד לזהות את כולם בתצלומים. אתם עשויים לחשוב שהילד לעולם לא ישכח, אבל ככל שהם גדלים, הם פשוט עשויים. אז, תווית התמונות האלה.
 1. כלול דברים טובים על העבר של הילד. חפש את חיובי, גם אם אתה חושב שיש כמה. כללתי תמונה של טקס סיום הלידה של אמי. זה היה משהו שיכולתי להצביע עליו כחיובית עליה - היא סיימה את התיכון.
 2. עם הטוב, חשוב גם לכלול את "רע" גם כן. ישנן דרכים לדון במידע חשוב על חיי הילד, באופן שאינו מפחיד או שיפוטי. חפשו רמזים בספרי בית אומלי על איך לטפל בסמים, הזנחה ועוד נושאים כי כמה משפחות בפנים.
 1. כלול מכתב בן עמוד אחד לילד מאחד האנשים החשובים ביותר של הילד. זה עשוי להיות בן משפחה מלידה, הורה אומנה, או הורה מאומץ.
 2. דף ההיסטוריה הרפואית חשוב מאוד לעתידו של הילד. ייתכן שתצטרך עזרה מהעובדת הסוציאלית שעבדה עם המקרה כדי לקבל מידע זה. או עבור אלה במצב טיפוח, אם יש לך מערכת יחסים עם המשפחה הלידה, לשאול אותם אם הם יכולים לספק כמה היסטוריה רפואית המשפחה.
 3. היסטוריה משפחתית היא עוד פריט חשוב לנסות לכלול בספר חיים. שוב, לקבל מידע מעובדי סוציאלי או ממשפחה הלידה במהלך ביקור אומנה, כאשר אפשרי ונכון. ביקרתי אצל סבים וסבתות בזמן שילדים היו בביקור אצל הורים. למדתי על שירותם הצבאי ועל בני משפחה שונים. מאוחר יותר רשמתי את המידע הזה והוספתי אותו לספרי החיים שלהם.
 4. הוסף כמה דפים שבהם ילד יכול למלא את הריק עם המחשבות והרעיונות שלהם או רשימות עם תיבות סימון שבו ילד יכול פשוט לבדוק מה הם חושבים. לדוגמה, "חלק מהזמן הטוב ביותר שלי בבית" או "כמה דברים שאני מתגעגע" הן דרכים נהדרות להביא את הילד להתחיל לחקור רגשות.

No Replies to "רעיונות הטוב ביותר עבור ספר החיים עבור ילד מאומץ או אומנה שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  93 − = 91