איך לחגוג את חג האהבה במערכת יחסים ארוכת טווח

איך לחגוג את חג האהבה במערכת יחסים ארוכת טווח

חג האהבה הוא יום מיוחד, בלתי נשכח ומשמעותי לזוגות. אבל כאשר אתה במערכת יחסים ארוכת טווח, חג האהבה יכול להיראות קצת יותר מאתגר ומסובך. אחרי הכל, בזמן שאתה אוהב להיות מסוגל לבלות זמן עם השותף שלך באופן אישי ויש להם יום רומנטי יחד, זה לא אפשרות אמיתית כאשר השותף שלך הוא רחוק ממך. למרבה המזל, יש חמישה רעיונות שונים חג האהבה כי הם מושלמים עבור אלה ביחסים למרחקים ארוכים יכול לעזור להביא אותך ואת השותף שלך קרוב יותר בדרכים חדשות וחשובות.

1. שלח חבילת טיפול

למרות שאתה לא יכול להיות פיזית ליד השותף שלך על חג האהבה, דואר אלקטרוני לו או משהו לה לחג היא דרך מיוחדת לחגוג את הקשר שלך אחד עם השני. אבל במקום לבבות ממתקים, זר פרחים או קופסת שוקולדים, למה לא לשלוח משהו קצת יותר אישי שרק השותף שלך היה באמת מעריך? אחרי הכל, זה נקרא חבילת טיפול מסיבה - להראות כי אכפת לך! לדוגמה, דיוור חבילת טיפול זה מלא עם הממתק האהוב של השותף שלך, פופקורן מיקרוגל, ו- DVD של אחד הסרטים האהובים עליו או שלה היא דרך מצוינת לשלוח משהו קצת יותר אישית חוגגת את האדם הוא או היא.

2. שלח תמונה מושלמת מתנה

ואם כבר מדברים על מתנות בלתי נשכח, דרך אחרת לחגוג את חג האהבה, כמו גם להראות את החיבה שלך עבור השותף שלך היא לקחת אישית את הרמה הבאה על ידי כולל תמונה (או תמונות) של שניכם המתנה שלך.

לדוגמה, אם זה תמונה ממוסגרת, אלבום תמונות או מתנה אחרת אישית תמונה כגון כרית, יומן או תיק שקיות, שליחת זה אחד של A-a-kind מתנה עבור חג האהבה הוא דרך נהדרת לכבד ולהוקיר את הזמן כי אתה מקבל לבלות אחד עם השני, כמו גם ליצור התרגשות ותככים בפעם הבאה שאתה אחד עם השני באופן אישי.

3. להיות ביחד דיגיטלית

עבור אלה במערכת יחסים ארוכת טווח, הטכנולוגיה מעולם לא הייתה כה חיונית. אחרי הכל, להיות מסוגל להתקשר, טקסט, ולשוחח עם השותף שלך לאורך היום הם דרכים חשובות של תקשורת המסייעים לך להישאר קרוב גם כאשר אתה רחוק זה מזה. אז במקום לבזבז את חג האהבה לבד ולאכול ארוחת ערב לבד, למה לא ליהנות ארוחה רומנטית עם השותף שלך על וידאו צ'אט או סקייפ? אחרי הכל, בעזרת הטכנולוגיה של היום, אתה יכול להיות פנים אל פנים, להסתכל לתוך העיניים של זה, ויש להם חג האהבה זה אפשרי רק ביום זה גיל.

4. בחר את יום משלך עבור חג האהבה

כאשר אתה במערכת יחסים ארוכת טווח, עוד דרך נהדרת ליהנות מהחופשה היא לבחור את היום שלך לחגוג את חג האהבה כזוג. במילים אחרות, בעוד 14 בפברוארה הוא כאשר רוב האנשים צופים בחג, למה לא לבחור תאריך חדש שעובד עם שני לוחות הזמנים שלך נופל בזמן שאתה שני ביחד? למעשה, ביצוע חג האהבה שלך הוא דרך מצוינת לחגוג את היחסים הייחודיים שלך לשמור על הקשר שלך טרי ומעניין. עם זאת, כאשר אתה משנה את חג האהבה ליום Cal-entine - aka ביום שמתאים עם לוחות שנה שלך - אתה יכול לשמור על הרומנטיקה וההתרגשות במערכת היחסים שלך זורמת כל השנה.

5. להפתיע את השותף שלך

אמנם זה לא תמיד אפשרי, מפתיע את השותף שלך על ידי ביקור אותו או אותה, או תכנון טיול לו או לה לבוא ולראות אותך על חג האהבה הוא תמיד מנצח. אבל אם זה לא אופציה, כמו במקרה של יחסים ארוכי טווח רבים, מפתיע אותו או אותה עם אחד של A- סוג של חג האהבה כאשר אתה בעצם ביחד הוא אופציה נהדרת. למעשה, כאשר השותף שלך הוא לא מצפה לכל סוג של יום ולנטיין פעילויות או חגיגות כאשר אתה מסתובב באופן אישי, זה בעצם הזמן המושלם להפתיע אותו או אותה עם חג האהבה מאוד מיוחד רק עבור שניכם . בנוסף, בגלל חנויות מקוונות רבות של היום, קמעונאים, יש לך גישה קישוטים רומנטית נושאים, מתנות, ו knickknacks כל השנה. במילים אחרות, כשמדובר יום האהבה, קצת יצירתיות ותכנון מתקדם יכול לעשות השפעה גדולה באופן מפתיע.

No Replies to "איך לחגוג את חג האהבה במערכת יחסים ארוכת טווח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 38 =