האם פרפקציוניזם שלך פוגע הנישואין שלך? | insightyv.com

האם פרפקציוניזם שלך פוגע הנישואין שלך?

האם פרפקציוניזם שלך פוגע הנישואין שלך?

מחבר: שרון מרטין, LCSW

אם אתה פרפקציוניסט, אתה כבר יודע כי פרפקציוניזם מעמיד דרישות מוגזמות גם לך וגם לבן הזוג שלך. הביקורת והוויכוחים ברורים. אבל הבעיות עולות מעבר לשעשוע שלך ומתלהמות מחדר האמבטיה המבולגן או מהתסכול שלו, כי אתה מתעקש לנקות את כל המטבח לפני שישב לראות את ט.ו. ביחד. פרפקציוניזם מקשה עליך לחלוק את מי שאתה באמת – במיוחד את נקודות התורפה והליקויים שלך.

כאשר אתה לא מסוגל לחלוק את כל העצמי שלך, זה עושה את זה קשה להתחבר עמוק עם בן / בת הזוג שלך.

ישנם ארבעה היבטים של פרפקציוניזם כי אתה יכול להתמקד על מנת לשפר את הנישואים שלך:

   1) ביקורת וציפיות לא מציאותיות של בן הזוג שלך

   2) ביקורת וציפיות לא מציאותיות על עצמך

   3) שיתוף את עצמך יותר פגיע עם בן הזוג שלך

   4) הגדלת אינטראקציות חיוביות כיף

הנה שמונה אסטרטגיות שיכולות להיות מועילות עבור perfectionists מחפש לחזק את הנישואים שלהם:

 • חפש מה השותף שלך עושה נכון

זה כל כך קל לזהות טעויות ובעיות. זה לא כל כך קל לזהות את כל הדברים שלך עושה בן הזוג הנכון. הגדר כוונה לזהות באופן ספציפי לפחות שלושה דברים מהנה השותף שלך עושה מדי יום ולהעביר אותם אליו. זה עוזר לאמן את דעתך לראות את חיובי וזה בונה רגשות טובים בין שניכם.

 • אל תזיז את הדברים הקטנים

  צעד אחורה והכניס דברים לפרספקטיבה. שקול את הערכים שלך ומה באמת משנה לך. שים את הזמן ואת המאמץ לתוך הדברים החשובים לך ביותר. טוען את מדיח הכלים בצורה “לא נכונה”?

  • הדרך שלך היא לא הדרך הנכונה היחידה לעשות דברים

  אפשר לבן הזוג שלך לעשות דברים בדרך שלו לפעמים, גם אם אתה בטוח שזה לא בסדר.

  זה מרגיש מכובד ומתנשא להתעקש כי הדרך שלך היא הדרך הנכונה היחידה. אלא אם כן זה עניין בטיחות, אתה כנראה מזיע את הדברים הקטנים.

  • קבל כי חלוקת העבודה אינה הוגנת

  אם אתה צריך חדר אמבטיה סופר נקי השותף שלך לא, לא מצפה שהוא או היא יהיה לנקות את הסטנדרטים שלך. אתה חייב להחליט מה שווה את הקרב ומה לא. יתר על כן, לפעמים אתה חייב לקבל את זה כי זה הצורך שלך ולא בני הזוג שלך.

  • תרגול עצמי חמלה וטיפול עצמי

  אנשים בריאים מבחינה רגשית מתייחסים בחסד ובחסד. לטפל טוב של הגוף שלך, הנפש, ו. ומתחילים להחליף אותם במסרים חמולים וסלחניים. Negativity אינו מניע. זה נוטה לגרום לנו להרגיש גרוע יותר, אשר פונה מוביל מחשבות שליליות יותר והתנהגויות.

  • להירגע וליהנות

  פרפקציוניסטים בדרך כלל בוחרים לעבוד על הכיף. עושה זמן עבור הרפיה, חידוש והנאה לבד עם השותף שלך הן גם דרכים חשובות לבנות חיבור ולחזק את הנישואים שלך.

  • עבר לתקשר

  עזור לבעלך או לאשתי למה דברים מסוימים כל כך חשובים לך. כולנו נופלים במלכודת ההנחה של השותפים שלנו מה אנחנו חושבים ומרגישים. קבל סקרן. תמשיך לדבר עד שאתה באמת מבין זה את נקודת המבט של זה.

  • שתף קצת יותר את עצמך

  קשרים עמוקים נוצרים כאשר אנו חולקים את המאבקים, הפחדים והפגיעות שלנו. בעדינות לדחוף את עצמך לחלוק קצת יותר עם בן / בת הזוג שלך כל שבוע. אולי אפילו משהו על משפחת המוצא שלך שהשפיעה על השקפתך על עצמך ועל הפרפקציוניזם שלך.

  נסו כמה הצעות אלה יהיה כנראה להרגיש לא נוח בהתחלה. שינוי הוא תהליך, לא יעד. כל שעליך לעשות הוא לקרוא את המאמר הזה ולהביא את המודעות שלך למאבקים אלה היא הצעד הראשון מעולה. שיתוף זה עם השותף שלך, יחד עם הכוונה שלך להתחיל לשנות, הוא צעד נפלא הבא. זה לא ייקח הרבה זמן לפני שאתה יכול לנשק את פרפקציוניזם להתראות!

  לקבלת עזרה עצמית נוספת, רכישה מאמזון: מתנות של חוסר שלמות: בואו ללכת של מי אתה חושב שאתה אמור להיות ולחבק מי אתה מאת בראן בראון או איך להיות אימפרפקטיוניסט: הדרך החדשה לקבלה עצמית, חיים נטולי פחד וחופש מפרפקציוניזם מאת סטיבן גואיז

  No Replies to "האם פרפקציוניזם שלך פוגע הנישואין שלך?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   20 − = 11