כיצד הערכה עצמית נמוכה יכולה להשפיע על היחסים שלך עם השותף שלך | insightyv.com

כיצד הערכה עצמית נמוכה יכולה להשפיע על היחסים שלך עם השותף שלך

כיצד הערכה עצמית נמוכה יכולה להשפיע על היחסים שלך עם השותף שלך

האם אתה נאבק עם הערכה עצמית נמוכה? למרבה הצער, זה לא נדיר להיאבק עם דימוי עצמי ירוד, ואתה עלול למצוא את עצמך להתמודד עם תחושות של ספק, חוסר אמון ואפילו ייאוש. וכאשר אתה כל הזמן מופגז על ידי אלה מחשבות שליליות ורגשות לגבי תחושת העצמי שלך, הם יכולים להשפיע ישירות על היחסים שלך עם השותף שלך בדרכים רבות ושונות.

6 דרכים הערכה עצמית נמוכה עלולה להשפיע על היחסים שלך

1. בסופו של דבר אתה מסתפק פחות ממה שמגיע לך. במקרים רבים, אנשים עם בעיות הערכה עצמית בסופו של דבר ליישב את מערכת היחסים שלהם כי הם בטעות מאמינים כי הם לא ראויים יותר.

למעשה, אנשים רבים בסופו של דבר להישאר עם בן זוג אשר עשויים להתייחס אליהם בצורה גרועה ו / או לא מספק להם טיפול, חסד ותמיכה רגשית, כי הם לא חושבים שהם שווים את זה. אבל להישאר ביחסים לא מספקים ולא מספקים עם בן זוג שאינו מכבד אותך רק הולך לגרום לך להרגיש גרוע מכל הבחינות.  

2. החיבור שלך נשאר ברמה שטחית. בנוסף, ישנם אנשים רבים הפוחדים להיות פגיעים לחלוטין סביב השותף שלהם בשל חוסר ביטחון. במילים אחרות, בגלל דימוי עצמי ירוד, אתה עלול להרגיש כאילו להיות פתוח לגמרי, ישר וישר הולך לדחוף את השותף שלך משם. עם זאת, אם אתה נשאר מאובטח ופוחדים להיפתח ולהיות העצמי האותנטי שלך, אתה לעולם לא להכיר את השותף שלך ברמה עמוקה יותר אינטימי כי אתה לא להיות האמיתי אתה.

3. יש לך ציפיות שליליות על הקשר שלך. דרך נוספת שיש הערכה עצמית נמוכה יכול לפגוע ישירות הקשר שלך עם השותף שלך היא שזה יכול לגרום לך יש השקפה שלילית על היחסים עצמה.

וכשאתם חושבים שאינכם ראויים ליחסים מאושרים, בריאים וארוכי טווח, זה יכול להשפיע ישירות על הפעולות והתנהגויות העתידיות שלכם ולהפוך לנבואה המגשימה את עצמכם. באופן ספציפי, כאשר אתה חושב כי הקשר שלך עומד להיכשל, אתה בעצם הנחת היסוד לתוצאה זו להתרחש.

4. אתה מתנהג בצורה דביקה וקנאית. במקרים רבים, אנשים עם הערכה עצמית נמוכה יש נטייה להיות נזקקים, מקנא ואפילו רכושני. למעשה, בגלל חוסר ביטחון, אתה עלול למצוא את עצמך רוצה לבלות כל רגע עם בן זוגך, כי אתה כל הזמן לדאוג שהוא או היא הולך להיפרד איתך. עם זאת, אם אתה הופך לאדם שפועל באופן דביק, האירוניה היא כי התנהגות זו תהיה למעשה לדחוף את השותף שלך רחוק יותר.

5. אתה כל הזמן צריך עידוד. בנוסף, בעל הערכה עצמית נמוכה יכול להשפיע על היחסים שלך עם השותף שלך על ידי גורם לך לחפש בעקביות הרגעה ממנו או לה. למשל, בגלל חוסר הביטחון שלך, אתה עלול למצוא את עצמך כל הזמן שואל את השותף שלך אם הוא או היא עדיין מעוניין בך ו / או אם אתה ממש חביב. עם זאת, שאלות אלה יעשו מעט כדי לשכנע אותו, כמו גם את עצמך, כי אתה מספיק טוב, והם יכולים אפילו לגרום לבן הזוג שלך לשאול את הרגשות האמיתיים שלו בשבילך.

6. אתה עם השותף שלך מהסיבות הלא נכונות. בנוסף, אנשים רבים חסרי אמון לעתים קרובות להישאר ביחסים עבור המוטיבציה misguided. לדוגמה, הם עשויים להיות גם מפחד להיות לבד ו / או שהם מודאגים מה אחרים עשויים לחשוב אם הם מסיימים את מערכת היחסים שלהם.

עם זאת, אם אתה אובססיבי עם דעות של אחרים ואת הפחד להיות נתפס ככישלון, אתה בעצם נכשל השותף שלך ואת עצמך על ידי להישאר במערכת יחסים מכל הסיבות הלא נכונות.

מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את הערכה עצמית

למרבה המזל, אם אתה נאבק עם הערכה עצמית נמוכה, ישנם צעדים שאתה יכול לקחת עכשיו זה לא רק לטובת היחסים שיש לך עם השותף שלך אבל אחד שיש לך עם עצמך גם כן. באופן ספציפי, הגיע הזמן לשים קץ לדיבור עצמי שלילי ולהימנע מלהשוות את עצמכם לאחרים. בנוסף, אתה יכול להתחיל כל יום על ידי כתיבת דבר אחד שאתה אוהב על עצמך, כמו תרגיל זה פשוט יכול לעזור לך לזהות רק כמה יש לך להציע, אתה בהחלט שווה את זה.

No Replies to "כיצד הערכה עצמית נמוכה יכולה להשפיע על היחסים שלך עם השותף שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − = 82