כמה עצות נישואין מן הקוראים שלנו

כמה עצות נישואין מן הקוראים שלנו

נישואים. אתה נכנס אליו עם לבבות להבה. כאשר אתה הולך במעבר, עיניים לחות משמחה, אתה פשוט יודע ששום דבר לא ישתבש אי פעם, כי אתה עדיין תהיה soulmates 50 שנה מהיום.

במקרים רבים, זו המציאות - 20, 30 או אפילו 50 שנים מאוחר יותר, כמה זוגות עדיין הולך חזק. אבל זה לא אומר כי עשרות שנים שלהם ביחד היו אושר או ללא מתח. נישואין לא תמיד הפלגה חלקה.

החיים קורים. בעיות מפריעות. יש חילוקי דעות.

אז איך בני זוג בנישואים ארוכי טווח לעבור את כל זה ולהישאר יחד, חזק יותר מאשר אי פעם? שאלנו את הקוראים שלנו לחלוק את העצה הטובה ביותר הנישואין שהם קיבלו אי פעם. הנה כמה החוכמה שלהם.

יחידת הנישואין אינה שתיים

דביגוס אמר: "העצה הטובה ביותר היא שאני צריך לאהוב את בעלי אבל לא להתעטף בו, כי אני תמיד צריך לזכור שאני אדם לפני שהוא בא ואני צריך לעשות את ארור כדי להישאר אדם בזמן שאני נשוי אליו העצה השנייה הטובה ביותר היא לא לקשור לגמרי את הכספים שלך לבעלך - תמיד יש משהו משלך. "

על החותנים האלה

GirlyGirl220 היתה עצה זו: "לחיות בעיר אחרת מהמשפחה שלך כאשר אתה מתחתן במידת האפשר.בעלי הוא בחיל האוויר, ובר מזל עבור שנינו, עברנו את הארץ! שנינו גדל בסביבות שליליות החלל הוא ברכה!

עכשיו אנחנו מעריכים לדבר עם המשפחות שלנו, אבל הם רחוקים מספיק, כי הם לא יכולים להפריע לחנוק אותנו עם negativity. בהערה אחרת, אני מאמין שהסטנדרט "אל תלך לישון כועס" נכון גם לגשם! "

האם זה תאריך או האם זה לנצח?

Shopper113 שיתף את העצה הזאת מאבא: "מאז שהיינו ילדים קטנים, אבא שלי אמר לנו, 'אף פעם לא תאריך מישהו שאתה לא מתחתן'. כשהיינו ילדים, זה עשה אפס חוש, אבל כשהתבגרתי, התברר כי הרבה אנשים מתחתנים עם אנשים שהם לא אוהבים הרבה או שהם לא מתאימים עם טוב מאוד.

תהליך הבחירה של מי להתחתן הוא מורכב, אבל זה עושה הבדל עצום. "

תפילת האדון

מישל נוקט גישה תיאולוגית יותר: "תלך על ברכייך כל לילה ותגיד את תפילת האדון, גם אם לא תלך לישון אחר כך, כי ייתכן שיהיה לך משהו אחר לעשות, זה מבטיח שרוב הלילות שתבלה לפחות קצת זמן ביחד, אם אתה בנפרד, תעשה את זה בטלפון ".

זה בפרטים

אנטואנט חושבת שישנם מרכיבים רבים לנישואין מאושרים: "תקשורת, כבוד עצמי, זה לזה, אמון, אמונה וצחוק ביחד, אבל לא זה אל זה, אל תלך למיטה כועסת או פגועה, תזכור את הנדרים שלך, ואל תשאל על דברים שאתה לא מוכן או מוכן לקבל.זכור שאנחנו לא תמיד יודעים שאנחנו עושים טעות אלא אם נאמר לנו לדבר כך בלי להיות גס ופוגע.

זה על פרספקטיבה

מנואל ד 'דוגל בהליכה למקור ... סוג של: "כאשר אתה בצרות עם בעלך או בן זוגך, לעולם אל תדבר על הבעיות האלה עם החברים שלך, עם אמא שלך או עם ההורים שלך.אם אתה רוצה עזרה אמיתית, עבור ישירות אל בן / בת הזוג או שֶׁלוֹ אמא, אבא או החבר הכי טוב. לְסַפֵּראוֹתָםעל המצב שלך. זה יכול לתת לך כמה מהר מאוד, לפעמים לא צפוי ופתרונות טובים.

אתה יכול להבין את החזון של בן הזוג שלך לגבי הבעיה, וזה עשוי לשנות את נקודת המבט שלך ואת התפיסה של הבעיה. "

חזור להתחלה

ד. ו. מדברת מניסיונה האישי: "אחרי שתי שנות נישואים הראשונות, מאוכזב, בעלי ואני הלכנו למטפל שאמר לנו שהנישואים לא צריכים להיות כל כך מתבוננים זה בזה אלא מסתכלים באותו כיוון אני מאמין שהמסר הזה הוא לזכור את הדברים החיוביים שהביאו אתכם ביחד, ואז להתרכז במטרות חיוביות שאתם רוצים להשיג כזוג, כל הדברים החמודים והייחודיים שהפכו את בן הזוג שלכם נפלא בהתחלה להיות אותם דברים שגוררים על עצביך מאוחר יותר, אז נסה להתמקד בחיוב, אם אתה מחפש תכונות שליליות אצל מישהו, אתה בטוח למצוא אותם! "

הוגן, אבל לא תמיד שווה

"" העצות הטובות ביותר שקיבלתי מסבתא שלי: נישואין לא תמיד 50/50, כמה ימים תתעוררו וייתכן שיהיה עליך לתת 90 אחוז, ובן הזוג שלך יהיה לתת 10%, בימים אחרים אתה יכול להתעורר ולתת 25 אחוז ובעלך יצטרך לשים את 75 אחוז.מעולם לא חשבתי על זה קודם אבל זה כל כך נכון.

אולי יש כאן גוש של חוכמה שאפשר לקחת ללב. אם לא, אולי להקשיב אבא, סבתא או החבר הכי טוב של בן הזוג שלך. בעיות נישואין אינן בלתי ניתנות לגישור. נישואין הם עבודה בתהליך.

No Replies to "כמה עצות נישואין מן הקוראים שלנו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 2 =