לחגוג את סבתא ביום האם ו לדלג על מאבקי כוח | insightyv.com

לחגוג את סבתא ביום האם ו לדלג על מאבקי כוח

לחגוג את סבתא ביום האם ו לדלג על מאבקי כוח

סבתות צריכות להיזכר ביום האם. הם עדיין אמהות, למרות שילדיהם הם מבוגרים. כמו כן, בלעדיהם, לא יהיה היבול החדש של ההורים.

יום האם לא צריך, עם זאת, להיקלע למאבק, לא משנה כמה עדין, בין אמהות מבוגרות ואמהות צעירות. זה מסוג הדברים שיכולים לגרום נזק בלתי הפיך למשפחה.

מי מקבל עדיפות?

אמהות שעדיין נמצאות בחפירות צריכות להתחשב בעיקר ביום האם.

אם kiddos רוצה לשרת את ארוחת הבוקר שלהם במיטה, היא צריכה להיות מסוגלת ליהנות טוסט נשרף מעט שלה בשלום. אם הם רוצים לקחת את אמם החוצה ללא סבתות, זה צריך להיות בסדר, יותר מדי. ובכל זאת, בשלב מסוים סבתות צריך לקבל קצת הכרה.

נכון שיש לנו יום סבים בחודש ספטמבר, אבל למרות שזה חג אמיתי, זה לא ממש תפס עם משפחות רבות. יום האם הוא חג ברירת המחדל לכבוד הסבתות. ובכל זאת, עם אמהות מרובות לכבד, הלוגיסטיקה יכולה להיות מרתיעה. תארו לעצמכם משפחה שבה הילדים יש אמא אמא צעד, בתוספת שתי סבתות, סבתא רבא ואולי סבתא-סבתא – את המוח boggles.

אולי אנחנו צריכים להתחיל לחגוג את יום האם לסוף שבוע או שבוע שלם במקום לנסות לדחוס הכול ליום אחד. למשפחה שלי יש כמה ימי הולדת שנופלים סביב יום האם, ולכן לעתים קרובות אנו משלבים את ימי ההולדת עם יום האם כדי ליצור חגיגה ענקית אחת המתרחשת סביב הזמן הזה, לא בהכרח על “היום”.

ובכל זאת, כאשר יום האם מתגלגל סביב, כולם מודעים מאוד שזה “היום”, וכל אמא רוצה שיחת טלפון. סבתות לא צריכות לשבת ליד הטלפון ולחכות. זה רעיון טוב יותר עבורם להתקשר ולאחל את בנותיהם ואת כלותיהם ביום האם שמח לקבל את ברכותיהם בתמורה.

זה לא משנה מי קורא למי.

מה לתת סבתא ביום האם

באשר למתנות, רוב הסבתות טובות בפרחים או בכרטיס. סבים רבים הם downsizing ו de- העומס ולא באמת צריך דברים נוספים. אם הם מקבלים מתנות, רוב הסבתות מעדיפות מתנות סנטימנטליות, כמו תצלומי הנכדים או משהו שנעשה על ידי הנכדים. 

זה גם להיות פופולרי לבחור חלופות מתנות מסורתיות, כגון תעודות מתנה עבור עיסויים ופדיקור, סרטים או כרטיסים לתיאטרון. סוגי בחוץ ייהנו עובר לפארקים המדינה או פארקים לאומיים. תרומות צדקה האהוב של סבתא יכול להיות מתנות משמעותיות, יותר מדי.

סבתות למרחקים ארוכים לעתים קרובות יש להחמיץ את חגיגות יום האם. משפחות צעירות רבות חרוצות על שליחת מתנה או פרחים, אבל רבים אחרים להיתפס בחיים שלהם עסוק לשכוח, אשר הם צריכים להיות נסלח.

השורה התחתונה היא שסבתות ראויות להיזכר ביום האם, אבל מוטב שלא יהיו ציפיות לא מציאותיות לחג. אנחנו צריכים ליהנות מהמשפחות שלנו בכל הזדמנות אחת שאנחנו מקבלים. יום יפה מאוד בפארק עם נכדים יכול להיות יותר בלתי נשכח מאשר מתנה, ו snugggle חם יכול להיות המתנה היקרה ביותר של כל.

No Replies to "לחגוג את סבתא ביום האם ו לדלג על מאבקי כוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 61 = 71