כמה מפתחות כדי לבנות מחדש את הקשר נישואין לאחר רומן

כמה מפתחות כדי לבנות מחדש את הקשר נישואין לאחר רומן

אם אתה והשותף שלך חוו בגידה בנישואין שלך, יש חדשות טובות וחדשות רעות. החדשות הטובות הן כי נישואים יכולים לשרוד רומן ולמעשה יכול בסופו של דבר להיות חזק יותר. החדשות הרעות הן שלוקח הרבה עבודה וזמן מצד שני בני הזוג להגיע לסיום טוב זה. מטפל אחד שהכרתי סיפר לגבר שהרמה את אשתו והמשיך לבנות מחדש את הנישואין שיצטרך לבלות את שארית חייו, כדי להפגין אהבה וחיבה כלפי אשתו, כדי שהיא תרפא.

גורו עסקים ד"ר סטיבן Covey מדבר על חשבון הבנק הרגשי. עם כל אדם שיש לנו מערכת יחסים, יש לנו חשבון שבו אנו שמים פיקדונות להוציא משיכות. כאשר אנו מפקידים יותר ממה שאנו נסיגה, החשבון שלנו הוא במצב טוב. אבל כאשר אנו למשוך יותר מאשר אנו להפקיד, החשבון הופך overdrawn ובעיות לגרום. האתגר עם רומן הוא כי התוצאה היא overdraw מיידי לוקח פיקדונות רבים רבים על פני תקופה ארוכה של זמן כדי לחזור ליתרה חיובית.

ד"ר שירלי גלאס ממליצה על זוגות העובדים בגידה:

 1. אתה חייב להפסיק את הרומן. מי שנבגד לא יכול להתחיל להחלים עד שהפרשה תסתיים. וזה אומר לחלוטין ביטול כל שרידי הנותרים של מערכת היחסים. אם השותף שלך היה בעבודה, ייתכן שיהיה עליך לשנות מקומות עבודה או מיקומים כדי להפסיק לחלוטין.
 2. האדם שיש לו את הרומן חייב להסכים להיות אחראי וליצור סביבה בטוחה ופתוחה בכך שהוא נותן לבן זוגו לדעת היכן הוא נמצא. כמה מטפלים הנישואין והמשפחה מציעים לך לקבל GPS מופעלת הטלפון הסלולרי ומעקב אחר תוכנה עבור בן הזוג שלך, כך שהיא יכולה לאמת את מקום הימצאו. אתה חייב להחליף הונאה מכל סוג שהוא עם כנות.
 1. מכיוון שהאמון נפגע, יש לספר את סיפור הפרשה לבן הזוג. הדרך היחידה להרוס את קיר ההונאה היא לפתוח חלון פתוח - אין סודות. בדרך כלל, השותף שולל ירצה את כל הפרטים. הם עשויים לרצות ללכת למקומות שבהם התרחשו ארועי רומן. הם ירגישו צורך לשים את כל החלקים החסרים יחד ולקבל תשובות לשאלות שלו או שלה. השותף שהיה בעל הרומן חייב להיות סבלני ומוכן לחלוק כל פיסת מידע מבוקשת, ולהבין שזו דרך חשובה אחת לשקם את האינטימיות.
 1. להבין היכן חולשות נמצאים במערכת היחסים הנישואין שלך ולהתחיל לעבוד עליהם. ההוצאה זמן ומשאבים עם יועץ נישואין הוא אחד הצעדים החשובים בתהליך הערכה זה.
 2. דון מה להיות נאמן ומחויב בנישואין שלך אומר לך. רק בגלל יחסים אקסטמריאליים לא מינית לא אומר שאתה לא רומן. למעשה, נשים רבות שבעליהן היו ענייניות הרבה יותר מודאגות מהאינטימיות ומהיחסים הרגשיים של רומן מאשר על סקס.
 3. לבסוף, להבין שזה תהליך קשה מאוד, ייתכן שיהיה עליך לחפש את עזרתו של איש מקצוע או חבר כמורה לעבוד את הבעיות שלך. מבקש עזרה אינו מציין חולשה. זה אומר דווקא צורך לפתח כמה כלים חדשים להתמודד עם מצבים בחיים שלך במערכת היחסים הנישואין שלך. מציאת שאתה צריך כלים שאין לך הוא חלק נפוץ של החיים; זה לא הבדל במערכת היחסים החשובה ביותר בחייך.

פתיחת חלון על סודות כי בן הזוג שמר מן השני, להיות מוכן להיות סבלני ואחראי באמצעות תהליך הריפוי, לאט ובזהירות לבנות מחדש אמון ואינטימיות למערכת הנישואין פגום בסופו של דבר מביא שלום וריפוי כאשר הנישואין כבר התערער על ידי רומן.

No Replies to "כמה מפתחות כדי לבנות מחדש את הקשר נישואין לאחר רומן"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  21 − = 16