האם אתה מתפתח מלבד השותף שלך?

האם אתה מתפתח מלבד השותף שלך?

בין אם אתה בשלב היכרויות או נמצאים במערכת יחסים מחויבת עם השותף שלך, אתה עלול למצוא את עצמך תוהה אם שניכם עדיין הגיוני כמו זוג. לדוגמה, אולי דברים פשוט נראה מחוץ, קשה או מאולץ כאשר אתה ביחד, ו / או שאתה מוצא את זה קשה יותר ויותר לדמיין עתיד עם אחרים משמעותיים שלך. וכשמחשבות ודעות כאלה מופיעות במוחך, מעולם לא היה חשוב יותר לזהות את ששת הסימנים העיקריים שאתה והשותף שלך ממש נסחפים זה מזה.

1. אתה לא שם לב לבן הזוג שלך כשאתה ביחד.

אם אתה תוהה אם אתה הולך וגדל לבד מהשותף שלך, אחד הסימנים הברורים הוא שאתה כבר לא מעוניין ו / או לשים לב אליו או לה כאשר אתה מבלה יחד. לדוגמה, אתה עלול לגלות כי דעתך נודדת כאשר הוא או היא מדברת, אתה לא שם לב לפרטים או פרטים הוא מזכיר לך ואתה בוחר לשים את המיקוד שלך בטלפון או בטלוויזיה כדי להימנע מלהקשיב לאדם זה. במילים אחרות, כאשר אתה כבר לא מעוניין את המילים בפועל כי אתה שותף אומר, הגיע הזמן לומר לעצמך שאתה נסחף בנפרד ממנו.

2. אתה לא מרגיש כמו לעשות שום טובות בשבילו או לה.

עוד אינדיקטור מפתח שאתה הולך וגדל מלבד השותף שלך היא כי אתה כבר לא אכפת לצאת מדרכך עבור אדם זה. לדוגמה, בזמן שהיית עושה פעולות אקראיות של חסד, לעשות טובות מיוחדות עבורו או לה או לעסוק בפעילויות וללמוד פונקציות שאינן חשובות לו או שלה, אתה כבר לא מרגיש צורך לעשות משהו שמכניס או צרכיה תחילה.

וכאשר אתה לא באמת אכפת הרגשות של השותף שלך, רוצה ותשוקות, אתה צריך לשים לב לרגשות שלך ולהכיר שאתה נסחף לגזרים.

3. אתה לא יכול להסכים על שום דבר.

אמנם זה חשוב עבור זוגות יש דעות שונות מעת לעת, סימן ברור שאתה נסחף זה מזה, כי אתה לא יכול למצוא שום דבר שבו אתה מסכים.

למעשה, אם אתה על עמדות הפוכות כאשר מדובר כמעט בכל נושא ואת השיחות שלך אחד עם השני נראה תמיד להפוך טיעונים לוויכוחים ו דיונים, הגיע הזמן לזרוק את המגבת ולהכיר אותך ואת השותף שלך נסחפים בנפרד . זכור, כאשר אתה והשותף שלך כבר לא רואה עין בעין, אתה צריך לדעת בלב שלך כי אתה הולך בכיוונים נפרדים.

4. אתה מעדיף לבזבז זמן בלי השותף שלך.

סימן נוסף כי אתה והשותף שלך נסחפים זה מזה ניתן למצוא ממש הרצון שלך פיזית להפריד את עצמך ממנו או לה. במילים אחרות, אם אתה כל הזמן מחפשים הזדמנויות להיות בלי זה אדם, לא מצפה להיות איתו או לה ולמצוא את עצמך לדחות את פעילויות הכוללות את שניכם, זה צריך לבוא בתור לא מפתיע שאתה "מחדש באופן פעיל מלבד השותף שלך.

5. אתה כבר לא אינטימי פיזית.

עם זאת, סימן מפתח נוסף שאתה והשותף שלך נסחפים זה מזה, כי אתה כבר לא אינטימי פיזית אחד עם השני. עם זאת, להיות אינטימי עם השותף שלך הוא חלק בלתי נפרד של בניית מערכת יחסים מאושרת, בריאה לאורך זמן. אז אם אתה מרגיש שאתה כבר לא רוצה להיות עם אדם זה בצורה כזו קרוב ואישי, ברור כי אתה והשותף שלך נסחפים בדרכים שונות, והגיע הזמן לחלק דרכים.

6. אתה כבר לא אינטימי מבחינה רגשית.

לאורך השורות האלה, אינדיקטור נוסף שאתה הולך וגדל מלבד השותף שלך הוא שאתה כבר לא רוצה לפתוח אותו או אותה. במילים אחרות, כאשר אתה לא רוצה לשתף את הפרטים של היום שלך, הם לא מעוניינים לתת לו או לדעת לה את הרגשות האמיתיים או מחשבות על נושא מסוים ולא רוצה להיות מוטרד להיפתח אליו או שלה, אלה הם סימני מעשיות כי אתה נסחף לגזרים. זכור, יחסים מוצלחים ומשמעותיים בנויים על אמון, כנות ופתיחות, כך שאם אתה כבר לא מרגיש צורך לנקוט צעדים חשובים אלה, ברור שאתה הולך בדרך אחרת מהשותף שלך.

No Replies to "האם אתה מתפתח מלבד השותף שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 + = 55