כאשר “עסקים לא גמורים” מפסיק אותך למצוא אהבה, נסה את זה

כאשר "עסקים לא גמורים" מפסיק אותך למצוא אהבה, נסה את זה

כאשר אתה חושב על, "אני צריך לפגוש אנשים חדשים," אתה רוצה לוודא שיש לך את כל העסק לא גמור לטפל, קודם. עבור רווקים רבים, זה עשוי להציב אתגר עצום, אבל האומץ והפתיחות שנדרש כדי להתמודד עם מיני דברים אלה תיצור את סוג של מקום בחיים שלך להזמין מישהו חדש.

כדי להבין טוב יותר את העסק לא גמור בחיים שלך ומה זה אומר, סקור את השאלות הבאות, תוך התחשבות שמות האנשים שיוצאים מתוך רשימה זו לא בהכרח להיות רק שותפים לשעבר:

 • האם יש מישהו שאני צריך להתנצל, לשלוח תודה, או לחפש פתרון עם?
 • איזה טינה, כעס, פחד, כאב, כאב, או כאב עולה על הדעת כאשר חושבים על אנשים שהיו לי כל סוג של יחסים עם?
 • אם חבר היה מזכירים את שמו של מישהו, האם היתה תגובה פיזית שלילית לשמם המתקרב בשיחה? לדוגמה, הלב שלך שוקע או משהו נתפס בגרון שלך.
 • האם יש מסקנות שעשיתי על מי אני כאדם מאינטראקציות אלה הדורשות חקירה נוספת?

בהתאם לחוויות העבר שלך, תשובותיך לשאלות אלו עשויות להיות קצרות או ארוכות. אל תתפלאו אם הרשימה של אנשים עולה ככל שאתה עובד דרך העסק הזה לא גמור או יש יותר זמן לחשוב עליהם.

עושה התנצלויות

אם אתם מחזיקים אשמה על מערכת יחסים מסוימת או משהו שעשית במשך מספר שנים, לא תהיה הקלה לתת את זה נטל ללכת?

גם אם אין לך עניין ליצור קשר עם אדם זה שוב (או לא יכול כי הם עברו משם או עבר), ישנן דרכים רבות לומר שאתה מצטער שיש להם מספיק משמעות לך להמשיך הלאה עם חַיִים. כתיבת התנצלות מפורטת על פיסת נייר כי אתה מאוחר יותר לשרוף, להקשיב, או לשים לתוך בלון מלא הליום ולתת ללהוט אל השמים הם כל הרעיונות לנסות.

קָשׁוּר:

 • איך לסלוח
 • ביקורת ספרים: על התנצלויות

התמודדות עם קונפליקטים לא נפתרה עדיין

לחזור אחורה ולהסתכל על השאלות שענית בחלק הראשון, ולתעדף את האנשים שאתה רוצה לנקות את האוויר עם הסדר של הפשוטה ביותר להתמודד עם הקשה ביותר או מורכבת. לאחר מכן, לכתוב מכתב לאדם זה אומר להם שאתה רוצה להיפגש. המכתב שלך יכול להיות משהו פשוט כמו,

"חשבתי על איחור, ואני מרגישה שאנחנו צריכים להיפגש כדי לדבר על מה שקרה. לידיעתך, אין לי שום כוונות כאן מלבד לדבר ולנסות להשלים עם הקונפליקטים שלנו. אני לא רוצה יותר עבור שנינו כדי להיות מסוגל לחשוב על השני ללא רגשות שליליים. "

שלח את המכתב שלך לאדם הראשון ברשימה שלך, תוך התחשבות זה עלול לבוא כהלם למקלט. אם הם לא מגיבים בעוד כמה שבועות, אז לקחת את הזמן כדי לכתוב את כל מה שאתה רוצה לומר להם באופן אישי, כך שלפחות אתה יכול להמשיך הלאה. לחלופין, אם האדם מבקש שום קשר כלשהו, ​​כתוב את המכתב בכל מקרה והשליך אותו בשיטה המכבדת את המקלט המיועד ואת הזיכרון שלך.

אל תשכח לכלול את הרעיונות והמחשבות הבאים במכתב שלך:

 • כל מה שהאדם השני עשה כדי לגרום לך להרגיש אהוב, מוערך, מיוחד, או כל דבר אחר חיובי כי בא מן האינטראקציה;
 • מה שלמדת מהיחסים שלך עם האדם הזה;
 • כל התכונות שאתה מעריך אדם זה; ו
 • בין אם אתה רוצה להשאיר את הדלת פתוחה לאינטראקציות נוספות או לא.

מתאבל

אתה תדע כי יש לך להתאבל על סיום על אדם או מערכת יחסים כאשר אתה יכול לזכור את החוויה עם שלום רק בלב שלך. זה גם אומר לא מרגיש בדידות אינטנסיבית לילה לראות את המיטה שלך ריק או בוכה כאשר למצוא משהו שלהם באופן בלתי צפוי.

כל אדם מתאבל על ציר הזמן שלו בדרכו שלו. אין הנחיות לעקוב, רק את הידיעה כי כאשר אתה עובד דרך האבל שלך אתה תהיה אדם טוב יותר עבור החוויה.

קשורים: צער ואבל

No Replies to "כאשר "עסקים לא גמורים" מפסיק אותך למצוא אהבה, נסה את זה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + = 7