כמה זמן ארוך מדי עבור צעירים לחיות בבית?

כמה זמן ארוך מדי עבור צעירים לחיות בבית?

הצרכים הפיננסיים של הצעירים ויכולתם לתמוך בעצמם היא תרחיש שונה בהרבה ממה שהיה כשהוריהם היו בשנות ה -20 ואפילו ב -30. על פי מפקד האוכלוסין של ארה"ב, בשנת 2015 היו 6 מיליון צעירים בגילאים 25 עד 34 המתגוררים בבית. אחוז הצעירים בגילאי 18-24 הוא 58% מהצעירים ו -52% מהנשים הצעירות המתגוררות עם הוריהן.

ישנן סיבות רבות לתופעה זו, כולל עלייה במחיר החיים, שכר מדוכא, עלות ביטוח בריאות ותת-תעסוקה (המועסקים ברמה נמוכה מיכולתו ו / או צרכים פיננסיים). דור של ילדים המסוקים-הורים, שרבים מהם לשאת חובות ההלוואה סטודנט (בממוצע $ 28,400 עבור כל הלווים בשנת 2014), מוצאים כי זה קל וחסכוני יותר לחיות בבית עם אמא ואבא במשך זמן רב ככל האפשר.

כמה זמן ארוך מדי?

עבור כמה משפחות, שיש ילדים בוגרים המתגוררים בבית היא עזרה. לדוגמה, אם הורה חולה או זקוק לעזרה מכל סוג שהוא, צעיר יכול להיות מבוגר. משפחות אחרות שעשויות להיאבק כלכלית למצוא את זה יכול להקל על נטל החשבונות, משכנתאות ועוד לקבל משכורת נוספת נכנסת הביתה. אחרים משמשים מבחינה תרבותית והיסטורית לבני משפחה החיים יחד זמן רב ככל האפשר.

עבור רבים, לעומת זאת, צעירים להישאר בבית פשוט כי זה קל יותר ופחות יקר מאשר לחיות לבד. דעות על סגנון חיים זה הבחירה נע בין ההתלהבות לכעס, כמו התינוק boomers להסתכל Millennials ולראות דרך שונה מאוד של החיים שלהם הבגרות הצעירה.

ברור שכל משפחה צריכה להיות פרמטרים משלהם למשך כמה זמן שלהם 20 (או אפילו 30) משהו צעיר צריך לחיות עם ההורים שלהם.

כי זה הפך להיות מקובל - אכן, עבור חלק, אפילו העדיפו - לחיות לבד, אין מה למהר לדחוף צעירים מחוץ לבית המשפחה. זה רעיון טוב, עם זאת, יש כמה הנחיות עבור הצעירים שלך כדי לעודד אותם למצוא את היכולת הפיננסית להקים בית משלהם - אם עם שותפים, כמו רבים, או סולו. ככל שההורים והמבוגרים הצעירים נהנים זה מחברתו של זה, חשוב לשני הדורות להתקדם עם חייהם לשלב הבא, יהיה אשר יהיה..

צעדים עצמאות עבור המבוגר שלך

היציבות הפיננסית היא הדאגה מספר אחת לעצמאותו של כל צעיר, וההורים יכולים לעזור עם מטרה זו.

חיוב הצעירים שלך סכום נומינלי להשכרה, ולאחר מכן לשים אותו עבור אותם כאשר הם מוכנים לצאת.

הורים שאינם מרגישים צורך להשתמש בכסף שנאסף מילד יכולים ליצור בשקט "הורה 401 (k)." זה יאלץ ילד לחסוך כסף בלי אותו או אותה בידיעה. כאשר מגיע הזמן לילד לצאת, ההורים יכולים להציג את הביצה קן בצורה של המחאה, או להפקיד אותו בחשבון הבנק. אם ההורים מרגישים נדיבים באמת, הם יכולים לספק אחוז התאמה כמו המעסיק היה. - חדשות ארה"ב ואת הדו"ח העולמי

התייחס למבוגר הצעיר שלך כאל שותף לחדר, לא לילד. אל תכביסו את הכביסה, לא עשו סידורים, לארוז את ארוחות הצהריים שלהם או לארגן מחוות אחרות של ההורים, אלא על בסיס מצומצם מאוד - כמעשה של חסד במקום באחריות. אם אתה משלם עבור המצרכים שלהם ועריכת ארוחות ערב, הקפד להודיע ​​להם כי הם נדרשים לעזור לנקות ולרכוש.

שמור על החיים החברתיים שלך עצמאית שלהם. זה בסדר ללכת לסרט או לארוחת ערב מדי פעם, אבל לא ליפול למלכודת שיש את הצעירים שלך להיות לוויה ברירת המחדל שלך. בסופו של דבר, כאשר הם עוברים על רצונך יש יחסים עם החברים שלך במצב טוב. כמו כן, לשמור על הדעות שלך על החברים שלהם ואת התאריכים לעצמך.

אכפת לעסק שלך - אלא אם מדובר בהוצאות ראוותניות. אם אתה רואה את הבוגר הצעיר שלך הוא מבלה כסף על דברים קלים או מיותרים - בגדים יקרים, קונצרטים, ערבים רבים עם חברים - יש לך את הזכות לומר משהו לגבי הציפיות שלך על האחריות הכספית שלהם.

לחיות בבית צריך להיות עצירה בדרך לעצמאות, לא תקופה ארוכה של ילדות.

No Replies to "כמה זמן ארוך מדי עבור צעירים לחיות בבית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 − = 53