מה בשם? קונפליקט, אולי!

אז אתה הולך להיות סבא! אחת ההחלטות העליצות שלפניך כוללת בחירת שם הסבתא שלך. כמו טקסים רבים של מעבר, זה מציג כמה סכנות ומכשולים. למד על כמה קונפליקטים שיכולים להתעורר סביב הנושא של שמות הסבים. ראה גם שאלות נפוצות על שמות הסבים.

שני

שתי סבתות, שם אחד - מתכון לאסון !.
תמונה מקור © פוטודיסק | תמונות של גטי

לוותק יש זכויות יתר. אם לסבא השני יש כבר נכדים שמשתמשים בשם הנבחר, ייתכן שיהיה עליך לוותר עליו. ראשית, שקול לשמור על אותו שם ולהוסיף שם נתון, שם משפחה או ראשוני אליו. אם אתה חושב שזה יהיה מבלבל מדי, להסתכל ברשימה שלי של שמות הסבתא או שמות הסבא ולראות אם משהו אחר מכה את דמיון. אם לסבא השני אין כבר נכדים, אז השם צריך ללכת לסבא ש"קרא "את זה קודם. זו סיבה טובה מאוד לא לחכות עד הגעתו של הנכד שלך כדי להחליט על שם הסבתא שלך.

02
של 06

סבא וסבתא לבחור שמות דומים מדי

בחרת שם סבתא, אבל זה קרוב מאוד לשם שנבחר על ידי סבא אחר. אולי אתה רוצה להיקרא גראם, והסבתא השנייה בחרה בגראן. זה מצב קשה לנכדך העתידי, שלא יהיה הסולן הכי מיומן בהתחלה. אם השם שבחרת הוא באמת חשוב לך, להישאר עם זה. אחרת, חפש משהו שקל להבדיל אותו בקלות רבה יותר מסבא אחר של ילדך.

03
של 06

הילדים שלך לא אוהבים את שם הסבתא שלך

אתה נרגש עם הבחירה שלך שם סבתא, אבל הילדים שלך לא אוהב את זה. ביסודו של דבר, זכותו של הסבא להחליט על שם, כשם שזכותם של ההורים לקרוא לתינוקם. יש לך את הזכות לדבוק הבחירה הראשונה שלך. מצד שני, אתה יכול לקבל את הקריירה שלך Grandparenting כדי להתחיל טוב יותר אם אתה מוכן להתפשר. זה נכון במיוחד אם בחרת שם ממש offbeat או אם ההורים לעתיד יש התנגדות תקינה למדי. יש הורים, למשל, לא אוהבים שמות של סבתא שנשמעים יותר מדי כמו שמות הורים, כגון MomMom או Mummi, אחד השמות הפיניים לסבתא.

04
של 06

הנכד שלך בוחר שם סבתא שונה

בחרת שם הסבא שלך, אבל הנכד שלך קורא לך משהו אחר. אולי בחרת בגראמי, אבל הנכד שלך מתעקש לקרוא לך גאמי. בדרך כלל, זה עניין של חוסר ילדותי של ביטוי, ועם סבלנות, אתה יכול לאמן את הנכד לקרוא לך בשם שבחרת. חלק ניכר מהזמן, הסבים כל כך מאוהבים של הנכד שלהם שהם לאמץ את מה שהנכד מכנה אותם. לא מעט ברשימת הכינויים המועדפים שלי הוענקו לסבא על ידי נכד. ובכל זאת, אתה יכול להתעקש על השם שבחרת אם אתה רוצה.

05
של 06

שינית את דעתך!

בחרת שם הסבא שלך, אבל עכשיו מצאת משהו שאתה אוהב יותר. לורן צ'ארפיו, מחבר הספר "אתה יכול לקרוא לי הופה", הוא תומך נלהב של סבים לשנות את שמותיהם בכל שלב. אתה עשוי לגלות כי זה לא קל לשנות את הרגלי הנכדים שלך ואת הוריהם. אם אתה מרגיש חזק לגבי זה, עם זאת, לתת לזה סיכוי!

06
של 06

אתה רוצה לשבור עם מסורת

למשפחה שלך יש שם מסורתי, אבל זה לא מוצא חן בעיניך. רק בגלל שאמא שלך היתה מימי, ואמה היתה מימי - זה לא אומר שאתה צריך לבחור את אותו שם. למעשה, אם הסבתא רבתא עדיין חיים, זה יהיה פחות מבלבל אם לא. אל תפחד לעשות את הבחירות שלך.

לא משנה באיזה שם אתה מחליט, להשתמש בו הרבה לפני שהתינוק מגיע, כך שהוא זורם בכבדות מן הלשון שלך. אחרת, אתה יכול לחזור אל השם המסורתי של המשפחה שלך, כאשר המראה של הנכד הנולד נפלא יש לך חצי מכור. זה מה שקרה לי! התכוונתי להיות ננה אבל בסופו של דבר עם גרני המסורתית של המשפחה שלנו.

No Replies to "מה בשם? קונפליקט, אולי!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − 73 =