איך להיות פלרטטנית עם מישהו שאתה אוהב

אתה רואה מישהו מעבר לחדר וחושב: וואו. אני רוצה לפגוש אותם. אבל איך אתה יכול להיות בטוח כי שפת הגוף שלך מעבירה את הכוונות האמיתיות שלך - להיות פלרטטנית?

אלה שפת הגוף רמזים הם דרכים מצוינות כדי להראות את האובייקט של העניין שלך כי אתה רוצה להכיר אותם טוב יותר. ואם מישהו משתמש ברמזים האלה עליך? לפלרטט בחזרה ימינה - זה לא מזיק, והפרקטיקה עושה מושלמת.

זוּג laughing at coffee shop

דיאן קולינס וג'ורדן הולנדר / Iconica / Getty Images

החזקת קשר עין עם מישהו שאתה מוצא מושך במשך כחמש שניות הוא משמש היטב טקטיקה לפלרטט, בעיקר משום שהוא יעיל מאוד, למרות קלות וקלות השימוש לא מזיק. על פי הספר, "המדריך הסופי של שפת הגוף", על ידי אלן וברברה פיז, האדם שיזם את הפלירט יהיה - בממוצע - צריך לנעול עיניים שלוש פעמים לפני שמקבל הפלירט יתפוס.

02
של 05

להיות לפלרטט ענק עם Preening

ישנן דרכים רבות רבות להתחתן בפומבי בצורה מחמיאה אך פלרטטנית, בהתאם למין שלך. גבירותיי יכולות לנסות קצת ליטוף שיער, שיפור יציבה, חשיפת צוואר, ירכיים ירכיים (אם עומדים), בגדים יישור או ליקוק שפתיים - כל זאת מתוך כוונה לשים לב אל האטרקטיביות שלה. גברים יכולים גם ליישר את הבגדים שלהם, ללקק את שפתיהם או לתקן את השיער שלהם, אבל הם צריכים לכלול גם דברים כמו משדלת את אצבעותיהם לתוך המכנסיים שלהם (אם עומדים), למצוץ בבטן שלהם, או לקחת נשימה עמוקה כדי להגדיל את גודל החזה שלהם. עבור גברים ונשים כאחד, נסה להשתמש בשפה הגוף preening המציג את התכונות הטובות ביותר שלך תוך שיפור מה שעושה אותך, אתה.

03
של 05

איך לפלרטט עם חיוך

יש כמה דברים טובים יותר מאשר לקבל חיוך אמיתי, קורן של זר, אבל אנשים רבים לא מגיבים אליהם כמו טקטיקה לפלרטט. לכן, להשתמש בחיוך שלך יחד עם שאר הגוף שפת רעיונות המפורטים במאמר זה כדי להבטיח מי יש לך את העין על מגלה פלירט היא הכוונה שלך.

04
של 05

מצביע? זוהי שפת גוף גדולה קיו

לא, לא באמצעות האצבע מטופשת. במקום זאת, נסה 'נקודה' לאדם שאתה רוצה לפלרטט איתו על ידי הזזת הגוף שלך אליהם. קח את הרגליים ולוודא שהם עומדים בפני היעד שלך לפלרטט, ולהשתמש הכתפיים שלך להישען עליהם - גם אם אתה לא מדבר איתם. רעיונות אחרים כוללים את הכתפיים כלפיך או "לסגור את" שטח רק עבור שניכם (כגון חציית הרגליים זה כלפי זה).

05
של 05

פלרטט נוגע ללב

חפש הזדמנויות שבהן תוכל לגעת באדם שאתה רוצה לפלרטט איתו, או 'בטעות' או אחרת. לחיצת ידיים היא טקטיקה מצוינת לפלרטט, כי זה לא רק לשים את הידיים יחד (אשר מעבירה "רמה גבוהה יותר של אינטימיות" על פי אלן וברברה פיז), אבל זה קל לשלב מפלרטטת עם מבוא. אתה יכול גם לנסות בזהירות ו כבדרך אגב הצבת הידיים על זרועותיו של אדם מאוד בעדינות 'להעביר' אותם, כך שתוכל לעבור על ידי בדרכך לשירותים, או להקיש קלות על זרועם תוך שיתוף צחוק. ואם אתה לא די נוח לגעת האדם שאתה רוצה לפלרטט עם די עדיין, אתה יכול לנסות לחקות את התנועות שלהם לתקופה קצרה של זמן (כלומר כמה שניות), במקום זאת.

No Replies to "איך להיות פלרטטנית עם מישהו שאתה אוהב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 8 =