אתה צריך לחזור יחד עם האקס שלך?

אתה צריך לחזור יחד עם האקס שלך?

יש פעמים כאשר לשעבר יחזור לתוך החיים שלך, ואתה עשוי להיות תוהה אם אתה צריך לתת את מערכת היחסים שלך עם אדם זה עוד לנסות. אחרי הכל, היו לך רגשות חזקים זה לזה בעבר, אז זה לא הגיוני לחשוב שאתה יכול לעשות את זה כזוג הפעם.

עם זאת, אם אתה שוקל לקפוץ בחזרה לתוך מערכת יחסים עם לשעבר, יש שש נקודות עיקריות כדי לזכור לפני החבר שלך לשעבר או חברה הופך החבר הבא שלך או חברה.

קבל נדל על למה אתה שבור

אם אתה רציני בקשר להתחיל מערכת יחסים רצינית שוב עם האקס שלך, חשוב כי אתה כנה אחד עם השני על למה נפרדת מלכתחילה. לדוגמה, אם אתה מסיים את הקשר שלך כי אתה מרגיש כי השותף שלך לא עושה לך עדיפות, אבל אתה מעולם לא ביטא באופן מלא את הרגשות האלה לו או שלה, היחסים המחודשים שלך עם האדם הזה לא יהיה שונה. במקום זאת, אתה צריך לתת לאקס שלך לדעת בדיוק למה אתה מרגיש כי היחסים שלך הלך דרומה, כך שתוכל לעבוד יחד כדי למנוע באופן ישיר את אותן בעיות בעתיד.

לדון איך אתה רוצה דברים כדי לשפר

לאורך השורות האלה, לפני שאתה חוזר יחד עם לשעבר, חשוב גם כי אתה בגלוי ובכנות לדון איך אתה רוצה לשנות את היחסים שלך לטובה הפעם. לדוגמה, אם העבודה שלך מנעה ממך להשקיע זמן איכות עם השותף שלך, תגיד לו או איך אתה מתכוון לתקן את המצב הזה הולך קדימה.

לחלופין, אם אתה צריך להיות על הטלפון שלו תמיד הטריד אותך, קוראים לו או אותה על בעיה זו עכשיו, כך שאותן בעיות לא צצים ו לשבש את הקשר שלך שוב.

ודא שאין דגלים אדומים

אם אתה שוקל לחזור יחד עם לשעבר, זה הכרחי כי אתה לא להתעלם כל דגלים אדומים אפשריים שאולי היו נוכחים בפעם הראשונה סביב.

לדוגמה, אם האקס שלך היה פוגע פיזית ו / או רגשית; פעלו בדרך שולטת, רכושנית או קנאית; ו / או לא מכבד אותך בכלל, אז הוא או היא בהחלט לא שווה להתפייס עם ולמען האמת לא שווה את הזמן שלך. זכור, המנבא הטוב ביותר להתנהגות עתידית הוא התנהגות העבר, ואם בן הזוג שלך פגע בך קודם, אתה טועה לחשוב שזה לא יקרה שוב.

להיות ישר על הזמן שלך

כדי להגדיר את הבמה ליחסים ארוכי טווח עם בן זוג בעבר, חשוב שתתחיל את מערכת היחסים המחודשת שלך על סמך האמת המוחלטת. וזה אומר להיות ישר לגמרי ישר על איך ביליתי את הזמן שלך כאשר אתה נשבר. למשל, האם פגשתם אנשים אחרים? היית בקשר רציני עם מישהו אחר? בחירה בפתיחות תעזור לכם להתחיל את הקשר שלכם ברגל ימין.

קבל בחזרה יחד את הסיבות הנכונות

אם אתה תוהה אם אתה צריך לחזור יחד עם לשעבר שלך, חשוב גם כי אתה מבין את המניעים האמיתיים שלך מאחורי הרצון שלך ליישב. לדוגמה, אם אתה חוזר יחד כי לא מצאת אף אחד אחר, אתה שונא להיות רווק, ו / או אתה מרגיש לחוץ מן האקס שלך לקחת אותו או אותה בחזרה, אלה סיבות misguided סביר להניח להוביל פיצול נוסף העתיד.

במקום זאת, אתה צריך לחזור יחד איתו או לה כי זה משהו שאתה, ואתה לבד, באמת רוצה לעשות.

אתה מאמין כי הקשר שלך יש את הפוטנציאל להצליח

עם זה בחשבון, אם אתה תוהה אם אתה צריך לחזור עם לשעבר, זה צריך להיות כי אתה חושב ששניכם יכולים להיות בריאים, מאושרים לאורך זמן היחסים. אחרי הכל, אם בעבר היחסים שלך עם לשעבר שלך היה כל כך עמוס בעיות תפקוד לקוי כי מנסה שוב נראה חסר תקווה ממש מההתחלה, אלה מחשבות שליליות וציפיות באופן אוטומטי להוביל את מותו של הקשר שלך. עם זאת, כאשר אתה מרגיש כאילו מערכת היחסים שלך יש פוטנציאל אמיתי לשגשג, לחזור יחד עם לשעבר יכול להיות בחירה מצוינת.

No Replies to "אתה צריך לחזור יחד עם האקס שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − 93 =