ביקורת ספר: רוקדים עם סבתא /

ביקורת ספר: רוקדים עם סבתא /

ספר תמונות גדול מעניק לנכד ולסבא המון דברים להסתכל עליהם ולדבר עליהם. ספר תמונות טוב לילדים לא צריך מילים בכלל. כאשר הספר מכיל אופי סבתא, יחד עם כמה חיות שובה לב, זה אפילו טוב יותר! כל אלה נכונים רוקדים עם סבתא /, ספר תמונות יפהפה מעשה ידי האמן הטסמני רוזמרי מאסטנק.

קו סיפור גחמני

כאשר אנו פוגשים לראשונה את אניה, היא עמוקה בתוך קופסת השמלה, מכניסה תחפושת המתאימה לנסיכה רוקדת.

כאשר סבתא רואה את הנסיכה הקטנה שלה, היא נוטשת את מטלות המטבח שלה עבור הפסקה ריקוד נלהב, כי אפילו מושך את החתול תושב. בסופו של דבר השלישייה מתגלגלת אל החצר, אשר נכבשת על ידי כלב ענק. הריקוד כה מדבק, שאפילו הכלב נמשך אליו. אחרי שאחד האקסטאטים הסלים דרך הסלון, מתמוטטים הרקדנים על הספה. בציור הסופי, זה לילה, והסבתא קוראת לאוניאה עטופה פיג'מה. שם הספר? רוקדים עם סבתא /, כמובן!

כל החבילה

צבעי המים התוססים של מסנטאק הופכים את החוויה הפשוטה הזאת לנרטיב שיש להתעכב עליו. הנכדים יאהבו להתחקות אחר חפצים שונים המתרחשים בריקוד וכיצד הם משנים מרקדן אחד למשנהו, ומשנים את הפונקציה כפי שהם הולכים. מגבת הכלים של סבתא, למשל, הופכת לצעיף, אבנט, שכמייה, טורבן וראש צעיף, לפני שהיא מפיקה על ידי חתול מתפתל.

העיצוב הכללי של הספר הוא ללא דופי. מוטיב סרט צהוב מלווה את הטקסט כאלמנט מאחד. אפילו הניירות בסוף להוסיף את הכיף, עם נרטיב משתמע של הכלב והחתול. אחד הבונוס הסופי הוא גלויה תמונה שמגיע עם הספר, מושלם עבור שליחת לנכד עם ההודעה, "זכור לקרוא את הספר הזה?"

מלבד היותו כתוב יפה ואייר, ספר זה הוא בנדיבות בגודל של כ 12 X 10, מה שהופך את זה קל יותר ליהנות אמנות.

על הסופר

על פי פיסת ביקורת ספרים של ילדים, מאסטאק היה מאומן לעיסוק בכתיבת ספרים. היא היתה מורה לגיל הרך ואמנית בצבעי מים שהתמחתה בה פליין נופי אוויר. בסביבות גיל 60, היא סבלה מהתקף של מחלה, והרופא שלה הורה על מנוחה של שלושה חודשים במיטה. זה קרה בערך באותו זמן שנכדתה הראשונה נולדה. עם הזמן על הידיים, היא החליטה ליצור ספר עבור הנכד שלה, ו רוקדים עם סבתא / היתה התוצאה.

היא עקבה אחר ספרה הראשון בישול עם סבתא / ו הרפתקאות עם סבא /, אשר דומים בעיצוב וביצוע, אך מציעים קמעות ייחודי משלהם. רוקדים עם סבתא / הוא הספר הפשוט ביותר מבין השלושה, עם המילים המעטות ביותר, אבל זו לא ביקורת על הספר. במקום זאת הוא הופך אותו כמעט דוגמה של ספר הלימוד של איך ספר ילדים של ילדים צריך לעבוד.

קנה אמזון

No Replies to "ביקורת ספר: רוקדים עם סבתא /"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − = 43